Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Új személyiség: az építész (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1576)

Hóhér 03-19-2007 01:30

Új személyiség: az építész
 
Miután a másik topic Sati topicja volt,és teljesen más irányú ötlete volt nyitottam egy újat...
Nem tudom már kié volt az eredeti ötlet,de elég sok jó hozzá szólás volt már a témához korábban.

Építész

Az építész az, amire a név utal: építész. Az egyes épületek felépítéséhez, fenntartásához szükséges pénz 20%-kal alacsonyabb. Minden, az épületei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. Ide tartozik a földrengés és a gyújtogatás.



Nem módosítanám az épüléshez szükséges időt, valamint a túlórát sem bonyolítanám túl , minél egyszerűbb és érthetőbb legyen a személyiség. Ne legyen túl tápos, ezért hagynám ki belőle a nyersanyag visszakapását is szintén.

Kubbi 03-19-2007 07:51

Nekem tetszik az ötlet, de szerintem sok a 30%

-Fegya- 03-19-2007 08:44

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 80811)
Miután a másik topic Sati topicja volt,és teljesen más irányú ötlete volt nyitottam egy újat...
Nem tudom már kié volt az eredeti ötlet,de elég sok jó hozzá szólás volt már a témához korábban.

Építész

Az építész az, amire a név utal: építész. Az egyes épületek felépítéséhez, fenntartásához szükséges pénz 20%-kal alacsonyabb. Minden, az épületei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. Ide tartozik a földrengés és a gyújtogatás.



Nem módosítanám az épüléshez szükséges időt, valamint a túlórát sem bonyolítanám túl , minél egyszerűbb és érthetőbb legyen a személyiség. Ne legyen túl tápos, ezért hagynám ki belőle a nyersanyag visszakapását is szintén.

A sok felvetett új személyiség javaslat közül nekem is ez tetszik a legjobban.

Bogár 03-19-2007 08:49

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 80811)
Építész

Az építész az, amire a név utal: építész. Az egyes épületek felépítéséhez, fenntartásához szükséges pénz 20%-kal alacsonyabb. Minden, az épületei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. Ide tartozik a földrengés és a gyújtogatás.

ezt így ebben a formában én is támogatom.

LotR 03-19-2007 12:12

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 80811)
Miután a másik topic Sati topicja volt,és teljesen más irányú ötlete volt nyitottam egy újat...
Nem tudom már kié volt az eredeti ötlet,de elég sok jó hozzá szólás volt már a témához korábban.

Építész

Az építész az, amire a név utal: építész. Az egyes épületek felépítéséhez, fenntartásához szükséges pénz 20%-kal alacsonyabb. Minden, az épületei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. Ide tartozik a földrengés és a gyújtogatás.



Nem módosítanám az épüléshez szükséges időt, valamint a túlórát sem bonyolítanám túl , minél egyszerűbb és érthetőbb legyen a személyiség. Ne legyen túl tápos, ezért hagynám ki belőle a nyersanyag visszakapását is szintén.


Maga az építész az én ötletem volt, de kicsit más konstrukcióban:)
De igazából tök mind1...
Sztem fenntartási ktsg-et ne kelljen fizetni az építésznek...
A felépítési ktsg. meg lehetne 50%.

Az épületvédelemre meg ott a túlélő... meg egyes fajok...

Ehelyett nekem a nyersanyagvisszakapás jobban érdekelne:P

gyuri1995 03-19-2007 12:17

Én is támogatom! Szerintem jó ötlet!!:cool: ;)

-Fegya- 03-19-2007 12:25

Quote:

Originally Posted by LotR (Post 80858)
Az épületvédelemre meg ott a túlélő...

A túlélő semmilyen épületet sem véd.

Kisbér 03-19-2007 12:33

Én úgy gondolom, hogy ez megint csak egy 3. személyiség lenne... :)

Ellenben én a tudós személyiséget módosítanám... Kaphatnál 2-3 tudományt, amiben +5%-ot adna, a többi maradna sima... :) Ezzel a többi személyiség is felértékelődne, így ennek is lenne komolyabb értelme mondjuk egy hadi gnómnál, vagy egy 2 személyiséges orknál.

Ati, tudnál adni egy olyan riportot, hogy az országokban milyen a személyiség elosztása, többszemélyiség-esekre bontva?

dreaman68 03-19-2007 12:59

támogatom én is de a kevesebb nyersi pár % jó lenne

Hunor a sirály 03-19-2007 13:44

Én is támogatom.
Semmi baj nincs vele, olyan mint a túlélő csak ez épületekre vonatkozik és szerintem hasznos a gyujtás meg a földrengés ellen, nagyon tudnak idegesíteni.


All times are GMT +1. The time now is 03:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu