Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Szabi Alatt hétvégijáték! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=572)

Rém 06-15-2006 16:15

Szabi Alatt hétvégijáték!
 
Szisztok. Ezt a témát azért inditottam , mert szerintem ha valakinek a főországa szabadságon van , akkor tudjon menni vip hétvégi játékra vagy esetleg hétvégi játékra. Én most például ugy jártam hogy a főorim szabin van mert dolgom volt a hétköznap és most nemtudok jelentkezni a játékra pedig mostmár van időm. A szabiról meg nem lehet ugyebár visszajönni , hogy jelentkezni tudjak. Sztem ezt vhogy megkellene oldani.

Rém 06-19-2006 21:59

na mivan nemszól senki semmit hozzá? :)

Horváth Ferenc 06-21-2006 22:37

Nem szokam hétvégizni szóval fel sem tünt hogy főorival lehet csak jelentkezni (tudom, akkor minek szólok bele).

Ha így ahogy mondod, akkor teljesen el tudnám képzelni hogy amikor belépnél a szabis főoridba akkor "országod szabadságon van blabla legközelebb blabla tudsz belépni blabla" - Ha van rá igényed meg mások is csendben bólogatnak, szerintem oda teljesen jól elférnének a jelentkezés gombok a súgókkal együtt. Attól hogy jelentkezel még végülis ugyanúgy nem tudsz csinálni semmit az oriddal, szabin maradsz.

vagy ha van más konstruktív elképzelésed, vagy bárki másnak.

esetleg valami lehúzó vélemény.

c4mp3rs d3ath 06-24-2006 12:45

Én csak csendben bólogatok, szerintem jó ötlet lenne, senkinek nem lenne kárára.

bobi 06-24-2006 19:43

Nekem is jól jött volna már többször is ez a lehetőség. Sztem egyszerűen kivitelezhető is. A Főnök vajon mit gondol róla? :o

BeeLord 06-29-2006 09:02

Igazából ehhez hozzáfűzni, bővíteni ezt a dolgot nem lehet. Belépsz, a normál országod nem éred el, de a gombok megvannak. Én is csatlakozom a csendben bólogatók közé, még ha többiek hülyének is néznek, hogy mit bólogat ez a marha a monitor előtt. Ati bácsi, javaslom ezt vezessük be, mielőtt elhal a téma az idő rengetegében:)

director 06-29-2006 09:09

Quote:

Originally Posted by Horváth Ferenc
Nem szokam hétvégizni szóval fel sem tünt hogy főorival lehet csak jelentkezni (tudom, akkor minek szólok bele).

Ha így ahogy mondod, akkor teljesen el tudnám képzelni hogy amikor belépnél a szabis főoridba akkor "országod szabadságon van blabla legközelebb blabla tudsz belépni blabla" - Ha van rá igényed meg mások is csendben bólogatnak, szerintem oda teljesen jól elférnének a jelentkezés gombok a súgókkal együtt. Attól hogy jelentkezel még végülis ugyanúgy nem tudsz csinálni semmit az oriddal, szabin maradsz.

vagy ha van más konstruktív elképzelésed, vagy bárki másnak.

esetleg valami lehúzó vélemény.

igen, tényleg hasznos volna, bár amennyit én hétvégizek, ez még sose zavart:)

amúgy a súgók elérhetőek.. azok úgy is elérhetőek, ha nincs is orid! :P

Senki 06-29-2006 09:21

én is támogatom a plusz gombok megjelenését. Hétvégézni nem szoktam, de simán el tudom képzelni hogy a szövi miatt kell szabizni, nem a ráérés miatt, aztán emiatt nem tud játtszani valaki hétvégit... kis módosítás és tuti vannak jócskán akik ennek örülnének.

m1n0w 07-01-2006 00:27

szerintem is nagyon jó ötlet, mert hát télleg vannak ilyen kissebb gondok, de ha az ember épp ráér, akkor a hétvéginek sem árt ha több player van ott :)

Rém 08-05-2006 07:26

na mivan nem lesz ebből semmi?:) hiába nyert az igen szavazás?:)


All times are GMT +1. The time now is 20:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu