Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=116)

director 02-01-2006 15:55

Quote:

Originally Posted by MiKoR
vélemények és ellenvélemények.. nemtehetek róla, hogy utóbbiból többvan :)
egyébként ztem egyértelmű a cím "minden ami zombi"

pontosan:) beszéljünk a betegségről:) én gyűjtöm :D

sivatagi rohamkukac 02-01-2006 17:58

viszont vele a leggyorsabban végigvihető egy szint :cool: és nagyon könnyen talpra is lehet vele állni ;) főleg ha kereskedő ház barakk bank és kész :D

@kukac@ 02-01-2006 20:09

ya én is észrevettem hogy elég könnyű, csinálok egy rakat barrakot, veszek bele egy kiló elitet, és BUMM! így készült a Chocapic! :D

@kukac@ 02-01-2006 20:10

egyébként meg nem kéne kukacoskodnod :cool:

Mephisto 02-02-2006 08:59

Hulla szerintem
 
A hulla egy olyan faj szerintem, amivel az emberek megtanulhatnak játszani, amivel az alapokat elsajátíthatják. Nem kell nagy figyelem se rá. De természetesen csodát sem kell várni tőle. Egy jó játékos bármikor szétkap egy hullát.
Ha meg jó játékos játszik hullával, az meg úgy is tudja, hogy mire kell figyelnie. De tény, hogy 5. szintre ajánlott csak. Nem hinném, hogy én el tudnám viselni, hogy mindenki tőlem lopja az embereket, meg gyújtanának nálam egyfolytában...:)
Lehet vele próbálkozni feljebb is, de rengeteg munkát igényel ott már.

MiKoR 02-02-2006 09:02

mondjuk sztem ok nélkül senkisem gyújtogat!
Egyébként szerintetek MF-ként kell vele játszani? mert sztem nem (nem arra gondolok, hogy 4 hulla összeáll :eek: ;)

director 02-02-2006 09:25

Quote:

Originally Posted by Mephisto
A hulla egy olyan faj szerintem, amivel az emberek megtanulhatnak játszani, amivel az alapokat elsajátíthatják. Nem kell nagy figyelem se rá. De természetesen csodát sem kell várni tőle. Egy jó játékos bármikor szétkap egy hullát.
Ha meg jó játékos játszik hullával, az meg úgy is tudja, hogy mire kell figyelnie. De tény, hogy 5. szintre ajánlott csak. Nem hinném, hogy én el tudnám viselni, hogy mindenki tőlem lopja az embereket, meg gyújtanának nálam egyfolytában...:)
Lehet vele próbálkozni feljebb is, de rengeteg munkát igényel ott már.

nem, szerintem a hulla nem jó kezdő faj.. ha meg akarsz tanulni játszani, akkor szerintem elsőnek legyél gnóm.

jó játékos ha hullával játszik.. hát, szerintem nem gondolja teljesen komolyan:DD

director 02-02-2006 09:27

Quote:

Originally Posted by MiKoR
mondjuk sztem ok nélkül senkisem gyújtogat!
Egyébként szerintetek MF-ként kell vele játszani? mert sztem nem (nem arra gondolok, hogy 4 hulla összeáll :eek: ;)

dehogynem, gyújtogatni szokás poénból:)

hm.. szerintem jó az mf hulla.. ház, barakk, meg pár bank, és mész felfelé, nem kell figyelni szövikre.. gyakorlatilag semmire nem kell figyelni.. abszolút semmire:)

Davalon 02-02-2006 09:27

A zombi nincs halálra ítélve... már halott:D :D

director 02-02-2006 09:30

Quote:

Originally Posted by Davalon
A zombi nincs halálra ítélve... már halott:D :D

nézz meg egy zombis filmet.. mindegyikben meg lehet őket ölni mégegyszer;)


All times are GMT +1. The time now is 14:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu