Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=116)

sivatagi rohamkukac 01-29-2006 16:42

üdv kispajtások!!! ;)

nekem a zombi az egyik kedvencem, de ahogy haladsz vele előrébb nevetséges lesz akár 50 tolival hatalmas károkat végezhet egy szövi nem kell mindnek tolisnak lenni 1000 heki környékén már elég szép számban gyulladnak a házak meg rabolódnak az emberek velem megtörtént hogy 66%-os foglalkoztatotságnál egyetlen éjszaka felgyujtottak több mint 100 házat hiába volt 100 bankom ami termelte a zsét felsőbb csopikban a nyersanyag heroin áron van szal nevetségesen ellehetetlenediok a játék vele ahogy haladsz előre hiába az erősödés ahogy haladsz előre 3000 hekin 2000 háznak kell lenni hogy ezt kivédd de akkor meg a védelem gyalázatos szal zombi max a 4-ik szintig legvégső esetben 3-ig jó a felett halott szinte :(

MiKoR 01-29-2006 17:29

Quote:

Originally Posted by LiverPool
én személy szerint eddig félig kicsináltam egy hullákból álló szövit, egyedül, ember toliként. nálam pattant 38k ló és 10k elit is, de egy már törölt, 1 meg kijött fullra és levertem, a gyújtásnál meg 8-9 ház éget/gyújtás. Szóval, aki hullával komolyan akar játszani, az nagyon megszenved vele


Te ember párti vagy? annak ugyan nemnyitnék topicot de vhol érdekelne, hogyműveled vele... (MSN: kecs@citromail.hu)
Mert attól is mindig elveszik a kedvem, mer mondják, hogy kevés a védelme katonailag meg, hogy könnyen lelopja egy félelf pl. meg ilyesmi.. szóval?

director 01-29-2006 23:45

Quote:

Originally Posted by sivatagi rohamkukac
üdv kispajtások!!! ;)
nekem a zombi az egyik kedvencem, de ahogy haladsz vele előrébb nevetséges lesz akár 50 tolival hatalmas károkat végezhet egy szövi nem kell mindnek tolisnak lenni 1000 heki környékén már elég szép számban gyulladnak a házak meg rabolódnak az emberek velem megtörtént hogy 66%-os foglalkoztatotságnál egyetlen éjszaka felgyujtottak több mint 100 házat hiába volt 100 bankom ami termelte a zsét felsőbb csopikban a nyersanyag heroin áron van szal nevetségesen ellehetetlenediok a játék vele ahogy haladsz előre hiába az erősödés ahogy haladsz előre 3000 hekin 2000 háznak kell lenni hogy ezt kivédd de akkor meg a védelem gyalázatos szal zombi max a 4-ik szintig legvégső esetben 3-ig jó a felett halott szinte :(

szerintem meg 5. szinten MÉG jó, 2.szinten pedig MÁR jó:) 5-ben azért, mert ott még sok a relatíve gyenge ori, könnyen talál célpontokat.. 2-ben meg már azért bónusza miatt elég erős, és a betegség is távol tart sok támadót..
A-ban meg passz, de nem hiszem hogy bármire is használni lehetne.. de ezt még sose próbáltam:)

szerk: azt írtam hogy jó. ezt nem úgy kell érteni, h játszanék is vele:D de talán használhatű lehet.

sivatagi rohamkukac 01-30-2006 19:21

na igen a faji bónusz katonailag erőssé teszi de egy szövi felgyútja a házait a fél sereg elmegy és már mit sem ér a második szinten a +30%, ork meg 4 kör (vagy 6 nem tudom orkkal még nem voltam) alatt felhúz pár korházat a foglalt területből és kész vagy előbb és az elpazarolt épületet a foglalt területből pótolja mindig a zombi húzza a rövidebbet :(

MiKoR 01-30-2006 19:38

zombi csak fanatikusoknak való, majd 4. orinak lehet, hogy indítok 1et! vag 5.nek :O
:D

MiKoR 01-30-2006 20:37

Elsősorban Atihoz szól a kérdés, biztos bennevan súgóban de itt egyszerűbb:rolleyes:
Az élőhalott, ha játszik ilyen spec. játékokat (aréna, párbaj, hv, VIP hv) mennyi támadás bónuszt kap? Hanyadik szintnek számítanak? Esetleg nem is kap?

director 01-30-2006 23:40

Quote:

Originally Posted by MiKoR
Elsősorban Atihoz szól a kérdés, biztos bennevan súgóban de itt egyszerűbb:rolleyes:
Az élőhalott, ha játszik ilyen spec. játékokat (aréna, párbaj, hv, VIP hv) mennyi támadás bónuszt kap? Hanyadik szintnek számítanak? Esetleg nem is kap?

nem kap katonai bónuszt egyik ilyen játékban sem..

MiKoR 01-31-2006 05:51

hát akkor nemf*sz*...

track 01-31-2006 15:49

halljátok ezt a topicot most azért hoztátok létre hogy a hulla rajongók/fanatikusok itt dumáljanak vagy hogy elvegyétek a hullátol a kedvet:confused: :) mert én nem vagyok fanatikus de szeretem a hullát és tök jó de most megfordult a fejemben hogy.... na inkább nem is folytatom:D

MiKoR 01-31-2006 17:36

vélemények és ellenvélemények.. nemtehetek róla, hogy utóbbiból többvan :)
egyébként ztem egyértelmű a cím "minden ami zombi"


All times are GMT +1. The time now is 09:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu