Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megfontolás alatt álló javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Több ország közötti gyors váltás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4935)

Merengő 11-23-2015 18:56

Quote:

Originally Posted by Bomi (Post 309162)
Szerintem az ország aljára kéne tenni nem a tetejére.
De csak azért gondolom így, mert nem tetszik a kivitelezése, ahogy kinéz ott az országomnál ez a rész.

Ha több országod van, ide kattintva kapcsolhatod össze őket.

én mindig itt képzeltem el ezt a dolgot

Ati 11-23-2015 19:10

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 309164)
Ha több országod van, ide kattintva kapcsolhatod össze őket.

én mindig itt képzeltem el ezt a dolgot

Intézed az ország dolgait, innen egy katt az országod menü, mégegy katt az összekapcsoló oldal, legörgetni, hogy megtaláld az országot, onnan átváltani. Ez semmiképp nem gyors. Ennyi kattintásból most is meg lehet oldani az átváltást.

Zordi 12-12-2015 13:17

lejárt a próba vip, lényegesen gyorsabb bejárni az országokat de ha ez csak vippes orikra lesz elérhető, akkor nem sokan tudják kihasználni. Nem vippelnek 1000 körre több 100 orit. Aki teheti inkább meghagyja a próba vippet az akciós helyzetekre. A szabin lévő orik pedig megtöltenék a listát így be se kötöm őket.

Hargy 02-14-2016 08:09

Szerintem teljesen jó ötlet/kivitelezés!
Noha, a megjelenés lehetne kicsit "hódítósabb".
Ha átkerül az élesbe akkor szerintem sokan örülnek majd neki.:D

Farkas 03-16-2016 22:57

Gyors észrevétel:
Nagyon hasonló országneveknek(nekem csak pár pont) szerintem nagy kényelem lenne még ha a sorszám mellet az ország csoportját is kiírná a lista. Ez megoldható?

Green 10-07-2017 00:00

Ati,

Lehet tudni mikor kerü be a játèkba ez a mòdosítàs?

Ati 10-07-2017 00:06

Quote:

Originally Posted by Green (Post 309885)
Ati,

Lehet tudni mikor kerü be a játèkba ez a mòdosítàs?

Ez közel 2 éve bent van, annyi megkötéssel, hogy jelentkezni kell a béta programra hozzá. (Erről a legelső beírásban olvashatsz bővebben.)

Tsobi 11-01-2017 23:12

Egy olyan kényelmi módosítást el tudnék viselni, ahol a Párbajos / Arénás ország is választható a listában.

Emlékszem, én jóanno pl azért nem is mentem Arénába, mert valahogy macerásnak tűnt a címlapon még legördülő menüből is választani, úgyhogy egy idő után csak hagytam.

Ezzel talán többen választanák a rövidfordulós játékokban való részvételt.

Tsobi 11-10-2017 16:08

Egy érdekességre lettem figyelmes: lefordultam A-ból és az addig béta probramba jelentkezett orim kikerült onnan, azaz a gyors váltás már nem működik.

Tsobi 11-10-2017 16:13

Újra jelentkeztem a béta programba és az orimban még mindig nem működnek a bétás funkciók.


All times are GMT +1. The time now is 22:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu