Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Éjszakai védelem bevezetése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4778)

Sami 06-13-2013 14:08

Vámpír és Csipkerózsika :)

Sequator 06-13-2013 14:09

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 303838)
Akkor már inkább 2 új faj, a vámpír és a mittudoménmi, az egyik nappal akciózhat, a másik éjszaka, a fennmaradó időben pedig plusz védelmet kap. Ettől védelmet még kéne tartania, tehát a "nem tartok védelmet, és be se üthessenek" irányvonal teljesen kilőve.

Jó! :D Támogatom az ötletet!

Egyébként tényleg csak azért vetettük fel mert, akik eddig abbahagyták mid azt mondták, hogy nincs idejük hódozni... :(

Goldy 06-13-2013 14:12

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 303838)
Akkor már inkább 2 új faj, a vámpír és a mittudoménmi, az egyik nappal akciózhat, a másik éjszaka, a fennmaradó időben pedig plusz védelmet kap. Ettől védelmet még kéne tartania, tehát a "nem tartok védelmet, és be se üthessenek" irányvonal teljesen kilőve.

Őszintén, nekem nem tetszik.
A két új faj amúgy milyen lenne mint az elf csak ezzel a plusszal vagy pl mint az ember?

Ati 06-13-2013 14:13

Quote:

Originally Posted by Sequator (Post 303840)
Egyébként tényleg csak azért vetettük fel mert, akit eddig megkérdeztem mid azt mondták, hogy nincs idejük hódozni... :(

Vitathatatlan tény, hogy sok idő kell ahhoz, hogy eredményes lehess a Hódítóban. Ez a játékmenet jellegéből adódik. Én személy szerint azonban úgy érzem, hogy ez nem fog megváltozni attól, hogy éjszaka zavartalanul alszol.

Pacsi 06-13-2013 14:13

Az új fajok akkor érnének valamit, ha 1A ban is használhatóak lennének. Pl.: vámpírelf, törpevámpír és orkvámpír. :)

Ati 06-13-2013 14:14

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 303841)
Őszintén, nekem nem tetszik.
A két új faj amúgy milyen lenne mint az elf csak ezzel a plusszal vagy pl mint az ember?

Nem kidolgozott javaslat ez, csupán egy lehetséges irányvonal, ami a játékmenet komolyabb megbolygatása nélkül biztosítja azt a lehetőséget, ami felmerült a témanyitó üzenetben.

Ati 06-13-2013 14:15

Quote:

Originally Posted by Pacsi (Post 303843)
Az új fajok akkor érnének valamit, ha 1A ban is használhatóak lennének. Pl.: vámpírelf, törpevámpír és orkvámpír. :)

Ha új fajokról beszélünk, akkor azok bárhol használhatóak. Értelemszerűen akkor dönteni kell, hogy elf, vagy az új fajok valamelyike.

Goldy 06-13-2013 14:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 303844)
Nem kidolgozott javaslat ez, csupán egy lehetséges irányvonal, ami a játékmenet komolyabb megbolygatása nélkül biztosítja azt a lehetőséget, ami felmerült a témanyitó üzenetben.

Nem tudom mennyire válna be. A tanyafreezésre volt válasz a zombie /ami továbbra sem faj:P/ az se lett az igazi.
No meg ezzel a 3 műszakban dolgozók pl továbbra sincsenek kisegítve.

Ati 06-13-2013 14:22

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 303846)
No meg ezzel a 3 műszakban dolgozók pl továbbra sincsenek kisegítve.

Olyan megoldás nem lesz, ami mindenkinek jó.

Ha valakinek végképp nem összeegyeztethető az életvitelével a Hódító, akkor nem fog játszani. Azt gondolom, hogy azok játékát, akik viszont be tudják helyezni az életükbe, emiatt nem szabad elrontani.

Goldy 06-13-2013 14:23

Ha már + faj, ennyiből inkább legyen + személyiség akkor maradhatna mindenki a szokott fajánál.


All times are GMT +1. The time now is 15:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu