Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fontos események (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=20)
-   -   2/D-ben csinálni 1/A szerű csoportot (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=220)

hulla 02-11-2006 23:48

2/D-ben csinálni 1/A szerű csoportot
 
sziasztok
elég unalmas a 2/D csopi az állandó saját ütésekkel, felfedezgetésekkel...stb
ennek érdekében szeretnék egy kérdést feltenni:
benne lennétek-e egy 1/A szerű csopi létrehozásában, persze a multis módszerrel:)?
csinálni idézőjeles klánokat, tehát nem épp olyan klánokat mint A-ban /közös raki...stb/
itt is kb 8-10 főből állnának a 'klánok', nyitni minden klánnak 1-1 topikot és beírni h melyik klánban kik vannak, és ütni egymást, nem nézve h barát v. ellenség, csak csatázgatnim poén szinten jó lenne,
aki meg nem akar résztvenni benne az meg lenne 'nemtámadható ország' /persze ha az akciózik vki ellen akkor onnantól az is támadható, független attól h benne van-e nagyobb klánban vagy sem, egyszemélyes klánnak lehetne tekinteni/
klántámadás persze nem lehetséges mert max 4 orit lehet szövibe kötni, de ezt is meg lehet oldani, további ötletek várnék ezzel kapcsolatban, ha nem jó az ötlet akkor szóljatok és Lvetem:)
de ez a játék csak kb 8500 hekiig menne, onnantól meg lehetne lépni, vagy a topköröket várni, vagy akár leüttetni az orid és játszani tovább, de újrázás is megoldás erre:)

Ati 02-11-2006 23:59

Quote:

Originally Posted by hulla
sziasztok
elég unalmas a 2/D csopi az állandó saját ütésekkel, felfedezgetésekkel...stb
ennek érdekében szeretnék egy kérdést feltenni:
benne lennétek-e egy 1/A szerű csopi létrehozásában, persze a multis módszerrel:)?
csinálni idézőjeles klánokat, tehát nem épp olyan klánokat mint A-ban /közös raki...stb/
itt is kb 8-10 főből állnának a 'klánok', nyitni minden klánnak 1-1 topikot és beírni h melyik klánban kik vannak, és ütni egymást, nem nézve h barát v. ellenség, csak csatázgatnim poén szinten jó lenne,
aki meg nem akar résztvenni benne az meg lenne 'nemtámadható ország' /persze ha az akciózik vki ellen akkor onnantól az is támadható, független attól h benne van-e nagyobb klánban vagy sem, egyszemélyes klánnak lehetne tekinteni/
klántámadás persze nem lehetséges mert max 4 orit lehet szövibe kötni, de ezt is meg lehet oldani, további ötletek várnék ezzel kapcsolatban, ha nem jó az ötlet akkor szóljatok és Lfelvetem:)
de ez a játék csak kb 8500 hekiig menne, onnantól meg lehetne lépni, vagy a topköröket várni, vagy akár leüttetni az orid és játszani tovább, de újrázás is megoldás erre:)

MSN-en kerestél. Ha emiatt, akkor hajrá, tessék csinálni. :)

hulla 02-12-2006 00:09

igen emiatt kerestelek:)

Never 02-12-2006 03:38

Sztem jó ötlet,de miért ne lehetne pl. klánraki? :)
Akkor már télleg legyen olyan,mint az A,mert télleg uncsi :)

spok 02-12-2006 08:43

Sztem lehetne még egy szint és ugy meg csinálni A közös raki meg ilyenek se rossz ötlet.:)

Ati 02-12-2006 10:46

Quote:

Originally Posted by spok
Sztem lehetne még egy szint és ugy meg csinálni A közös raki meg ilyenek se rossz ötlet.:)

Kb 10-en vagy 20-an játszotok ott fent, ennyi emberért lényegi módosítások nem fognak történni.

Never 02-12-2006 12:32

A 10,20 ember kicsit túlzás,nem? :)
Vannak 1-2 orisok is,akiket nem számoltál, és akiknek mondjuk jól jönne,hogy van egy gazdag,sokoris klántársuk,aki segít nekik :)

Ati 02-12-2006 13:01

Quote:

Originally Posted by Never
A 10,20 ember kicsit túlzás,nem? :)
Vannak 1-2 orisok is,akiket nem számoltál, és akiknek mondjuk jól jönne,hogy van egy gazdag,sokoris klántársuk,aki segít nekik :)

Wow, ilyen sokan vagytok fent? Ok, van ez valóban 60-70 is, ha nem több. Rég jártam arra. :)

Never 02-12-2006 14:38

Hát látod :)
Vagyis akkor kinek van igaza? :)
Nekem,mint mindig :)
Sztem 60-70 emberért már megérné egy ilyen változást behozni.
Vagy nem? :)

spok 02-12-2006 15:04

Simmán, de sztem mindenki oda igyekszik.És sztem az egy két oris örülne ha egy szép termetes klán tagja lenne:P


All times are GMT +1. The time now is 11:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu