Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1/A fordulás könnyítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4203)

Ati 05-18-2010 18:08

1/A fordulás könnyítése
 
Csak kíváncsiság.

Szeretnéd-e, hogy könnyebb legyen fordulni az 1/A-ból, vagyis könnyebben lehessen plusz személyiségeket szerezni?

1 = nem szeretném, hogy könnyű legyen -- maradjon úgy, ahogy most van
2 = legyen nagyon-nagyon könnyű új személyiséget szerezni
3 = legyen könnyű, de akkor már tartson 2x annyi ideig

Nem kell indokolni, és az égvilágom semmi következménye nincs a szavazásnak, csak általánosságban érdekel egy eloszlás.

Tsobi 05-18-2010 18:11

Kicsit sarkított a szavazás. Itt nem a nagyon nagyon könnyű személyiséghalmozásról volt szó, hanem a mostani helyzet könnyítéséről.

Merengő 05-18-2010 18:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 252664)
Csak kíváncsiság.

Szeretnéd-e, hogy könnyebb legyen fordulni az 1/A-ból, vagyis könnyebben lehessen plusz személyiségeket szerezni?

1 = nem szeretném, hogy könnyű legyen -- maradjon úgy, ahogy most van
2 = legyen nagyon-nagyon könnyű új személyiséget szerezni
3 = legyen könnyű, de akkor már tartson 2x annyi ideig

Nem kell indokolni, és az égvilágom semmi következménye nincs a szavazásnak, csak általánosságban érdekel egy eloszlás.

egy 4.et is hozzá lehetne tenni. mondjuk, hogy legyen könnyebb a mostaninál. de én az egyesre szavaznék.

Padlócsempe 05-18-2010 18:11

Olyan lehetőség nincs, hogy ne legyen könnyű, de a jelenlegi helyzet nem jó, hogy a bunkerelfek lassan 10k hekire tornásszák fel a top határát, miközben, részben miattuk is, alig van akció?

Ati 05-18-2010 18:20

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 252666)
Kicsit sarkított a szavazás. Itt nem a nagyon nagyon könnyű személyiséghalmozásról volt szó, hanem a mostani helyzet könnyítéséről.

Hiába könnyíted egy kicsit a mostani helyzetet, az semmit nem fog változtatni azok számára, akik a sima felfedezéssel való haladást (értsd: gyakorlatilag csak kivárás) elérhetetlennek tartják.

Lehet azt mondani, hogy könnyítsünk, és legyen top30% helyett top35%, de érdemben ez változtat bármit is? Szerintem nem. Könnyebb lesz személyiséget szerezni, de aki eddig nem tudott, azt azután se fog tudni.

Bogár 05-18-2010 18:40

Az a véleményem, hogy legyen a jelenleginél jóval könnyebb, viszont ne tartson kétszer annyi ideig, ha az az ori, amelyik fordulni akar, teljesít valamilyen minimális feltételeket. Például: sikerült haladnia 1000-2000 hektárt, vagy részt vett 3-5 sikeres klánütésben, és persze a minimum föld fölött van.

Ati 05-18-2010 18:47

Lehet, hogy a "tartson 2x annyi ideig" egy kicsit félreérthető. A másik témában írt javaslat volt a fejemben, amikor azt írtam.

Amire gondolok, az az, hogy egy viszonylag egyszerű fordulás A-ból (kb mint a többi csoport), de ezt (5. szint, 4. szint, 3. szint, 2. szint, 1. szint) 2x kelljen ilyen A-ban könnyített feltételekkel megcsinálnia ahhoz, hogy +1 személyiséget kapjon. Vagy valami ilyesmi, nem feltétlen pont ez, de valami hasonló járt a fejemben, amikor a 2x annyi időt írtam.

Remedy 05-18-2010 18:54

Quote:

Originally Posted by Bogár (Post 252680)
Az a véleményem, hogy legyen a jelenleginél jóval könnyebb, viszont ne tartson kétszer annyi ideig, ha az az ori, amelyik fordulni akar, teljesít valamilyen minimális feltételeket. Például: sikerült haladnia 1000-2000 hektárt, vagy részt vett 3-5 sikeres klánütésben, és persze a minimum föld fölött van.

Azert ez durva. Esetleg ha kuld 3 vipet, vagy belopjon 4x sikeresen tekire valahova, mar fordulhasson is...

J.Ati 05-18-2010 22:34

legyen nagyon-nagyon könnyű új személyiséget szerezni :)


Szerintem jó így, ahogy van, de azért szavaztam erre, mert ez vicces :D

Padlócsempe 05-18-2010 22:38

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 252770)
legyen nagyon-nagyon könnyű új személyiséget szerezni :)


Szerintem jó így, ahogy van, de azért szavaztam erre, mert ez vicces :D

Veled tartok :D:D


All times are GMT +1. The time now is 06:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu