Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Szabadság (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=374)

laziga 04-03-2006 09:51

Szabadság
 
Talájon már valaki valami jó megoldást arra hogy ne rontsa a játékot a szabadság.
Ugy utálom mikor egy csopi 2/3 szabin van a szomszéd ori 20körre vagy minimum 15k pontra áááááá
vagy ne lehesen szabira menni vagy csak évi 2hetett vagy vegyék ki a játékbol a szabi idejére vagy mit tudom én de ez egyre rosszabb évröl évre :mad:
Valaki tudja a megoldást?

Apa 04-03-2006 09:58

Quote:

Originally Posted by laziga
Talájon már valaki valami jó megoldást arra hogy ne rontsa a játékot a szabadság.
Ugy utálom mikor egy csopi 2/3 szabin van a szomszéd ori 20körre vagy minimum 15k pontra áááááá
vagy ne lehesen szabira menni vagy csak évi 2hetett vagy vegyék ki a játékbol a szabi idejére vagy mit tudom én de ez egyre rosszabb évröl évre :mad:
Valaki tudja a megoldást?

én sajnos nem...
de télleg idegesitő, viszont kell ez a gyengébb orik miatt ,mint menekülő utvonal, ezt bekell látnod.esetleg ha oajn dolgod van, ami miatt nem tucc géphez kerülni ,akkor viszont jo. érted mire gondolok.

laziga 04-03-2006 11:40

persze de igy nem jó mert már nagyon idegesitö:(
valamit akkor is ki kellene találni:confused:

Ati 04-03-2006 11:50

Quote:

Originally Posted by laziga
vagy ne lehesen szabira menni vagy csak évi 2hetett vagy vegyék ki a játékbol a szabi idejére

Ilyen jellegű változások értelemszerűen nem lesznek.

director 04-03-2006 12:37

Quote:

Originally Posted by Ati
Ilyen jellegű változások értelemszerűen nem lesznek.

akkor egy másik szabadságos javaslat:

kicsit uncsi, hogy vannak akik szabira (mégrosszabb: mélyszabira) bújva lapulnak, és egy vidám napon hajnali 4kor előjönnek, és akkor támadnak. ebben az az idegesítő, hogy nem nagyon lehet rá felkészülni, pláne mélyszabinál, ahol azt se tudhattam korábban, hogy van olyan ori:(

ötlet: mélyszabiról visszajövő orik kapjanak 12 óra védelemet, amig nem támadhatnak, és értelemszerűen őket sem lehet támadni:)

(esetleg sima szabinál is járhatna pár óra, de asszem azzal túl jól lehetne trükközni:)

Senki 04-03-2006 13:13

igen, ez a mélyszabi utáni 12 óra védelem ez jó lenne... mind annak aki esetleg olyan régóta szabizott hogy megváltoztak a szabályok, vagy csak nem tudja már ki van körülötte, mind azoknak, akik közé visszajött...

Apa 04-03-2006 15:12

ehhez megkéne szabni 1 bizonyos határidőt, azomban ha vki kiszámojja és pont mielőtt beleesne visszajön, ugyanugy pipára tehet ojat aki körülötte van.

Csokibácsi 04-03-2006 16:04

Quote:

Originally Posted by laziga
vagy ne lehesen szabira menni vagy csak évi 2hetett

Ez nagyon hüle vicc vót.
Ha jómunkásember vagy, tudhatod, hogy szabiból soha nem elég :)
Bármi közbejöhet, pl: elmész nyaralni, börtönbe kell vonulnod betöréses rablásért, ellik a riska, stb ...
Ilyenkor jó, ha szabira tudod rakni az országodat.

Láma 04-03-2006 16:05

Quote:

Originally Posted by laziga
Talájon már valaki valami jó megoldást arra hogy ne rontsa a játékot a szabadság.
Ugy utálom mikor egy csopi 2/3 szabin van a szomszéd ori 20körre vagy minimum 15k pontra áááááá
vagy ne lehesen szabira menni vagy csak évi 2hetett vagy vegyék ki a játékbol a szabi idejére vagy mit tudom én de ez egyre rosszabb évröl évre :mad:
Valaki tudja a megoldást?


talán ha normális csoprotba játszanál...

director 04-03-2006 16:22

Quote:

Originally Posted by Apa
ehhez megkéne szabni 1 bizonyos határidőt, azomban ha vki kiszámojja és pont mielőtt beleesne visszajön, ugyanugy pipára tehet ojat aki körülötte van.

a mélyszabi ideje lenne a határ, az miért nem jó?:)

de szivem szerint sima szabi után is örülnék mondjuk 3 környi védelemnek.. vagy az meg olyan kevés, hogy semmi haszna?:)


All times are GMT +1. The time now is 14:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu