Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=116)

MiKoR 01-29-2006 11:33

Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi
 
ÜDv!

Hát úgydöntöttem ide nyitok témát, ugyanis a fantáziám mindig bizgerálta :O ez az élőhalott/zombi/hulla.

Remélem másokét is akik esetleg nem csak arra mennek, hogy náluklegyen a zászló esetleg őklegyenek a csoport élén vagy több milliárddal beraktárazva gyűjtsék a személységeiket!

Magyarul ide várnám azokat akik esetleg zombi fanatikusok, kipróbáltál ezt a fajt, vannak negatív és pozitív tapasztalataik esetleg ötleteik a fajjal kapcsolatban, hogyan is lehetne "életképes" élőhalott országot kialakítani!

Senki 01-29-2006 11:36

Quote:

Originally Posted by MiKoR
ÜDv!
Hát úgydöntöttem ide nyitok témát, ugyanis a fantáziám mindig bizgerálta :O ez az élőhalott/zombi/hulla.
Remélem másokét is akik esetleg nem csak arra mennek, hogy náluklegyen a zászló esetleg őklegyenek a csoport élén vagy több milliárddal beraktárazva gyűjtsék a személységeiket!
Magyarul ide várnám azokat akik esetleg zombi fanatikusok, kipróbáltál ezt a fajt, vannak negatív és pozitív tapasztalataik esetleg ötleteik a fajjal kapcsolatban, hogyan is lehetne "életképes" élőhalott országot kialakítani!

Én voltam hullával sokszor..
Aban nem rssz, mert 4000-5000 hein te sem akarsz betegséget.... amúgy hulla kereskedő 5. szinten, 70% barakk 25% ház 5% bank... azt uccu neki, meg se állj, püfölj minen feletted lévő, nálad alacsonyabb sorszámú országot, és ne torpanj meg... akkor jól tudsz száguldani, de a fentebbi szinteken nem tudom, ott gyengusz, bónusz ide vagy oda... lehetne legalább egy 20%os lakitekije is, hiszen hulla, nem számít neki hogy van elraktározva.... :rolleyes:

Half 01-29-2006 11:47

Én max egy nagoyn kitalált szöviben tudom leképzelni, hogy ahulla jó legyen. Aban meg nem hiszem, hogy a betegség olyan szörnyü lenne,d e aztse,h ogy nagoyn beütnének valakit a hullák.

MiKoR 01-29-2006 11:48

hiába lenne 20as lakitekije, ha nemtudja megvéden ;)
Ha meg faji bónusznak gondolod mint a törpénél... hát úgy lehet, hogy többen játszanának vele..

MiKoR 01-29-2006 11:49

4-5k hekire eljutni hullával az nemkismeló:P

Senki 01-29-2006 11:50

Quote:

Originally Posted by MiKoR
hiába lenne 20as lakitekije, ha nemtudja megvéden ;)
Ha meg faji bónusznak gondolod mint a törpénél... hát úgy lehet, hogy többen játszanának vele..

bónusznak gondoltam..... a hulla csak tudósként tekizzen 5%ért, ne máshogy! jó pap holtáig tanul, azután nem tud :D :D

MiKoR 01-29-2006 11:55

V ben kedvenceim szoktak lenni a hasonló felállású hulla kereskedők....300heki körül max. 10kör alatt lentvan a betegség 10milláért nekem megéri:)
főleg, hogy még, ha 3k íjásza van tornyokkal azis egszerűen beüthető

MiKoR 01-29-2006 11:55

hívtak már only zombi szövibe (én óriás varázsló voltam), de megfutamodtam :)

MiKoR 01-29-2006 12:03

válasz
 
Eredeti szerző: ATI
A pénzt be kell védeni, raktár felesleges. Ha építeni akarsz, majd veszel anyagot, és egyből el is tünteted, akkor nem tudják lelopni a raktáraidat. Embereket mindig lopnak, arra rá kell számolni, és akkor nincs gond.


vegyünk 200hekit abból, mondjuk felhúzol 140 barakkot (5600sereg) 55ház kell az eltartáshoz és marad 5 bankra helyed...
hát, sajátos :) é akkor még nemloptak embereket, persze vipple könyebb
csak nemtom 5.6k eltitel modnjuk mihez mész be

Pool 01-29-2006 13:04

én személy szerint eddig félig kicsináltam egy hullákból álló szövit, egyedül, ember toliként. nálam pattant 38k ló és 10k elit is, de egy már törölt, 1 meg kijött fullra és levertem, a gyújtásnál meg 8-9 ház éget/gyújtás. Szóval, aki hullával komolyan akar játszani, az nagyon megszenved vele

sivatagi rohamkukac 01-29-2006 16:42

üdv kispajtások!!! ;)

nekem a zombi az egyik kedvencem, de ahogy haladsz vele előrébb nevetséges lesz akár 50 tolival hatalmas károkat végezhet egy szövi nem kell mindnek tolisnak lenni 1000 heki környékén már elég szép számban gyulladnak a házak meg rabolódnak az emberek velem megtörtént hogy 66%-os foglalkoztatotságnál egyetlen éjszaka felgyujtottak több mint 100 házat hiába volt 100 bankom ami termelte a zsét felsőbb csopikban a nyersanyag heroin áron van szal nevetségesen ellehetetlenediok a játék vele ahogy haladsz előre hiába az erősödés ahogy haladsz előre 3000 hekin 2000 háznak kell lenni hogy ezt kivédd de akkor meg a védelem gyalázatos szal zombi max a 4-ik szintig legvégső esetben 3-ig jó a felett halott szinte :(

MiKoR 01-29-2006 17:29

Quote:

Originally Posted by LiverPool
én személy szerint eddig félig kicsináltam egy hullákból álló szövit, egyedül, ember toliként. nálam pattant 38k ló és 10k elit is, de egy már törölt, 1 meg kijött fullra és levertem, a gyújtásnál meg 8-9 ház éget/gyújtás. Szóval, aki hullával komolyan akar játszani, az nagyon megszenved vele


Te ember párti vagy? annak ugyan nemnyitnék topicot de vhol érdekelne, hogyműveled vele... (MSN: kecs@citromail.hu)
Mert attól is mindig elveszik a kedvem, mer mondják, hogy kevés a védelme katonailag meg, hogy könnyen lelopja egy félelf pl. meg ilyesmi.. szóval?

director 01-29-2006 23:45

Quote:

Originally Posted by sivatagi rohamkukac
üdv kispajtások!!! ;)
nekem a zombi az egyik kedvencem, de ahogy haladsz vele előrébb nevetséges lesz akár 50 tolival hatalmas károkat végezhet egy szövi nem kell mindnek tolisnak lenni 1000 heki környékén már elég szép számban gyulladnak a házak meg rabolódnak az emberek velem megtörtént hogy 66%-os foglalkoztatotságnál egyetlen éjszaka felgyujtottak több mint 100 házat hiába volt 100 bankom ami termelte a zsét felsőbb csopikban a nyersanyag heroin áron van szal nevetségesen ellehetetlenediok a játék vele ahogy haladsz előre hiába az erősödés ahogy haladsz előre 3000 hekin 2000 háznak kell lenni hogy ezt kivédd de akkor meg a védelem gyalázatos szal zombi max a 4-ik szintig legvégső esetben 3-ig jó a felett halott szinte :(

szerintem meg 5. szinten MÉG jó, 2.szinten pedig MÁR jó:) 5-ben azért, mert ott még sok a relatíve gyenge ori, könnyen talál célpontokat.. 2-ben meg már azért bónusza miatt elég erős, és a betegség is távol tart sok támadót..
A-ban meg passz, de nem hiszem hogy bármire is használni lehetne.. de ezt még sose próbáltam:)

szerk: azt írtam hogy jó. ezt nem úgy kell érteni, h játszanék is vele:D de talán használhatű lehet.

sivatagi rohamkukac 01-30-2006 19:21

na igen a faji bónusz katonailag erőssé teszi de egy szövi felgyútja a házait a fél sereg elmegy és már mit sem ér a második szinten a +30%, ork meg 4 kör (vagy 6 nem tudom orkkal még nem voltam) alatt felhúz pár korházat a foglalt területből és kész vagy előbb és az elpazarolt épületet a foglalt területből pótolja mindig a zombi húzza a rövidebbet :(

MiKoR 01-30-2006 19:38

zombi csak fanatikusoknak való, majd 4. orinak lehet, hogy indítok 1et! vag 5.nek :O
:D

MiKoR 01-30-2006 20:37

Elsősorban Atihoz szól a kérdés, biztos bennevan súgóban de itt egyszerűbb:rolleyes:
Az élőhalott, ha játszik ilyen spec. játékokat (aréna, párbaj, hv, VIP hv) mennyi támadás bónuszt kap? Hanyadik szintnek számítanak? Esetleg nem is kap?

director 01-30-2006 23:40

Quote:

Originally Posted by MiKoR
Elsősorban Atihoz szól a kérdés, biztos bennevan súgóban de itt egyszerűbb:rolleyes:
Az élőhalott, ha játszik ilyen spec. játékokat (aréna, párbaj, hv, VIP hv) mennyi támadás bónuszt kap? Hanyadik szintnek számítanak? Esetleg nem is kap?

nem kap katonai bónuszt egyik ilyen játékban sem..

MiKoR 01-31-2006 05:51

hát akkor nemf*sz*...

track 01-31-2006 15:49

halljátok ezt a topicot most azért hoztátok létre hogy a hulla rajongók/fanatikusok itt dumáljanak vagy hogy elvegyétek a hullátol a kedvet:confused: :) mert én nem vagyok fanatikus de szeretem a hullát és tök jó de most megfordult a fejemben hogy.... na inkább nem is folytatom:D

MiKoR 01-31-2006 17:36

vélemények és ellenvélemények.. nemtehetek róla, hogy utóbbiból többvan :)
egyébként ztem egyértelmű a cím "minden ami zombi"

director 02-01-2006 15:55

Quote:

Originally Posted by MiKoR
vélemények és ellenvélemények.. nemtehetek róla, hogy utóbbiból többvan :)
egyébként ztem egyértelmű a cím "minden ami zombi"

pontosan:) beszéljünk a betegségről:) én gyűjtöm :D

sivatagi rohamkukac 02-01-2006 17:58

viszont vele a leggyorsabban végigvihető egy szint :cool: és nagyon könnyen talpra is lehet vele állni ;) főleg ha kereskedő ház barakk bank és kész :D

@kukac@ 02-01-2006 20:09

ya én is észrevettem hogy elég könnyű, csinálok egy rakat barrakot, veszek bele egy kiló elitet, és BUMM! így készült a Chocapic! :D

@kukac@ 02-01-2006 20:10

egyébként meg nem kéne kukacoskodnod :cool:

Mephisto 02-02-2006 08:59

Hulla szerintem
 
A hulla egy olyan faj szerintem, amivel az emberek megtanulhatnak játszani, amivel az alapokat elsajátíthatják. Nem kell nagy figyelem se rá. De természetesen csodát sem kell várni tőle. Egy jó játékos bármikor szétkap egy hullát.
Ha meg jó játékos játszik hullával, az meg úgy is tudja, hogy mire kell figyelnie. De tény, hogy 5. szintre ajánlott csak. Nem hinném, hogy én el tudnám viselni, hogy mindenki tőlem lopja az embereket, meg gyújtanának nálam egyfolytában...:)
Lehet vele próbálkozni feljebb is, de rengeteg munkát igényel ott már.

MiKoR 02-02-2006 09:02

mondjuk sztem ok nélkül senkisem gyújtogat!
Egyébként szerintetek MF-ként kell vele játszani? mert sztem nem (nem arra gondolok, hogy 4 hulla összeáll :eek: ;)

director 02-02-2006 09:25

Quote:

Originally Posted by Mephisto
A hulla egy olyan faj szerintem, amivel az emberek megtanulhatnak játszani, amivel az alapokat elsajátíthatják. Nem kell nagy figyelem se rá. De természetesen csodát sem kell várni tőle. Egy jó játékos bármikor szétkap egy hullát.
Ha meg jó játékos játszik hullával, az meg úgy is tudja, hogy mire kell figyelnie. De tény, hogy 5. szintre ajánlott csak. Nem hinném, hogy én el tudnám viselni, hogy mindenki tőlem lopja az embereket, meg gyújtanának nálam egyfolytában...:)
Lehet vele próbálkozni feljebb is, de rengeteg munkát igényel ott már.

nem, szerintem a hulla nem jó kezdő faj.. ha meg akarsz tanulni játszani, akkor szerintem elsőnek legyél gnóm.

jó játékos ha hullával játszik.. hát, szerintem nem gondolja teljesen komolyan:DD

director 02-02-2006 09:27

Quote:

Originally Posted by MiKoR
mondjuk sztem ok nélkül senkisem gyújtogat!
Egyébként szerintetek MF-ként kell vele játszani? mert sztem nem (nem arra gondolok, hogy 4 hulla összeáll :eek: ;)

dehogynem, gyújtogatni szokás poénból:)

hm.. szerintem jó az mf hulla.. ház, barakk, meg pár bank, és mész felfelé, nem kell figyelni szövikre.. gyakorlatilag semmire nem kell figyelni.. abszolút semmire:)

Davalon 02-02-2006 09:27

A zombi nincs halálra ítélve... már halott:D :D

director 02-02-2006 09:30

Quote:

Originally Posted by Davalon
A zombi nincs halálra ítélve... már halott:D :D

nézz meg egy zombis filmet.. mindegyikben meg lehet őket ölni mégegyszer;)

sivatagi rohamkukac 02-02-2006 18:41

zombival az játszon aki szereti a kihívást :p ;)

Penya 02-05-2006 00:54

5-ös szinten még elmegy, 4-es szinten már elég húzós, 3-on lehetetlen vele játszani. Gondoljunk bele egy szövi minden tagja tud rengetni és gyújtani magas hekiszámon, mindenki elnyomja a készültségét és a hullának harangoztak, onnan tudom h én is így jártam :D meg pénzt se tud szerezni felsőbb szinteken, mert bank nem hoz eleget, fosztani se tud mert gyenge hadilag és célpont se mindig van.

drhb 02-06-2006 06:47

Én is játszottam hullával, 5-ös csoportban, és az volt a tapasztalatom, hogy ott is csak a csoport alján és közepén jó. Feljebb már nem nagyon lehet beférni, ha valakinek íjásza is van. De most gondoljatok bele, ha mondjuk valaki hulla taktikát játszana 5-ös szinten orkkal, akkor 30% előnye lenne támadásban. Jó, meg lehet szivatni varikkal és tolikkal, de még olcsó a nyersanyag, és újraépít.

Amúgy meg egy gnómmal, óriással, vagy bármely más fajjal jóval nagyobb hadsereget lehet tartani úgy, hogy még tolik és varik is vannak, mint hullával. Persze lehet vele játszani, főleg ha valaki nagyon gyorsan akar haladni az elején, de az a baj, hogy mf-ként vakon elég gáz, hogy kb. 1/3-át tudja megütni a célpontoknak, és a 2/3 valamilyen módon bosszút állhat, vagy jól kirabolható célpontnak tekint, úgy hogy nem is tudod ki az. Szöviben meg szintén nem túl jó, akkor is nehézkes kideríteni, hogy ki lopott, és a hadseregének ereje is hagy kívánni valókat. Végülis nem sok értelmét látom, hogy valaki hullával nyomuljon, talán egyszer ki lehet próbálni.

Mephisto 02-06-2006 07:19

Quote:

Originally Posted by MiKoR
mondjuk sztem ok nélkül senkisem gyújtogat!
Egyébként szerintetek MF-ként kell vele játszani? mert sztem nem (nem arra gondolok, hogy 4 hulla összeáll :eek: ;)

Sajnos az emberek nem ilyenek. Volt olyan tapasztalatom, hogy egyes arcok ütöttek valakit 4-5 napon keresztül, azzal az indokkal, hogy mert meg akarta gömbölni őket. Mondom ez az indok volt. A valóság az volt, hogy élvezte, hogy valakinél erősebb.
Ja és semmiképp sem ajánlom a 4 hulla összeáll dolgot. Akkor legalább legyen köztük egy varis, aki gömböt csinál, úgy legalább nem mennek ki vakon a hullák seregei.

Mephisto 02-06-2006 07:22

Quote:

Originally Posted by Davalon
A zombi nincs halálra ítélve... már halott:D :D

Dav, szerintem Te is halálra vagy itélve, csak mindig kimászol a föld alól, hogy Darton hollói vájnák ki a szemed :D

track 02-06-2006 16:15

én is hulla párti vaok, nincs semmi bajom de vannak hátránya ennek a fajnak de jó mert gyorsan lehet fejlődni/haldni, de egy idő után uncsi mert ki mész a sereggel és cup semmi mást nem tuuc csinálni vele(vari, toli, tudomány teki stb.)

Szecsa 02-06-2006 16:48

Egyszer teszteltem a hullat anarchba...Nekem az a velemenyem, hogy lehet jatszogatni, utni vele...mf-kent ha lo+elit felallas van, utos tud lenni, csak jokor kell vele tamadni :) Kb. 4:1 arany az elitek javara. Mellesleg 2. vagy 3. szinten a hulla igencsak eros tud lenni, csak ott szerintem eleg nehezkes lehet neki az epitkezes, vagy rengeteg bankot kell tartania...
A 3 hulla 1 varis orias szovi pedig jo moka, csak sokat kell lenni :) S akkor is csak elit felallas, es mindig egy megy tamadni, es tamadas elott hiv be magahoz olyan 30-40% elitet :) Lehet vele a szivatni a nepet, es meg celpontot is talal a varis :)

sivatagi rohamkukac 02-06-2006 18:56

én anarchban csak pacic tartottam és a foglalkoztatotságot olyan 60% körül ütősek nagyon :cool:

Szecsa 02-06-2006 19:17

Szerintem 85% korul boven lehet tartani...a foglalkoztattsagot :)

director 02-07-2006 00:18

Quote:

Originally Posted by Szecsa
Szerintem 85% korul boven lehet tartani...a foglalkoztattsagot :)

szerintem attól függ, hogy milyen a csoport:) régebben is próbálgattam, és volt olyan 5. szintű csopi, ahol soha nem gyújtottak, de olyan is, ahol már védelem alől kijőne rögtön kaptam is az áldást:)


All times are GMT +1. The time now is 08:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu