Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Hódító Kézikönyv (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=59)
-   -   02. Időigény (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1972)

Ati 07-11-2007 12:02

02. Időigény
 
Főtéma, altámák lent.

Serg 07-16-2007 15:51

Végtelen ha te akarsz a legjobb lenni!:D

Burning 07-27-2007 10:44

a játéknak időigénye igazán nincs, te határozod meg, hogy mikor meddig játszol...elég lehet akár napi 3 perc a képzésekre, varázslatok felételére stb., de ez esetben nem igazán leszünk sikeresek. természetesen itt ülhetünk napi 25 órát is, ekkor se biztos a siker, de már jóval nagyobb esélyeink vannak.

kivételt képez a gyors csoport, ahol van egy olyan szabály, hogy 5 napnál kisebb intervallumba kell belépnünk országunkba, ha nem szeretnénk, hogy azt töröljék. ha országunk vip tag, akkor ez esetben sem törlik.

Pax Hungaricum 08-28-2007 14:06

Szerintem sincs a játéknak időigénye.

Akinek nagyon kevés ideje van, az válasszon védekezésre alkamas fajt (pl.: elf, óriás) az országához, és menyjen a lassú csoportba játszani. (napi 1 belépés, 5-10 perc játék)

Akinek kevés ideje van (napi 1-2 belépés, 15-30 perc játék), az válasszon egy védekezésre és támadásra is alkalmas fajt (pl óriás, gnóm, törpe), és válassza a lassú csoportot, esetleg a normál sebességű csoportot.

Akinek elég ideje van (napi 3-5 belépés, 40-120 perc játék) az indítson támadásra és védekezésre is alkalmas országot (pl. óriás, gnóm, elf, ork) a normál csoportban, és esetleg még egyet az anarchista csoportban.

Akinek sok ideje van, (napi 6-10 belépés, 150-350perc játék) az indítson kiélezett országot a normál csoportban, és az anarchistában is (pl. elf, fél-elf, óriás, ork).

Akinek nagyon sok ideje van (napi 12-20 belépés, 400-600 perc játék) az indítson kiélezett országot a normál vagy a gyors csoportban, és több országot anarchista csoportban. (pl. ork, félelf)

Aki meg időmilliomos (napi 30 belépésnél több, és 600 percnél több játék) az indítson országot a gyors csoportba, járjon hétvégizni és VIP hétvégizni, és indítson minimum 10 szövetséget saját magának az anarchista csoprotban. :D (Itt már a faj mindegy. Mindennel hatalamas előnye van a többi játékossal szemben:D)


A lényeg, hogy bármennyi idős is van, élvezni fogod, mert egy izgalmas játék! (Annak is tud az lenni, aki keveset, vagy ritkán tud belépni!)

Burning 08-29-2007 16:22

nem tudom másnak mi a tapasztalata, de én inaktív (1-2 belépés) játékhoz a törpét nem ajánlanám;)
még, ha jól osztja be a belépéseket, hogy reggel és kora este így az áttekintést megtartva legalább...még úgy se nagyon.

vityu 04-12-2008 20:26

Egy példát hoznék fel!

Vagyok én, és a sógor. Ő csak hétvégén játszik, mert nincs internete az albérletben, hétvégén nálunk játszik. Én végig játszom a hetet, hétvégén szinte el sem ülök a gép mellől, és mégis mindketten ugyanazt kapjuk a játéktól: kikapcsolódást, örömöt (azért néha egy kis nevetést is:D). De persze néha dühöt, néha pedig egyszerű haragot, ami néha sokáig megmarad, és ez igazán színessé teszi a játékot.
Ugyanazt kapjuk a játéktól, bármennyit játszunk is vele, csak máshol, én az A-ban, Ő az L-ben.


All times are GMT +1. The time now is 06:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu