Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Bank reform. ;) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4187)

Pool 05-08-2010 21:23

Nah, szerintem ez egy hulladék ötlet, nem is érdekel tovább, úgysem lesz belőle semmi...

RRRrrr 05-08-2010 21:25

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 251229)
Nah, szerintem ez egy hulladék ötlet, nem is érdekel tovább, úgysem lesz belőle semmi...

Nem vagy Te ennyire primitív Pool...:)

Miért nem tartod logikusnak az ötletet? Nekem is kényelmes hogy elég 25bank 10k hekin, és senki nem nyúl a pénzemhez mert nem éri meg. De szerintem a játék nem csak a hadseregről szól, ha már vannak benne más fajok is, akik nem ebben erősek.

none 05-08-2010 21:28

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 251211)
Azért, mert igy nem jól van:P

Egyébként ha 200hekin tudsz 12.5% bankot tartani, akkor 10k hekin miért nem tudsz? :)

200 hekin 5-10% barakkal lazán ütsz..
10k hekin 75-80%al se biztos..

RRRrrr 05-08-2010 21:28

Nem akarom folyamatosan ismételni magam, eddig még értelmes ellenvélemény nem született, hogy miért ne lenne logikus amit mondok. Szóval még várok, hátha lesz olyan is

Remedy 05-08-2010 21:28

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 251226)
Szándékosan nem írtam számokat. De hogy legyen miből finomítani, vegyük alapnak amit Remy is írt. Ahhoz hogy 4yard szinte lophatatlan legyen, kelljen 12.5% bank.
Szerintem nem elborult ötlet, ha azt nézzük hogy a 4yard a bent tartható pénz maximuma.

Normalis vagy? Elrettenteskeppen irtam, Te meg annyira nem latod at a jatekot, hogy kepes vagy komolyan venni....

Remelem a tobbiek raebresztenek, hogy ez mekkora butasag. :)

Ps: most erosen visszafogtam magam a kifejezesekkel. :)

none 05-08-2010 21:31

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 251216)
Megértem, hogy azoknak nem tetszik ez az ötlet, akik az 5.szinttől több milliárddal rohannak felfele, hogy megint le tudjanak fordulni. Ha több bankot kéne tartaniuk, egyből nem lenne kifizetődő, hogy annyi pénzt tartanak folyamatosan az országban. Ha meg rákényszerülnek hogy eldugják, akkor egyből nem is olyan könnyü sereget cserélni. Szóval taktikai szempontból is jobb lenne szerintem, több odafigyelést igényelne a dolog.

tönkretenné a játékot, ha nem lehetne kpt bentartani biztonságossan.. miért lenen az jó neked, ha hiába gyűjtöd a tartalékaid, úgyse fogod tudni kiárulni hetek hónapok alatt se? mert senki sem tart bent kp-t, ha úgyis ellopnák..

Dragi 05-08-2010 21:32

Azért nincsen számodra elfogadható ellenérv mert az egész téma egy nagy hülyeség :D

RRRrrr 05-08-2010 21:33

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 251233)
Normalis vagy? Elrettenteskeppen irtam, Te meg annyira nem latod at a jatekot, hogy kepes vagy komolyan venni....

Remelem a tobbiek raebresztenek, hogy ez mekkora butasag. :)

Ps: most erosen visszafogtam magam a kifejezesekkel. :)



Lehet jobban átlátom mint gondolod, nem kéne hülyének nézni alapból mindenkit. Én is elrettentésnek írtam, mert nagyon számadatot követeltetek. Az hogy mennyi bank védene mennyi pénzt, vagy milyen arányban természetesen még megbeszélés tárgyát képezné. De mivel Tőled másra nem is számítottam, csak lehurrogásra, inkább megvárnám még mások véleményét is. Aki hozzászokott a "jóléthez" az persze hogy ezután is ugyanolyan biztonságban szeretné tudni a pénzecskéjét. De ahogy Dus is írta, nem normális, hogy 5.szinttől már a játékban elérhető maximumokkal rohangáljon mindenki. Szóval még mindig nem hangzott el érv, csak fröcsögés...

RRRrrr 05-08-2010 21:34

Quote:

Originally Posted by none (Post 251234)
tönkretenné a játékot, ha nem lehetne kpt bentartani biztonságossan.. miért lenen az jó neked, ha hiába gyűjtöd a tartalékaid, úgyse fogod tudni kiárulni hetek hónapok alatt se? mert senki sem tart bent kp-t, ha úgyis ellopnák..


Ennyi erővel, minek fedezel fel, ha jön egy ork és ugyis elviszi?

Remedy 05-08-2010 21:35

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 251236)
Lehet jobban átlátom mint gondolod, nem kéne hülyének nézni alapból mindenkit.

Tevedsz. Nem alapbol nezlek hulyenek, hanem a beirasaid alapjan. :)


All times are GMT +1. The time now is 02:39.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu