Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=116)

Andrew 02-24-2010 08:43

Quote:

Originally Posted by Gabro (Post 241812)
élőhalott tudós lennél? te nem vagy magadnál!!!
legalább kicsit nézd meg mi is az a hulla....

személyiségnek én pl a vándort szerettem, és NEM vertek szét. soha. beütöttek, én is ütöttem, mentem nappal is.
egy halom hülyeséget hordtatok össze.

Arányaiban a hullának adja a legnagyobb hadi erősítést a tudós személyiség. (Azt leszámítva, hogy más fajoknál így tarthat az ember egy picivel kevesebb kocsmát és templomot ugyanakkora toli és varivédelemhez.)

Gabro 02-24-2010 10:56

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 241820)
Arányaiban a hullának adja a legnagyobb hadi erősítést a tudós személyiség. (Azt leszámítva, hogy más fajoknál így tarthat az ember egy picivel kevesebb kocsmát és templomot ugyanakkora toli és varivédelemhez.)

micsoda?!
szerinted a tudományban elérhető 0%-ot ha felszorzod 1.05-tel akkor mégis mi a lószart kapsz????

a zombinak a tudós annyit tesz hogy 10%-kal olcsóbban ír tekit, már ha akad olyan barom aki tekiírásra akarja használni...
legalább itt a fórumon ne hintsük a hülyeséget, van elég "jólfelkészült" játékos így is....

nem hiszem el...

Ati 02-24-2010 11:15

Quote:

Originally Posted by Gabro (Post 241836)
micsoda?!
szerinted a tudományban elérhető 0%-ot ha felszorzod 1.05-tel akkor mégis mi a lószart kapsz????

a zombinak a tudós annyit tesz hogy 10%-kal olcsóbban ír tekit, már ha akad olyan barom aki tekiírásra akarja használni...
legalább itt a fórumon ne hintsük a hülyeséget, van elég "jólfelkészült" játékos így is....

nem hiszem el...

:confused:

A tudós személyiség +5%-át megkapja az élőhalott.

0+5=5

Tsobi 02-24-2010 11:16

Quote:

Originally Posted by Gabro (Post 241836)
micsoda?!
szerinted a tudományban elérhető 0%-ot ha felszorzod 1.05-tel akkor mégis mi a lószart kapsz????

a zombinak a tudós annyit tesz hogy 10%-kal olcsóbban ír tekit, már ha akad olyan barom aki tekiírásra akarja használni...
legalább itt a fórumon ne hintsük a hülyeséget, van elég "jólfelkészült" játékos így is....

nem hiszem el...

Jelen esetben Te vagy a tájékozatlan.


Quote:

Originally Posted by Súgó/Élőhalott/Hátrányok

* nem varázsolhat,
* nem indíthat semmilyen tolvajakciót,
* tudománytekercseinek maximum hatásfoka: 0%.

Quote:

Originally Posted by Súgó/Tudós
A tudós minden tudománytekercset 10%-kal olcsóbban írhat, és az elérhető maximum 5%-kal magasabb az összes tudományág, kivéve a lakáshelyzet tekintetében. A +5% maximum nem vonatkozik a lakáshelyzeti tekercsre.


vityu 02-24-2010 11:17

Quote:

Originally Posted by Gabro (Post 241836)
micsoda?!
szerinted a tudományban elérhető 0%-ot ha felszorzod 1.05-tel akkor mégis mi a lószart kapsz????

a zombinak a tudós annyit tesz hogy 10%-kal olcsóbban ír tekit, már ha akad olyan barom aki tekiírásra akarja használni...
legalább itt a fórumon ne hintsük a hülyeséget, van elég "jólfelkészült" játékos így is....

nem hiszem el...

A tudós hulla megkap mindenre 5%-ot, amit tekerccsel bizony fenn tarthat. Természetesen a lakáshelyzetit ő sem kapja meg.

Gabro 02-24-2010 11:27

Eredeti szerző: Súgó/Élőhalott/Hátrányok

* nem varázsolhat,
* nem indíthat semmilyen tolvajakciót,
* tudománytekercseinek maximum hatásfoka: 0%.

számomra a maximum azt jelentette, hogy nem lehet több!

akkor ezúton mindenkit megkövetek, sajnálom
éljenek a tudós hullák

Kubbi 02-24-2010 11:33

Quote:

Originally Posted by Gabro (Post 241836)
micsoda?!
szerinted a tudományban elérhető 0%-ot ha felszorzod 1.05-tel akkor mégis mi a lószart kapsz????

a zombinak a tudós annyit tesz hogy 10%-kal olcsóbban ír tekit, már ha akad olyan barom aki tekiírásra akarja használni...
legalább itt a fórumon ne hintsük a hülyeséget, van elég "jólfelkészült" játékos így is....

nem hiszem el...

Köszi!
ez így hatalmas
...rég nevettem ekkorát :D

Remedy 02-24-2010 11:36

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 241851)
Köszi!
ez így hatalmas
...rég nevettem ekkorát :D

A sugo valoban nem egyertelmu. Valoszinu(tipp), hogy a tudos szemelyiseg elott irodott. Nem artana atirni sem, mert felrevezeto.

Nem veletlen van ez a FAQ-ban:

Alap esetben az élőhalott tudományos bónuszai nem számítanak. Mi a helyzet a tudós élőhalottal?
Ha Tudóst választasz személyiségnek az élőhalott faj mellé, akkor a tudományok 5% értékig számítani fognak. (Kivéve a lakáshelyzet terén, amit a Tudós személyiség nem növel.) Ne feledd azonban, hogy a tolvajlási és varázslási képessége továbbra is nulla, és nullának az 5%-a is nulla marad!

Kubbi 02-24-2010 11:43

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 241853)
A sugo valoban nem egyertelmu. Valoszinu(tipp), hogy a tudos szemelyiseg elott irodott. Nem artana atirni sem, mert felrevezeto.

Nem veletlen van ez a FAQ-ban:

Alap esetben az élőhalott tudományos bónuszai nem számítanak. Mi a helyzet a tudós élőhalottal?
Ha Tudóst választasz személyiségnek az élőhalott faj mellé, akkor a tudományok 5% értékig számítani fognak. (Kivéve a lakáshelyzet terén, amit a Tudós személyiség nem növel.) Ne feledd azonban, hogy a tolvajlási és varázslási képessége továbbra is nulla, és nullának az 5%-a is nulla marad!

Persz lehet hogy nem egyértelmű. Én viszont azon nevettem, hogy hogyan van ez előadva :D A poszt stílusa, nem a tartalma volt számomra vicces. Vagy inkább a kettő együtt ütött :D
sok indulatszó, finom káronkodás,...:D

Gabro 02-24-2010 11:44

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 241853)
A sugo valoban nem egyertelmu. Valoszinu(tipp), hogy a tudos szemelyiseg elott irodott. Nem artana atirni sem, mert felrevezeto.

Nem veletlen van ez a FAQ-ban:

Alap esetben az élőhalott tudományos bónuszai nem számítanak. Mi a helyzet a tudós élőhalottal?
Ha Tudóst választasz személyiségnek az élőhalott faj mellé, akkor a tudományok 5% értékig számítani fognak. (Kivéve a lakáshelyzet terén, amit a Tudós személyiség nem növel.) Ne feledd azonban, hogy a tolvajlási és varázslási képessége továbbra is nulla, és nullának az 5%-a is nulla marad!

tényleg, erre emlékeztem a régi zombi időkből...
mindegy már, de azért kössz, pont ezt keresgéltem


All times are GMT +1. The time now is 14:30.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu