Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   freemail.hu-nál nagytakarítás van? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=158)

Ati 02-02-2006 20:37

freemail.hu-nál nagytakarítás van?
 
Sziasztok!

Tud valaki valamit? Tonnaszámra jönnek vissza a levelek most a freemail.hu-tól, hogy címzett nem létezik. Mintha iszonyat mennyiségű e-mail címet töröltek volna...


:confused:

Senki 02-02-2006 20:45

Ezt figyuzzad Ati! Tegnap írtam onnét supportra, ma belépéskor ilyet kapok:

Adatbázis hiba!
Később próbálja újra.

szerintem betojt a szerverük... (és töméntelen adatot vesztettek....) :eek:

lll 02-02-2006 20:45

Quote:

Originally Posted by Ati
Sziasztok!

Tud valaki valamit? Tonnaszámra jönnek vissza a levelek most a freemail.hu-tól, hogy címzett nem létezik. Mintha iszonyat mennyiségű e-mail címet töröltek volna...


:confused:

én nem tom, de most egyáltalán nem jó nálam a freemail.hu:( szal még megnézni sem tom, hogy törölték -e a címemet:rolleyes:

Ati 02-02-2006 20:52

baaaaah, hát ez nagyon gáz. :( Iszonyat mennyiségű levél pattog vissza. :(

Toto 02-05-2006 08:48

kinek küldjek gmail-os meghívót? :p :D

Toto 02-05-2006 08:50

gmailban, még nem töröltem levelet :)

Eddig 115 MB-ot (4%) használt fel a 2691 MB-ból. :D

Cassandra 02-05-2006 09:47

Én a freemail-es címemet szerencsére alig használom, de az elmúlt 3-4 napban egyetlen levél nem érkezett meg, pedig küldtek rá és hasonló indokkal dobta őket vissza a rendszer...

ckow 02-07-2006 21:01

Quote:

Originally Posted by Cassandra
Én a freemail-es címemet szerencsére alig használom, de az elmúlt 3-4 napban egyetlen levél nem érkezett meg, pedig küldtek rá és hasonló indokkal dobta őket vissza a rendszer...

Én ajánlom mindenkinek az ingyenes Outlook Expresst, vagy az Officeos Outlookot. Minden levelet letölt a gépre, és nincs semmi gond. (még a gmail is jobb nála, az legalább minőség:)). Nálam még nem vesztek el levelek, pedig elég sok (spamet) kapok naponta.

Cassandra 02-07-2006 21:03

Ezért van nekem ezen kívül egy rendes E-mail címem is :)

Ati 02-07-2006 21:09

Quote:

Originally Posted by ckow
Én ajánlom mindenkinek az ingyenes Outlook Expresst, vagy az Officeos Outlookot. Minden levelet letölt a gépre, és nincs semmi gond. (még a gmail is jobb nála, az legalább minőség:)). Nálam még nem vesztek el levelek, pedig elég sok (spamet) kapok naponta.

Ha a szolgáltató visszadobja azzal, hogy nem létezik a címzett, akkor nincs mit letölteni. Ez volt itt a fő probléma, ami szerencsére időközben úgy látszik megoldódott. Jópár Hódítós freemail.hu cím ki lett kapcsolva miatta, azokat max újra be kell kapcsolni, ha kell az e-mail értesítő.


All times are GMT +1. The time now is 19:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu