Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Dexter (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2572)

J.Ati 05-19-2009 03:33

És most megnéztem a maradék részeket:)
Ez az évad is remek volt!

Vent 07-08-2009 13:10

Sziasztok!
Én néztem a sorozatot, de csak azokat a részeket, amiket a Viasat3 csatorna vetített.
Melyik évad vége volt Dexter esküvője? Második vagy harmadik? (Merem feltételezni, hogy nem az első...)

laci 07-08-2009 14:04

Quote:

Originally Posted by Vent (Post 218642)
Sziasztok!
Én néztem a sorozatot, de csak azokat a részeket, amiket a Viasat3 csatorna vetített.
Melyik évad vége volt Dexter esküvője? Második vagy harmadik? (Merem feltételezni, hogy nem az első...)

Ehh, az ilyenek elé kellene kiírnod hogy spoiler lesz, most belefutottam :o

Az első két évadban biztosan nem volt esküvője.

Vent 07-08-2009 14:08

Quote:

Originally Posted by laci (Post 218656)
Ehh, az ilyenek elé kellene kiírnod hogy spoiler lesz, most belefutottam :o

Az első két évadban biztosan nem volt esküvője.


Oksa, mert már nagyban ment a csatornán, amikor én bekapcsolódtam, nem láttam olyan sok részt, de tetszett. Letöltésig még nem jutottam el...

none 07-10-2009 08:20

Quote:

Originally Posted by Vent (Post 218642)
Sziasztok!
Én néztem a sorozatot, de csak azokat a részeket, amiket a Viasat3 csatorna vetített.
Melyik évad vége volt Dexter esküvője? Második vagy harmadik? (Merem feltételezni, hogy nem az első...)

az a harmadik utolsó része..:)

Vent 09-28-2009 16:46

szeptember 28 után lehet tölteni a negyedik évadot :D

Vent 07-22-2010 07:49

Dexter - negyedik evad

Az elozo evadokhoz hasonloan hatalmas izgalmakra szamitottam, aztan az elso resz nagy csalodas volt - egyre tobb idegesito jelenet kovetkezett be a forgatokonyv soran a fohosunk uj elete miatt (csalados apakent nem a legszerencsesebb sorozatgyilkoskent elni). A masodik resz szerencsere mar egy fokkal turhetobb volt, am ettol sem ajultam el, mig meg nem lattam az epizod befejezo mozzanatait. Akkor azt kellett, hogy mondjam magamban: "huu, az anyjat" - de ismet csalodas fogadott a folytatasban, a varva vart szinvonalat nem kaptam meg. Am az otodik reszben olyan dolgok derultek ki, es ugy fognak alakulni az esemenyek, amitol azt kell, hogy mondjam: zsenialis, fantasztikus, a leheto legjobban felepitett sztorija van a sorozatnak.

Rheia 07-24-2010 06:33

Én végignéztem és engem nem fogadtak ezek a csalódások.. (különben sem szoktam csalódni)
Ja, és nem néztem meg előre a végét, úgy már nem lett volna olyan érdekes.
Számomra hozta a többi évad színvonalát.

Vent 07-24-2010 17:01

Quote:

Originally Posted by Rheia (Post 258751)
Én végignéztem és engem nem fogadtak ezek a csalódások.. (különben sem szoktam csalódni)
Ja, és nem néztem meg előre a végét, úgy már nem lett volna olyan érdekes.
Számomra hozta a többi évad színvonalát.

igen, volt csalodas az elejen, de a vege, a befejezes, karpotolt mindenert. :) alig varom mar a kovetkezo evadot :)

Merengő 07-24-2010 19:14

én láttam már belőle pár részt a tv-ben, és most elkezdtem az első évad első részétől nézni :) most jön a második rész..


All times are GMT +1. The time now is 18:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu