Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Éjszakai védelem bevezetése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4778)

Remedy 11-17-2013 13:59

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 306194)
Ráadásul felmerült egy teljesen racionális kiegészítés hozzá, így célszerű lesz azzal együtt megnézni majd az eredményét.

Nekem az eddigi tapasztalatok alapján kicsit hasonlít a topkörös földleadás kedvezményre. Azt azért hoztuk, hogy bátorítsuk a klánütéseket, de sajnos a szétdobálás miatt nem csak bátorítja, hanem menekülő útvonalat is ad, amivel azóta sem lett törődve, pedig egyszerűen kiküszöbölhető.

Saját tapasztalat alapján eddig ez a lehetőség is főleg menekülésre lett használva. (Menekülés alatt nem azt értem, hogy épp nem ér rá valaki)

Pool 11-17-2013 17:14

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 306216)
Nekem az eddigi tapasztalatok alapján kicsit hasonlít a topkörös földleadás kedvezményre. Azt azért hoztuk, hogy bátorítsuk a klánütéseket, de sajnos a szétdobálás miatt nem csak bátorítja, hanem menekülő útvonalat is ad, amivel azóta sem lett törődve, pedig egyszerűen kiküszöbölhető.

Saját tapasztalat alapján eddig ez a lehetőség is főleg menekülésre lett használva. (Menekülés alatt nem azt értem, hogy épp nem ér rá valaki)

hogyan?.......

Remedy 11-17-2013 18:22

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 306221)
hogyan?.......

Van egy topic, ami ezzel foglalkozik, a legegyszerűbb megoldás, ha a klánkilépés nem azonnal történik, hanem a lentebbi szintek mintájára belekerül mondjuk 1-3 körbe.

Dave 11-19-2013 21:47

Quote:

Originally Posted by Zordi (Post 306191)
értékelem... hétvégén elszabiznak, így unalmas lett a játék.... nem lesz ennek jó vége :)

Hat anarch eddig se volt valami izgalmas, hacsak nem valaki attol porog be hoy hogyan lehat 1000 orit folyamatosan szabin tartani...

Dave 11-19-2013 22:01

Quote:

Originally Posted by Zordi (Post 306191)
értékelem... hétvégén elszabiznak, így unalmas lett a játék.... nem lesz ennek jó vége :)

Aki erre hajlamos az eddig is szabizhatott. Most annyi van h nem kell 72 korig varni h ujra megjelenjen.
Vag rosszl latom???

Lehet h epp felporgeti a jatekot. Attol fugg ugye h honnan nezzuk es mit akarunk kiemelni!!

En pl nagyon tamogattam az uj szabit. Bevezetese ota 1 ejszaka voltam szabin mert mf voltam eppen es szuksegem volt 6-7 ora nyugodt alvasra. Nekem eddig csak elonyomre valt. Van aki arra hasznalja amire valo. Aki nem arra hasznalja az nem biztos h a szabi hibaja, hanem a jatekose...

Merengő 11-20-2013 00:55

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 306251)
Aki erre hajlamos az eddig is szabizhatott. Most annyi van h nem kell 72 korig varni h ujra megjelenjen.
Vag rosszl latom???

Lehet h epp felporgeti a jatekot. Attol fugg ugye h honnan nezzuk es mit akarunk kiemelni!!

En pl nagyon tamogattam az uj szabit. Bevezetese ota 1 ejszaka voltam szabin mert mf voltam eppen es szuksegem volt 6-7 ora nyugodt alvasra. Nekem eddig csak elonyomre valt. Van aki arra hasznalja amire valo. Aki nem arra hasznalja az nem biztos h a szabi hibaja, hanem a jatekose...

szerintem nem a 72 órára utalt hanem a 12 óra akciómentesség lecsökkenésére :) de majdnem megértetted :D

Padlócsempe 12-22-2013 13:53

Találkoztam olyan esetekkel, hogy egy ori mondjuk éjjel 3-kor belép, kiküldi a sereget, 4-kor beüt, majd 6-kor már szabin is van.

Mire az ellenfél felébred, már szabin is van az illető, azaz lehetetlenné válik a válaszcsapás.

A hadi akciókat követően legalább 5-6 körig nem tenném lehetővé a szabiramenetelt.
Aki üt, az érjen rá és ne szabizzon.

none 12-22-2013 14:03

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 306531)
Találkoztam olyan esetekkel, hogy egy ori mondjuk éjjel 3-kor belép, kiküldi a sereget, 4-kor beüt, majd 6-kor már szabin is van.

Mire az ellenfél felébred, már szabin is van az illető, azaz lehetetlenné válik a válaszcsapás.

A hadi akciókat követően legalább 5-6 körig nem tenném lehetővé a szabiramenetelt.
Aki üt, az érjen rá és ne szabizzon.

Akkor miért nem megy el a másik is szabira, ha éjjel nincs?

Padlócsempe 12-22-2013 14:16

Quote:

Originally Posted by none (Post 306533)
Akkor miért nem megy el a másik is szabira, ha éjjel nincs?

Mert ez a játék nem arról szól. Én menjek szabira, mert valaki kihasznál becstelen játékra egy kényelmi funkciónak bevezetett változtatást?

Üssön be éjjel, ha valamiért nem sikerül leszervezni a szövinek a távolt. De ébredés után indul is a megtorlás. Most erre nincs lehetőség.
Szerencsére eddig vagy volt éjjel távol, vagy pattant az ellenfél, de már pattanáskor is zavart, hogy reggel nem lehet megcsapkodni a próbálkozót.

none 12-22-2013 14:24

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 306534)
Mert ez a játék nem arról szól. Én menjek szabira, mert valaki kihasznál becstelen játékra egy kényelmi funkciónak bevezetett változtatást?

Üssön be éjjel, ha valamiért nem sikerül leszervezni a szövinek a távolt. De ébredés után indul is a megtorlás. Most erre nincs lehetőség.
Szerencsére eddig vagy volt éjjel távol, vagy pattant az ellenfél, de már pattanáskor is zavart, hogy reggel nem lehet megcsapkodni a próbálkozót.

A 6 órával kb alig marad mozgástere annak, aki rendeltetés szerűen használja az éjszakai szabit..


All times are GMT +1. The time now is 18:12.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu