Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Támadók és Védők helyett új egységek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=166)

bpeet 02-03-2006 20:30

Támadók és Védők helyett új egységek
 
Sziasztok.

Fiúk/Lányok csak arra lennék kíváncsi, hogy használja-e valaki a támadókat és a védőket illetve van-e szükség egyáltalán rájuk.

Pl. én magam soha nem képeztem/vettem ilyet.

Szerintem le lehetne cserélni őket 2 új egységtípusra.

Írok két-két ötletet, várom a véleményeket:
A)
1. Katapult. Építéséhez kell fa is, és 5 barakkhelyet foglal (kötekedőknek ez a kezelőszemélyzet helye). Védőérték 0, támadóérték 40. Támadásnál viszont +1 vagy 2 kör az út.
2. "Ellenkatapult" (nincs ötletem a nevére) Védőértéke 30, de csak a Katapultok ellen véd. 2 barakkhelyet foglal.

Mindkét egységnek kiképzéskor van fa és kő igénye, a betegség rájuk hatástalan.

B)
1. Paplovag (ezt olvastam más fórumon) Védőérték/Támadóérték 3/3, de ha a barakkban van akkor a varázslók számát a paplovag/varázsló arányszázalékkal megnöveli, de maximum 30%-al.
2. Szerencselovag. Védőérték és Támadóérték 3/3, de ha a barakkban van akkor a tolvajok számát a szerencselovag/tolvaj arányszázalékkal megnöveli, de maximum 30%-al.

Etyekwood 02-03-2006 20:38

[quote=bpeet]Sziasztok.
Fiúk/Lányok csak arra lennék kíváncsi, hogy használja-e valaki a támadókat és a védőket illetve van-e szükség egyáltalán rájuk.
Pl. én magam soha nem képeztem/vettem ilyet.
Szerintem le lehetne cserélni őket 2 új egységtípusra.
Írok két-két ötletet, várom a véleményeket...
QUOTE]


Igen, elég kevesen használjők, őket, és az én tapasztalatom is az, hogy szinte feleslegesek, bár a variációk, amiket írtál, nagyban hasonlít a konkurenciára:) /amit ugyen nem írok le:)/

De az igaz, hogy helyettük lehetne más hasznosabb egységet kitalálni, ami ugye az akkori kort jellemezte!

laci 02-03-2006 20:38

A támadó és a védő szerintem is fölösleges, de arra nincs komoly ötletem, mit lehetne helyettük betenni. :confused:

bpeet 02-03-2006 20:41

Quote:

Originally Posted by Etyekwood
Igen, elég kevesen használjők, őket, és az én tapasztalatom is az, hogy szinte feleslegesek, bár a variációk, amiket írtál, nagyban hasonlít a konkurenciára:) /amit ugyen nem írok le:)/

ebben az esetben bocsi, nem emlékeztem a lem*-ban ilyenekre. :eek:
a kasztneveket meg a magus emlekekbol szedtem ossze. :)

Csokibácsi 02-03-2006 20:50

Nem hinném, hogy a támadó és védő belátható időn belül le lesz cserélve, Ati már többször leírta, hogy miért. Ha meg tudjátok győzni (amit erősen kétlek), akkor esetleg.

Etyekwood 02-03-2006 20:51

Quote:

Originally Posted by bpeet
ebben az esetben bocsi, nem emlékeztem a lem*-ban ilyenekre. :eek:
a kasztneveket meg a magus emlekekbol szedtem ossze. :)

:)
Semmi gond, én nem haragszom:)
De az említett katapult, az van ott is, magasabb szinteken, mert olvastam róla, de az értékeiről melyik, hogy támad, vagy véd, azt nem tudom.
Tény, hogy valami jó lenne!

Etyekwood 02-03-2006 20:53

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
Nem hinném, hogy a támadó és védő belátható időn belül le lesz cserélve, Ati már többször leírta a miértjeit. Ha meg tudjátok győzni (amit kétlek), akkor esetleg.

én szoktam olvasgatni a fórumokat, de sajnos nem emléxem, a miértekre, tudsz rá nekünk akkor választ adni?
Köszönöm!

Nem akarok senkit meggyőzni, erről, csak 5 let lett volna szerintem bpeet részéről is:)

laci 02-03-2006 20:53

Na persze, de ha már katapult, akkor legyen várfal is, és így tovább, szóval ez elég végtelen menet lenne :)

Etyekwood 02-03-2006 20:56

Quote:

Originally Posted by laci
Na persze, de ha már katapult, akkor legyen várfal is, és így tovább, szóval ez elég végtelen menet lenne :)

ja, hát igen, a katapult ugye várfalat rombol a legtöbb esetben:D

akkor legyenek egri nők is a gulyáslevessel:D

laci 02-03-2006 20:58

És a másik oldalon Jumurdzsák :D


All times are GMT +1. The time now is 09:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu