Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   J.k.sz. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1389)

Arrakis 02-04-2007 21:19

J.k.sz.
 
Neveztük már minimum földnek, meg maximum földnek, meg mindennek.
Sokan tisztában vannak többé kevésbé sokmindennel, de ez egy problem sztem, amit vissza lehet szorítani szabályokkal addig a mértékig, amíg az emberi leleményesség túl nem szárnyalja az újabb szabályokat.

Minek ez a topic?

Ötleteknek, arra vonatkozóan hogyan szorítható vissza az aktuális feltételeknek megfelelően.

1 ötlet, mástól, aki nem akarta leírni: normál csopikra a szövimallusz. Nem sok problémát old meg, de egy kis részt lefed.

eset: szövi szétugrik 1 mf, 3 szövisre, s a szövi beüti az mfet, aki újrázik.

lehetőség: baráti mallusz nekik, mint ahogy ez Aban működik.
ettől keveset visz, s ha ugyanaz az ori 20* megy neki ugyanannak az orinak, mindig keveset visz, akkor az kicsit szemet szúró, nem kevéssé gyanus dolog. Talán az áthelyezéssel kapcsolatos hibahatárt megütő eset...
Nem spanyolviasz, de úgy érzem a játék tisztaságát növelő gondolat.
Nektek mi a véleményetek?

Synkel 02-04-2007 23:18

Ez a topic nekem tetszeni fog, ha nem döglik be hamar:)

Sőt, nekem tetszene a baráti orik rendszere szöviszinten is. Igaz, akik összebalhéznak a szöviben kénytelenek lennének máshogy elintézni a nézeteltérést. Még azt is elfogadnám, hogy valamivel gyorsabban múljon az orik "barátisága" mint A-ban, de semmiképp ne lehessen pár napon belül hatékonyan támadni a volt szövist.

laziga 02-05-2007 07:04

ellenzem :P
De lenne egy kérdésem van egy szövim abból kilépek és be sírom magam egy ellenhez amit beléülről bomlasztok és tönkre vágok még a régi szövim szétkapja majd vissza sétálok az eredeti szövimhez :) Ez most kémkedés beéplős ügynökösködés , stratégia vagy jksz?

Grabi 02-05-2007 08:20

vagy csak simán megbeszélem xy-nal, hogy üssön be, a szövim meg beveri őt. a jksz elleni topic jksz-t gerjeszt

monro 02-05-2007 08:31

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 71445)

1 ötlet, mástól, aki nem akarta leírni: normál csopikra a szövimallusz. Nem sok problémát old meg, de egy kis részt lefed.

eset: szövi szétugrik 1 mf, 3 szövisre, s a szövi beüti az mfet, aki újrázik.

Nektek mi a véleményetek?

Sztem azokat a dolgokat kellene visszaszorítani szabályozással ami árt a játéknak. Ez a fenti példa sztem nem árt senkinek. Sőt bizonyos csoportokban akár használ is a játéknak. ---> lsd queosia

Nem azt mondom, hogy ez legyen egy sablon ujraindulási séma, de a magam részéről sokkal jobban zavar, hogy leujráznak 10 millió tekercseket 500körönként. Ez tényleg árt a játéknak.

Steve 02-05-2007 09:32

OFF:

ez most akkora LOL:)

Arrakis 02-05-2007 13:49

Oké gyerekek, akkor nem szóltam.
Monro: 1 kérdés: azt a tekit nem ezek az orik írják? akkor most a tövénél, vagy a nyakánál kéne elkapni a bajt?

Ok Hüppi, ez úgy hajnal 4 felé nekem is eszembe ötlött, s mint írtam az elején, egy ötlet csak addig jó, míg az emberi leleményesség meg nem cáfolja a létjogosultságát. Rögtön nagyon leleményes voltál:)

B verzió, minden csopiban fellépési föld felett mallusz a sorozatütésekre.
Ezek 98%a jksz, szóval a hibahányad meglehetősen kicsi lenne.

monro 02-05-2007 13:57

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 71552)
Oké gyerekek, akkor nem szóltam.
Monro: 1 kérdés: azt a tekit nem ezek az orik írják? akkor most a tövénél, vagy a nyakánál kéne elkapni a bajt?

Nem tudom Ara. Ezek is írhatják ez biztos. Ennek ellenére sztem ez a földleadási dolog nem árt a játéknak. Főleg mióta csak 1 sereg mehet alulról :)
Egyébként nem is játszom az 1A-n kivül máshol ugyhogy számomra lényegtelen lesz e változás ezügyben, de a véleményem változatlanul az, hogy ezek a maluszok több bajt csinálnak mint hasznot.

Példával illusztrálom:

Az angol 1A-ban van 3-4 ori is aki valamelyik ellenlábas klántól igazolt át hozzánk. Alig lehet haladni így is az 54 fős csopilétszám miatt és most még azzal is szívunk, hogy nem tudjuk beverni az elöttünklévőt, mert 3 hónapig klántársak voltak és 0 lesz az eredmény :( Elképesztően bosszantó! És stratégiák hiusulnak meg emiatt, mert hiába vagyunk esetenként létszámfölényben nem tudjuk kihasználni, mert hiába üti valaki a volt társát :( Csak állunk mint a ..., a túlszabályozott dolgok miatt...

Gyula 02-05-2007 14:07

Quote:

Originally Posted by laziga (Post 71488)
ellenzem :P
De lenne egy kérdésem van egy szövim abból kilépek és be sírom magam egy ellenhez amit beléülről bomlasztok és tönkre vágok még a régi szövim szétkapja majd vissza sétálok az eredeti szövimhez :) Ez most kémkedés beéplős ügynökösködés , stratégia vagy jksz?


Nekem olyan ÁVH-s módszernek tünik :), ettöl függetlenül lehet hogy bele fér a stratégi a fogalmába.

Arrakis 02-05-2007 14:43

Végülis nekem mind1, ha ennyire nem nyerők ezek az ötletek... a játékot tartottam szem előtt, nagyon nem magam! De ha mindenkinek jó úgy, ahogy van, h bizonyos ori pl félelfként 200k fölé üti magát, hogy gyorsban szanaszét csalja magát mindenki, hogy a G egy jksz tanya, hogy Vben a földleadás sikk, az X multis, s B haver haverja, az L termelő top, a W detto, akkor nem is szólok semmit, akkor nekem is jó így az egész.

Mindent vártam, csak ezt a közönyt nem.
pfff.

Dragi 02-05-2007 17:02

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 71559)
Végülis nekem mind1, ha ennyire nem nyerők ezek az ötletek... a játékot tartottam szem előtt, nagyon nem magam! De ha mindenkinek jó úgy, ahogy van, h bizonyos ori pl félelfként 200k fölé üti magát, hogy gyorsban szanaszét csalja magát mindenki, hogy a G egy jksz tanya, hogy Vben a földleadás sikk, az X multis, s B haver haverja, az L termelő top, a W detto, akkor nem is szólok semmit, akkor nekem is jó így az egész.

Mindent vártam, csak ezt a közönyt nem.
pfff.

én támogatok minden olyan javaslatot ami a játékot jobbá és csalás mentessé teszi ez a javaslat olyan. Arra támogatom az ötleted :)

Arrakis 02-05-2007 19:49

Monro, én nem hiszem, hogy az az áltálános, hogy vki átáll, s utánna ettől nem tudja ütni az addigi társait, ez kirívó eset, az ilyen jellegű ütéseknek bőven túlnyomó része jksz. Szóval a szabályozás negatívan hat néhány orira, ezt elismerem, kb 10 orira, s meggátol másik 90et a csalásban. Bár Hüppi már kitalálta az ellenszert.

B: fellépési határ fölött sorozatütésekre vmilyen mallusz. magyarul földleadás gátlására..

ezt is mondjátok el miért nem jó, vagy mondjatok olyat, ami jó.
sztem egyenlőre a földleadás van, szabályozva nincs, s mindenki csinálja, akkor arra is várnék választ, hogy ez jó dolog, s legyen megengedve, mert ha szankcionálva nincs, akkor tényleg mégis minek tiltani, vagy vmit próbáljunk rá kitalálni?

-Fegya- 02-05-2007 20:00

Arra, egy másik topikban Ati megígérte, hogy csinál ilyen esetekre is majd JKSZ jelentőt.

Serg 02-05-2007 20:01

"A" verzió, hajrá Arra!

Arrakis 02-05-2007 20:06

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 71617)
Arra, egy másik topikban Ati megígérte, hogy csinál ilyen esetekre is majd JKSZ jelentőt.

jó, ez eddig oks, de pl én, meg sztem sok más társam hidegrázást kap a jelentgetés gondolatától.
Ha vki kulturálatlanul ír a fórumra, azt jelentem, de jkszt nem sűrűn szoktam, kb félévente, évente egyszer, azt ami már nagyon szemetszúró, s idegesítő, hogy másként nem megy neki.
én ezért volnék szabályozás párti. Akkor senkinek nem kell agyalni, hogy ez most haver, akkor ezt nem nyomom fel, az nem, akkor azt igen, hanem mindenkinek ugyanannyira jó, mindenkit ugyanannyira súlyt a szabály.

Peter 02-05-2007 20:06

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 71618)
"A" verzió, hajrá Arra!


egyetértek, támogatom Arrakis ötletét :)

Arrakis 02-05-2007 20:17

Esetleg a 2 verzió együttesen?

mert... van az a lehetőség, amit írtam, szövi, szét, ütik az újrázót, meg van az a verzió, amikor pénz át, töröl, s utánna a pénzért, vagy haveri alapon néhány 5 - 7es ütés mit ad isten bemegy a másikhoz, vagy vki máshoz nagy hekin. S fellépési határ felett ez a B verzió egy orit érintene negatívan, aki nagyon messze van a többitől, s barakkja sincs. de azok megintcsak nem tisztán vannak ott 99%ban, tehát ha ez sújtja őket, akkor ezt kalkulálható veszteségnek tartom.
Másrészről nem is egészséges, hogy csopikban vki 250* annyi területen van, mint amin fellépett oda. Ti is tudjátok, hogy nem normál játékkal került oda.

Monro, amúgy annak amit mondasz Te is tudod mi a lényege, 2 klán, egyikben ork, másikban elf, az elf meg üti az orkokat. Ha ez a cél, akkor tényleg felesleges az egész ellen szót szólnom. Ez esetben még a felfedezéssel sincs probléma, mert a törpök,meg az elfek jkszel simán áthidalhatják a dolgot.

monro 02-05-2007 22:23

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 71624)
Esetleg a 2 verzió együttesen?


Monro, amúgy annak amit mondasz Te is tudod mi a lényege, 2 klán, egyikben ork, másikban elf, az elf meg üti az orkokat. Ha ez a cél, akkor tényleg felesleges az egész ellen szót szólnom. Ez esetben még a felfedezéssel sincs probléma, mert a törpök,meg az elfek jkszel simán áthidalhatják a dolgot.

Lehet. Ettől mi most még ugyanúgy szopizzuk a hátrányait :(
Gondold csak el... 53 ori 1 csopiban 20K-tól 370K-ig.
És javarészt 7-10 fős klánok. Összesen 14 db. A társaság zöme megjárta már az elenfelek klánjait is sajnos :(

Na mindegy én is támogatom az ötletedet ezen ne múljon a többség játékélménye igazatok van.

Ati 02-05-2007 23:16

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 71552)
B verzió, minden csopiban fellépési föld felett mallusz a sorozatütésekre.
Ezek 98%a jksz, szóval a hibahányad meglehetősen kicsi lenne.

Nem olvastam teljesen érdemben a témát, és most sok-sok másik van nálam soron, úgyhogy nem is folyok nagyon bele, de erre muszáj reagálnom...

Nemrég említette valaki, hogy volt egy ilyen ütéssorozat, és tuti jksz, merthogy messziről is volt ütve.

Na most ha ezt még meg is gátlod, akkor mégjobban kiéleződik a mostani helyzet, hogy felmegyek a topba, nem tartok semmi sereget, mert úgyis messze vagyok mindenkitől, aki támadna. Ott termelgetek, katonát képzek, akármi. Egy friss 200 hekis ország ne tudna ugyan ütni, mert védelmem az nulla, de mivel messze is vannak, meg védve is vagyok, kizárt, hogy bármi bajom lehetne belőle.

Ha egy ilyen országra 20 kör kell, hogy rámenjek, akkor rámegyek 20 kör alatt, de beverem 5x... Spt, a szövijeimnek is szólok. És tuti átütjük, mert hiába 20 kör az út, olyan minimális katona kell, hogy védelmem az otthon marad bőven, nem kockáztatok semmit.

Sőt, ilyen (nulla katonás) országtól érkezett már "panasz" is, hogy jajj szegényt megtámadták, és ellehetetlenítik a játékát... Ez nyilván nonszensz, tessék tartani védelmet...

És most itt nem ötödik szintről van szó...

Wanax 02-05-2007 23:20

En arra gondoltam, hogy ha valaki fel akarja utni magat hát had csinalja, de legyen minden csoportban minimum heki es akkor a max fellepesi terulet feletti reszt nem lehetne leadni csak elveszteni lebontott ures heki formalyaban!!! A jelenlegi minimum hekis rendszer talan 1 sereget engedne legtobb esetben es mar ez is vissza szoritana a TOP orik novekedeset! Es pluszban lehetne egy fentebb mar emlitett jelentesi lehetoseg! Ami talan megoldas lenne a leutes utan ujrazokra!

Megszuntetni azert nem tartom jo otletnek a magas hekin torteno termelést mert az nagyban befolyasolna az 1/A aktivitasat... Igy is borzalmas penzekbe kerul ott a haladas. Gondolok itt a szabalyok modositasabol fakado strategiak alkalmazasara. (fokozas, sereg elengedes, napi tobbszori sereg csere, stb...)

Kutyuleee 02-05-2007 23:43

Quote:

Originally Posted by Wanax (Post 71647)
En arra gondoltam, hogy ha valaki fel akarja utni magat hát had csinalja, de legyen minden csoportban minimum heki es akkor a max fellepesi terulet feletti reszt nem lehetne leadni csak elveszteni lebontott ures heki formalyaban!!! A jelenlegi minimum hekis rendszer talan 1 sereget engedne legtobb esetben es mar ez is vissza szoritana a TOP orik novekedeset! Es pluszban lehetne egy fentebb mar emlitett jelentesi lehetoseg! Ami talan megoldas lenne a leutes utan ujrazokra!

Megszuntetni azert nem tartom jo otletnek a magas hekin torteno termelést mert az nagyban befolyasolna az 1/A aktivitasat... Igy is borzalmas penzekbe kerul ott a haladas. Gondolok itt a szabalyok modositasabol fakado strategiak alkalmazasara. (fokozas, sereg elengedes, napi tobbszori sereg csere, stb...)

Én is leginkább ezt támogatom

Xeper 02-06-2007 02:22

Quote:

Originally Posted by Wanax (Post 71647)
En arra gondoltam, hogy ha valaki fel akarja utni magat hát had csinalja, de legyen minden csoportban minimum heki es akkor a max fellepesi terulet feletti reszt nem lehetne leadni csak elveszteni lebontott ures heki formalyaban!!! A jelenlegi minimum hekis rendszer talan 1 sereget engedne legtobb esetben es mar ez is vissza szoritana a TOP orik novekedeset! Es pluszban lehetne egy fentebb mar emlitett jelentesi lehetoseg! Ami talan megoldas lenne a leutes utan ujrazokra!

Megszuntetni azert nem tartom jo otletnek a magas hekin torteno termelést mert az nagyban befolyasolna az 1/A aktivitasat... Igy is borzalmas penzekbe kerul ott a haladas. Gondolok itt a szabalyok modositasabol fakado strategiak alkalmazasara. (fokozas, sereg elengedes, napi tobbszori sereg csere, stb...)

Nekem is ez az irány tetszik legjobban, érdemes lenne Synkel topicját kicsit fellendíteni :)
http://forum.queosia.com/showthread.php?t=1305

Arrakis 02-06-2007 04:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 71646)
Nem olvastam teljesen érdemben a témát, és most sok-sok másik van nálam soron, úgyhogy nem is folyok nagyon bele, de erre muszáj reagálnom...

Nemrég említette valaki, hogy volt egy ilyen ütéssorozat, és tuti jksz, merthogy messziről is volt ütve.

Na most ha ezt még meg is gátlod, akkor mégjobban kiéleződik a mostani helyzet, hogy felmegyek a topba, nem tartok semmi sereget, mert úgyis messze vagyok mindenkitől, aki támadna. Ott termelgetek, katonát képzek, akármi. Egy friss 200 hekis ország ne tudna ugyan ütni, mert védelmem az nulla, de mivel messze is vannak, meg védve is vagyok, kizárt, hogy bármi bajom lehetne belőle.

Ha egy ilyen országra 20 kör kell, hogy rámenjek, akkor rámegyek 20 kör alatt, de beverem 5x... Spt, a szövijeimnek is szólok. És tuti átütjük, mert hiába 20 kör az út, olyan minimális katona kell, hogy védelmem az otthon marad bőven, nem kockáztatok semmit.

Sőt, ilyen (nulla katonás) országtól érkezett már "panasz" is, hogy jajj szegényt megtámadták, és ellehetetlenítik a játékát... Ez nyilván nonszensz, tessék tartani védelmet...

És most itt nem ötödik szintről van szó...

Ez ebből a szemszögből megközelítve nagyon igaz, amit írsz, de...
Ha vkire rámennek, tudja, hogy nem fognak sokat vinni tőle, de aki támadja nem ismerős, akkor átépül, szabira megy, vagy vmi pánikmozdulatot tesz a dolog ellen, nem hagyja, hogy teljesen leüssék.
Ha meg távolozik, s látja, hogy jön a sereg(márpedig a jkszes távolozni fog, hogy csak az jön e rá, akinek kell), s megvannak a belépési idők, mégsem tesz semmit, akkor az felettébb gyanus, ha többször megteszik ugyanezt a műveletet, akkor az még gyanusabb.(példa: orkot bereggeltek, az 200 hekiről ment a topba, s mit ad isten be is ütött mind a 7 serege, kb 1.5 napig ment a sereg;))
Gondolom amit Fegya írt, hogy erre jksz bejelentő, az is így működne. Mivel a bejelentést ott is el kell bírálni, vmi alapján.

Ellenben ha vki tisztában van vele mit kell megtennie, hogy az ütéssorozata ne minősüljön jksznek, akkor meg fogja tenni, s mind1, hogy az volt e ténylegesen, bizonyíthatatlan..
Viszont ha nem sok eredménnyel kecsegtet a jksz, akkor nem is teszik meg adott esetben, nem kockáztatnak feleslegesen.

Arrakis 02-06-2007 04:22

A Süti javaslata nem rossz alapjában véve, de 5. szinten kijátszható, reggelsz egy orit, amivel nem akarsz felmenni, s azt addig ütteted, amíg akarod, majd törlöd. Multis orik detto minden csopira vonatkoztatva.
De inkább ez, mint az állandó földleadások mindenhol.

Wanax 02-07-2007 19:04

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 71663)
A Süti javaslata nem rossz alapjában véve, de 5. szinten kijátszható, reggelsz egy orit, amivel nem akarsz felmenni, s azt addig ütteted, amíg akarod, majd törlöd. Multis orik detto minden csopira vonatkoztatva.
De inkább ez, mint az állandó földleadások mindenhol.

Ez mar legyen a jatek uzemeltetoinek a dolga, hogy az ilyet kiszurjek!
Ahogy mar toben is megfogalmaztak... a csalasokat nem lehet 100%-ban kiszurni, csak neheziteni lehet!!!

Pool 05-23-2007 22:08

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 71445)
Neveztük már minimum földnek, meg maximum földnek, meg mindennek.
Sokan tisztában vannak többé kevésbé sokmindennel, de ez egy problem sztem, amit vissza lehet szorítani szabályokkal addig a mértékig, amíg az emberi leleményesség túl nem szárnyalja az újabb szabályokat.

Minek ez a topic?

Ötleteknek, arra vonatkozóan hogyan szorítható vissza az aktuális feltételeknek megfelelően.

1 ötlet, mástól, aki nem akarta leírni: normál csopikra a szövimallusz. Nem sok problémát old meg, de egy kis részt lefed.

eset: szövi szétugrik 1 mf, 3 szövisre, s a szövi beüti az mfet, aki újrázik.

lehetőség: baráti mallusz nekik, mint ahogy ez Aban működik.
ettől keveset visz, s ha ugyanaz az ori 20* megy neki ugyanannak az orinak, mindig keveset visz, akkor az kicsit szemet szúró, nem kevéssé gyanus dolog. Talán az áthelyezéssel kapcsolatos hibahatárt megütő eset...
Nem spanyolviasz, de úgy érzem a játék tisztaságát növelő gondolat.
Nektek mi a véleményetek?



2007-05-23 18:03:48
[49 kör] X elfoglalt 59 hektárt Y országától.
2007-05-23 18:03:47
[49 kör] X elfoglalt 225 hektárt Y országától.
2007-05-23 18:03:47
[49 kör] X elfoglalt 80 hektártY országától.
2007-05-23 18:03:47
[49 kör] X elfoglalt 73 hektárt Y országától.
2007-05-23 18:03:47
[49 kör] X elfoglalt 65 hektárt Y országától.



Arrakis, nem ismerősek a hekiszámok? Ez Veled történt meg ma. Itt csak annyi a különbség, hogy a támadó nem volt szövid, de más csoportban az....
Akkor meg miről akarsz itt témázni? :D
Jah, és ahol ez történt, újráztál is azóta :)

NorB 05-23-2007 22:22

hmm. Pool, ilyet aztán sokat lehet mutatni a játékban, mondhatni folyamatosan

talán ezért is kéne sürgősen az a szövimalusz

Pool 05-23-2007 22:25

Quote:

Originally Posted by NorB (Post 97957)
hmm. Pool, ilyet aztán sokat lehet mutatni a játékban, mondhatni folyamatosan

talán ezért is kéne sürgősen az a szövimalusz


Itt sokat nem ért volna, mert Arrakisnak nem volt szövije a támadó...
Talán pár áthelyezés más csoportokba, mondjuk Y-ba megoldaná a problémát...

Pool 05-23-2007 22:29

Ez most olyan, mintha a kecskék beszélgetnének, hogy nem esznek több káposztát.
Nem érzed úgy Arrakis? :)

Gyula 05-23-2007 22:33

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 97958)
Itt sokat nem ért volna, mert Arrakisnak nem volt szövije a támadó...
Talán pár áthelyezés más csoportokba, mondjuk Y-ba megoldaná a problémát...

Igen Te az áthelyeztetésben meg a provokáló üzenetek írásában nagyon nagy vagy :)

Pool 05-23-2007 22:35

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 97961)
Igen Te az áthelyeztetésben meg a provokáló üzenetek írásában nagyon nagy vagy :)

Miért, Te miben látnád a megoldást? Szövimalusz? Sztem marhaság, akkor megoldják úgy, hogy nem szöviznek le, két multis szövi leveregeti egymást és meg van oldva.

NorB 05-23-2007 22:44

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 97962)
Miért, Te miben látnád a megoldást? Szövimalusz? Sztem marhaság, akkor megoldják úgy, hogy nem szöviznek le, két multis szövi leveregeti egymást és meg van oldva.

egyáltalán nem mindig van rá lehetőség

a szövimalusz kizárja az ilyen jellegű visszaélések többségét

Pool 05-23-2007 22:45

Quote:

Originally Posted by NorB (Post 97964)
egyáltalán nem mindig van rá lehetőség

a szövimalusz kizárja az ilyen jellegű visszaélések többségét

Az ki, de akkor épp így lenne megoldva, ahogy leírtam. Te is régi játékos vagy, láttál sok mindent, tudod, hogy miről beszélek...
De a topicindító is :D

Gyula 05-23-2007 22:47

Nem tudom hogy mi a megoldás, de azt hogy esetleg valaki földet ad le, az nem etikátlanabb mint valakit egy buta üzenet miatt átdobatni anarhba vagy valakit akit nem kedvelsz privát üzenetben provokálni, hátha lejelentheted.

Másrészröl az hogy valakit 5*beütnek, nem feltétlen jelent föld leadás. Az A-ban a Grrr nevü ország több orit is beütött földre 5 sereggel, egyik sem volt földleadás, csak ügyesen játszik.

Szóval alaptalanul vádaskodni.... jelene esetben a bagoly mondja verébnek szindróma.

Pool 05-23-2007 22:48

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 97966)
Nem tudom hogy mi a megoldás, de azt hogy esetleg valaki földet ad le, az nem etikátlanabb mint valakit egy buta üzenet miatt átdobatni anarhba vagy valakit akit nem kedvelsz privát üzenetben provokálni, hátha lejelentheted.

Másrészröl az hogy valakit 5*beütnek, nem feltétlen jelent föld leadás. Az A-ban a Grrr nevü ország több orit is beütött földre 5 sereggel, egyik sem volt földleadás, csak ügyesen játszik.

Szóval alaptalanul vádaskodni....


Arrakist a saját klántársa ütötte le :) Engem még nem láttál, hogy 5*-8* levertek volna
Apropó, milyen buta üziről csacsogsz?
Amit Te írtál?
Mert tőled eddig csak olyat kaptam :)
De ne OFF-oljuk szét a topicot, szal részemről Gyula a témázás kettőnk viszonyáról, vagy akár rólad is lezárva

Steve 05-23-2007 22:56

Pool nem megy máshogy leszedni őket csak jelentgetésekkel? A játékban leújráztattak, valahogy vissza kell adni?:)

Pool 05-23-2007 22:58

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 97968)
Pool nem megy máshogy leszedni őket csak jelentgetésekkel? A játékban leújráztattak, valahogy vissza kell adni?:)

Mikor is kellett leújráznom?
De az előbb már írtam, az a topic sztem nem rólam kell, szóljon, de ha akarjátok :D
Na jóccak!

Steve 05-23-2007 23:04

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 97970)
Mikor is kellett leújráznom?
De az előbb már írtam, az a topic sztem nem rólam kell, szóljon, de ha akarjátok :D

Felfrissítetted a topicot és személyeskedsz. Csodálod hogy ebbe megy át? Én nem.:)

Pool 05-23-2007 23:07

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 97971)
Felfrissítetted a topicot és személyeskedsz. Csodálod hogy ebbe megy át? Én nem.:)


Mert sztem nevetséges, hogy olyan nyit topicot ilyen témában, aki simán leadja a földjét és leújrázik...

Arwen 05-23-2007 23:10

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 97968)
Pool nem megy máshogy leszedni őket csak jelentgetésekkel? A játékban leújráztattak, valahogy vissza kell adni?:)

Ez nem a nézet eltérések topik, miért offolja szét a gödölye?

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 97966)
Nem tudom hogy mi a megoldás, de azt hogy esetleg valaki földet ad le, az nem etikátlanabb mint valakit egy buta üzenet miatt átdobatni anarhba vagy valakit akit nem kedvelsz privát üzenetben provokálni, hátha lejelentheted.

Másrészröl az hogy valakit 5*beütnek, nem feltétlen jelent föld leadás. Az A-ban a Grrr nevü ország több orit is beütött földre 5 sereggel, egyik sem volt földleadás, csak ügyesen játszik.

Szóval alaptalanul vádaskodni.... jelene esetben a bagoly mondja verébnek szindróma.

A problémát kéne látnod Gyula, nem pedig Pool iránt érzett gyűlöletedet kiteregetni, erre senki nem kíváncsi, vidd át a dühöngőbe légyszíves.


A témához annyit szólnék hozzá, hogy legalább a topik indítás után nem kéne jksz-elni, havernak, klántársnak, szövitársnak földet leadni.
"Bort iszik és vizet prédikál." ;)


All times are GMT +1. The time now is 17:23.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu