Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Extrém+Küzdő. Amikhez hozzá tudok énsiszólni:D (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=177)

Half 02-06-2006 00:16

Extrém+Küzdő. Amikhez hozzá tudok énsiszólni:D
 
ez egy téma az Extrém sportok és vagy (kizáróvagy)kedvelőinek.
Velem lehet beszélgetni:
Görkori-gördeszka-bicigli-wakeboard-snowboard témákban
illetve minden küzdő sport.
küzdő sportokhoz kevésbé értek, de szeretem őket.
Kipróbáltam sokat és egyiknek sme vagyoka mestere kzöel sem:(
eddig nálam szoba jöhet a
Judo-kempo-Shinkeno-AjkiJitsu(bocsnemtomhogyírják)
-BoJitsu-Capoiera-Thaibox-KungFu-Birkozás.
Ennyi azthiszem ezeket mind kipróbáltam rövid távona mi nem jelent semmit. Én a magam részéről a Kung Fu-t tartottam a legmeggyözbnek. Abból csak egyet próbáltam.
bár igy kicsit hülyén érzme magam mert a Kung Fu az kicsit más értelmezésü a Kinában. De mindegy. Szóval én Kinai harcmüvészetekből eddig egyedül a Chow Gar féle Déli Imádkozó Sáska Kung Fut próbáltam és nagyon szeretem. És ennél is maradok.
Bár mellett hetente kétszer elkezdem aNinjutsut kiváncsiságból.
Ha viszont kardról van szó éna Japánoknál maradok.

Senki 02-06-2006 10:44

Aikijitsu ;)
Shinkendora jársz-e még? Lehet hogy vissza kéne mennünk nemigaz? ;)

Half 02-06-2006 13:08

Hátjah Bo-jitsut azt majd nyáron gyakorlom Aki-Jitsu meghát
arra nicns időm:D
Shinkendozni??
gyüjtők egy Vágópengére. De van kertünk tudod. Átjöhetnél néha hétvégén gyakorolni.Shinkendot. De edzésre már nincs időm. Mert heti 5edzésre fogok járni úgy nézz ki. (2-re a BMEn azt mondták jó az a Ninjutsu) Gyere te is Ninjutsuzni!!

sivatagi rohamkukac 02-08-2006 19:42

küzdősport akkor a Capoeira de a szívem a Saolin kufu, de sajna nem tudok a hazájába eljutni világi tanoncnak :( meg az egy életstílus :rolleyes:
extrém sportot én is szeretem de sajna nem tudom mívelni de a paint ballt kipróbálnám de nagyon :D

Senki 02-09-2006 02:30

Quote:

Originally Posted by sivatagi rohamkukac
extrém sportot én is szeretem de sajna nem tudom mívelni de a paint ballt kipróbálnám de nagyon :D

hát nyáron szerveződünk paintballra... elhívlak ha akarsz jönni, és persze ha tudsz :)

Half 02-09-2006 04:07

Quote:

Originally Posted by sivatagi rohamkukac
küzdősport akkor a Capoeira de a szívem a Saolin kufu, de sajna nem tudok a hazájába eljutni világi tanoncnak :( meg az egy életstílus :rolleyes:
extrém sportot én is szeretem de sajna nem tudom mívelni de a paint ballt kipróbálnám de nagyon :D

Capoeria. Hát ahhoz elszántság kell az is egy élet stilus.
Saolim Kufu?? szal a Shaolin Kung Furól emg annyit, hgoy nem tom emnnyire eredeti:(, szóval ügyebér Kinában elég rendesen ki írtották a Kung Fu mestereket főleg a Shaolin Kung Fu mestereket. Szal a Shaolin stílusok elég sokat gyengülhettek.
PAint ball Yeeah csak ah lehet inni sajt fegyvert. Bár extrémnek nem nevezném

Etyekwood 03-06-2006 12:59

Quote:

Originally Posted by Half
Saolim Kufu?? szal a Shaolin Kung Furól emg annyit, hgoy nem tom emnnyire eredeti:(, szóval ügyebér Kinában elég rendesen ki írtották a Kung Fu mestereket főleg a Shaolin Kung Fu mestereket. Szal a Shaolin stílusok elég sokat gyengülhettek.

Erre Half, meg csak azt tudom hozzáfűzni, hogy voltam kb 5 éve egy Robert Lions álltal tartott bemutatón, ahol egy Saolin szerzetes volt ott a maga 74. életévével, és ő is tartott egy kis ízelítőt!
az igazat megvalva, sokkal dinamikusabb volt, mint sok huszonéves!

sok kisnyugdíjas is megirigyelhette volna a mozgását :D

Half 03-24-2006 07:15

Hát nem azt mondom, hogy szivem vágya egy shaloin szerzetessel bunyozni:D sőt:D csak mondom, hogy sajnos nem az ami régen volt. Azt nem mondtam ,hogy rossz:D
Bár én msot Ninjutsut kezdtem el napi szinten gyakorolni:D

Gabriella 05-01-2006 17:08

Eddig ugyan egyik küzdősportot sem próbáltam ki, de ha minden jól megy, hamarosan KungFu-ra fogok járni:rolleyes:

Milán™ 05-03-2006 14:55

Extrém+Küzdő. Amikhez hozzá tudok énsiszólni:D
ezt a topic címe.Ha kihívod Chuck Norrist bunyózni az már igazán extrém:D


All times are GMT +1. The time now is 16:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu