Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   J.k.sz. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1389)

-Fegya- 06-12-2007 08:29

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 102372)
Ha már a téma átment általános beszélgetésbe itt teszem fel a kérdést.

Ati, nekem régóta szívügyem az X, meg elég sok dolog ami ott folyik. Nyitnék egy új topicot a csopi topjáról, alkalmanként bemásolva az első 50 orit, meg elévülés után szemelvényeket a teljes krónikából. Asszem érdekes dolgok kövekeznek a közeljövőben, mert egy társaság megbolygatta a fenti nyugalmat. Szabad ilyet, vagy kivágsz érte?

Ez engem is érdekelne.

Synkel 06-12-2007 09:28

Quote:

Originally Posted by vincent (Post 102427)
sőt másoljuk be mindenkinek a multheti gömbjét is :eek:



Ugye téged kellemetlenül érintene ha mindenki látná, mi folyik azon a környéken?

Ati 06-12-2007 09:30

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 102534)
Ugye téged kellemetlenül érintene ha mindenki látná, mi folyik azon a környéken?

Azért van az a szabály, hogy más országról információt kiadni tilos, hogy mindenki titokban tudja tartani az országa felépítését azok előtt, akik nem tudják ezt az információt saját maguk megszerezni. Ezen a szabályon ennek a fórumnak a megléte sem változtat.

Grabi 06-12-2007 09:32

ezt nem értem. pontokat, értékeket, országneveket az 1/A-s topicba is írunk. mi a különbség?

Synkel 06-12-2007 09:36

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 102538)
ezt nem értem. pontokat, értékeket, országneveket az 1/A-s topicba is írunk. mi a különbség?



Sőt egyéni ütéseket is. Gömböt, fajt, éplistát nem akartam beírni. De olyanokat pl igen, hogy tegnap 600 hekin visszajött szabiról egy ori pár percre, míg 4 sereget ki tudtak rá küldeni, ma pedig egy másik 117k értékről bezérózott ugyanabba a csoportba...

Ati 06-12-2007 09:39

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 102539)
Sőt egyéni ütéseket is. Gömböt, fajt, éplistát nem akartam beírni. De olyanokat pl igen, hogy tegnap 600 hekin visszajött szabiról egy ori pár percre, míg 4 sereget ki tudtak rá küldeni, ma pedig egy másik 117k értékről bezérózott ugyanabba a csoportba...

Ezek nem olyan adatok, amikhez bárki hozzáférhet, sorry. Aki figyeli látja, de aki nem figyeli, annak ezekhez semmi köze. Ilyen információk közlése kimeríti a jksz fogalmát, és mint ilyen, ezen a fórumon nincs helye.

Synkel 06-12-2007 09:46

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 102541)
Ezek nem olyan adatok, amikhez bárki hozzáférhet, sorry. Aki figyeli látja, de aki nem figyeli, annak ezekhez semmi köze. Ilyen információk közlése kimeríti a jksz fogalmát, és mint ilyen, ezen a fórumon nincs helye.


Aki nem játszik 1/A-ban az itt olvashatja amihez egyébként nem fér hozzá... Az miért nem jksz?

Sőt régebben futott a minden ami 1/A topic. Aki abba írt, mindet jksz miatt ki kellett volna vágd... Én csak azt akarom bevágni, ami olvasható a teljesben, illetve látszik a pontlistán.

vincent 06-12-2007 10:20

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 102534)
Ugye téged kellemetlenül érintene ha mindenki látná, mi folyik azon a környéken?

kérlek fejezd be a személyeskedést...
igen ha bemásolsz eseménylistát az infókiadás következtetni lehet belőle az ország felépítésére...

vincent 06-12-2007 10:22

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 102539)
Sőt egyéni ütéseket is. Gömböt, fajt, éplistát nem akartam beírni. De olyanokat pl igen, hogy tegnap 600 hekin visszajött szabiról egy ori pár percre, míg 4 sereget ki tudtak rá küldeni, ma pedig egy másik 117k értékről bezérózott ugyanabba a csoportba...

Te nem szoktad figyelgetni a pontlistát?
Nem ütöd be ha valaki visszajön szabiról és beférsz hozzá?
a zéró is JKSZ?:D

Synkel 06-12-2007 10:22

Quote:

Originally Posted by vincent (Post 102545)
kérlek fejezd be a személyeskedést...
igen ha bemásolsz eseménylistát az infókiadás következtetni lehet belőle az ország felépítésére...


Synkel elfoglalt 37 hektárt xyz(123) országától

Mesélj, légyszi, neked ez mire utal? Milyen felépítésű a két ori?


All times are GMT +1. The time now is 17:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu