Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Foci (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=51)

lll 01-26-2006 21:24

Foci
 
Minden ami focival kapcsolatos:)

Hajrá PMFC!!

Pool 01-26-2006 21:33

Játszik valaki focigurut?

lll 01-26-2006 23:07

Quote:

Originally Posted by LiverPool
Játszik valaki focigurut?

Én nem, de ez milyen?? 1 linkkel dobjál meg pls:)

Fosztó 01-26-2006 23:56

Quote:

Originally Posted by LiverPool
Játszik valaki focigurut?

Szerintem ha online fotbaljatekot akartok jatszani akkor probalajtok ki a Hattric-et hattrick.org
Nem tul egyszeru csapatot kapni de ha megvan akkor tied a paja :) (mostanaban azert sokkal gyorsabb valoszinuleg 1 het es megvan)
Probaljatok ki es sok sikert hozza! ;)

Pool 01-27-2006 10:01

Quote:

Originally Posted by lagen
Én nem, de ez milyen?? 1 linkkel dobjál meg pls:)


fociguru.hu

lll 01-27-2006 13:34

Quote:

Originally Posted by LiverPool
fociguru.hu


köcce szépen:) mondjuk sejtettem, hogy ez a link

RedDog76 01-29-2006 15:50

Quote:

Originally Posted by Fosztó
Szerintem ha online fotbaljatekot akartok jatszani akkor probalajtok ki a Hattric-et hattrick.org
Nem tul egyszeru csapatot kapni de ha megvan akkor tied a paja :) (mostanaban azert sokkal gyorsabb valoszinuleg 1 het es megvan)
Probaljatok ki es sok sikert hozza! ;)

Dinamo Sf.Gheorghe (879561) igaz kezdo csapat!!! de ha kiesek a DRD (Dinamo Red Dog) kupabol szivesen jatszodnek 1 baratsagos meccset veled, folleg, h nemzetkozi lenne!!:D

BeeLord 07-14-2006 21:17

Na gondoltam itt jó lesz, hisz Foci a topic címe:
Juventus: B liga, -30 pont, -2 bajnoki cím
Fiorentina: B liga
Lazio: B liga
Milán: A liga, -15 pont, - BL szereplés

Persze ez még 24. változhat, és szerintem fog is, de jelen pillanatban ez az állás. Véleményezzenek kedves futball szerető társaim!

BeeLord 07-14-2006 21:19

Quote:

Originally Posted by LiverPool
Játszik valaki focigurut?

Én jelentem igen, Ceglédbercel és MTK klubbokban meg is találsz:)

ssseth 07-14-2006 21:26

Quote:

Originally Posted by BeeLord
Na gondoltam itt jó lesz, hisz Foci a topic címe:
Juventus: B liga, -30 pont, -2 bajnoki cím
Fiorentina: B liga
Lazio: B liga
Milán: A liga, -15 pont, - BL szereplés

Persze ez még 24. változhat, és szerintem fog is, de jelen pillanatban ez az állás. Véleményezzenek kedves futball szerető társaim!

Ha vétkeztek, hát bűnhődjenek. Röviden ennyi.

Gabor/Ixok 07-18-2006 15:15

Sziasztok:)
A fociguruban hogyan kell játszani, vagy mikor lehet játékost venni mert eddig még nem engedte meg nekem pedig már be vagyok regisztrállva:)

m1n0w 07-19-2006 10:33

Quote:

Originally Posted by Gabor/Ixok
Sziasztok:)
A fociguruban hogyan kell játszani, vagy mikor lehet játékost venni mert eddig még nem engedte meg nekem pedig már be vagyok regisztrállva:)



szeptemberben kezdődnek az ujj fordulók, akkor tudsz elkezdeni játékost venni, ugyanis a fociidény is akkor kezdődik :D :D

BeeLord 07-19-2006 10:46

Quote:

Originally Posted by Gabor/Ixok
Sziasztok:)
A fociguruban hogyan kell játszani, vagy mikor lehet játékost venni mert eddig még nem engedte meg nekem pedig már be vagyok regisztrállva:)

A játék lényege, hogy te minden forduló előtt megveszed az adott bajnokságban a 11 játékosod, és ezeket bizonyos szempontok alapján pontozzák. Természetesen a valós meccsen elért eredményeik alapján, így játékost valóban akkor tudsz majd venni, ha elkezdődik az idény az egyes bajnokságokban. Kérdés szokott lenni, így a választ írom: egyszerre több bajnokságba is nevezhetsz és mindhez külön keretösszeg áll rendelkezésedre. Javasolt az összes bajnokságban játszani, mert így tudsz jó eredményt elérni a GURU8(az összesített) ranglistán. Ha bármi kérdésed van még, mond.

Nem lenne rossz, ha többen lennénk gurusok, akkor talán külön topikot is lenne értelme indítani.:D

Bogár 07-19-2006 13:01

ha lesz kedvem, regelek én is. :)
milyen bajnokságok vannak? van vmi komolyabb tétje, vagy csak a dícsőség? :D

BeeLord 07-19-2006 14:09

Quote:

Originally Posted by csunyabogar
ha lesz kedvem, regelek én is. :)
milyen bajnokságok vannak? van vmi komolyabb tétje, vagy csak a dícsőség? :D


Bajnokságok: magyar, angol, olasz, német, spanyol, francia, bl, uefa kupa és 4 évente vb:D

Ha jó eredményeket érsz el, akkor kapsz ajándékpontokat, amikért mindenféle cuccokat vehetsz. Ez elég tétnek?:D

Gabor/Ixok 07-19-2006 16:25

Köszi:))
Akkor várom hogy kezdődjön és majd meglátjuk:))

m1n0w 07-20-2006 12:16

Quote:

Originally Posted by BeeLord
A játék lényege, hogy te minden forduló előtt megveszed az adott bajnokságban a 11 játékosod, és ezeket bizonyos szempontok alapján pontozzák. Természetesen a valós meccsen elért eredményeik alapján, így játékost valóban akkor tudsz majd venni, ha elkezdődik az idény az egyes bajnokságokban. Kérdés szokott lenni, így a választ írom: egyszerre több bajnokságba is nevezhetsz és mindhez külön keretösszeg áll rendelkezésedre. Javasolt az összes bajnokságban játszani, mert így tudsz jó eredményt elérni a GURU8(az összesített) ranglistán. Ha bármi kérdésed van még, mond.

Nem lenne rossz, ha többen lennénk gurusok, akkor talán külön topikot is lenne értelme indítani.:D


jelen pillanatba énis regelve vagyok mind a hattrick en , mind a focigurun

szal ha gondolod egy üzibe dobhatod az MSN címed, de nem csak te, hanem az összes focigurus :) :)

Gabor/Ixok 07-20-2006 15:55

Így hogy a fociról van szó tudok én is egy másik játékot az eurosport olalán lehet regelni rá a gamezone menüpontban a játék annyiból áll hogy mikor regisztrálsz kapsz egy alap pénz összeget amit a játék célja szerint meg kell többszörözni ez pedig úgy történik hogy az összes európai topligákban csapatokra lehet fogadni, ha bejön akkor nagyon sokat nyersz ha meg nem jön be akkor meg sokat buksz, de szerintem nagyon jo kis játék:)

BeeLord 09-16-2006 13:57

Na akkor gurusok ne feledjétek: jövő héten már élesben folytatódik a küzdelem!

Cece 09-16-2006 14:05

Sziasztok :)
Nah ez a fociizé engem is érdekelne :)
Szal ha jólértem erre az idényre már nem tudok regelni? Mivel a bajnokságok már javában mennek. Szal kéne némi instrukció üziben. Url + hasznos tudnivalók :)
Köszi előre is :)

szamóka 10-11-2006 20:09

Szép volt fiúk! Azt hittem már Matthausnál nincs lejjebb, de...

BeeLord 10-11-2006 20:25

Málta - Magyarország 2:1

Nos hagy kezdjem egy kérdéssel: süllyedhet még ennél is lejjebb a magyar futball? Lejjebb annál, hogy kikap a válogatott(tehát a legjobb magyar játékosokból összeszedett elit alakulat) egy gyakorlatilag félprofikból álló csapattól? Komolyan kapaszkodni kell a fiúknak, hogy nehogy Moldova vagy éppen Málta is megelőzzön minket a csoportban. Mert Norvégia, Törökország, Görögország és Bosznia biztosan előttünk végez. Ugyanakkor ma olvastam valami bulvárlapot(nem tudom már mi a címe, valami blikk szerű semmiség) melyben örömteli hírre leltem! Az eddigi jó teljesítményünknek nem örülhetünk, sem a mutatott játéknak. Ennek megfelelően az újság arról írt, hogy Király Gabinak új cipője van, méghozzá fehér! És erről riportot is készítettek a magyar válogatott No. 1-ával. A norvégok és a törökök elleni teljesítményével nem foglalkozik a srác, de az új cipőnek nagyon örült. Ennyit a hozzáállásról, és a komoly felkészülésről a Málta elleni mérkőzésre.

És konkrétan a meccshez: az egy dolog, hogy kikapunk, de hogy a máltaiak gyakorlatilag lefocizták a válogatottat a pályáról, nos az több mint nevetséges. Király megint hozta a formáját, Huszti jobb ha fel se ment volna, hogy Geráról ne is ejtsünk szót. Az, hogy elfogadható teljesítményt csak Torghelle és talán Czvitkovics nyújtott, az megint siralmas. De engem talán Tóth Balázs idegesített a legjobban. Az az ember nem való futballpályára.

Végül annyit: megérte elküldeni Matthaust? Ő legalább a fiatalokra épített, és látszott valmi irányvonal a munkájában. De Bozsik... Megverte az osztrákokat! Hát grat neki, további sok sikert a munkájához! Ugyanakkor egyetlen értelmes megoldásként javasolnám az egész csapat és a csapatvezetés eltávolítását a válogatott környékéről, és vegye át a helyüket az U21-es csapat.

laci 10-11-2006 21:41

Már hogyne lehetne?? Vannak még csapatok, akik még soha nem vertek meg, bár már csak idő kérdése :p

szamóka 10-11-2006 22:04

Quote:

Originally Posted by laci (Post 34851)
Már hogyne lehetne?? Vannak még csapatok, akik még soha nem vertek meg, bár már csak idő kérdése :p

Vajon hányadikok lennénk egy Málta, Andorra, Feröer-szigetek, San Marino, Magyarország összetételű csoportban ?:D

Ditke 10-11-2006 22:05

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 34853)
Vajon hányadikok lennénk egy Málta, Andorra, Feröer-szigetek, San Marino, Magyarország összetételű csoportban ?:D

17.-ek...:D :D :D :D :D

laci 10-11-2006 22:11

Aham, de úgy kezdenénk, hogy "régóta nem volt ilyen szerencsés sorsolásunk, a csapat is friss és lelkes, a szakvezető is príma, most vagy soha, ihajj-csuhajj!!" :D

szamóka 10-11-2006 22:21

Quote:

Originally Posted by laci (Post 34855)
Aham, de úgy kezdenénk, hogy "régóta nem volt ilyen szerencsés sorsolásunk, a csapat is friss és lelkes, a szakvezető is príma, most vagy soha, ihajj-csuhajj!!" :D

Meg "Európa! jövünk!" :D

Croissant 10-12-2006 12:52

Már régóta foglalkoztat a gondolat, h mi lenne, ha megszüntetnék Mo.-n a profizmust... Szívem szerint megtenném, mert akkor nem kellene ilyen élményeket megélni... De vajon akkor jobb lenne a játék? Egyre inkább az az érzésem, h a fociból és nem a focinak élnek mindannyian... :( :( :(

Cece 10-12-2006 15:01

Hááát ...őszintén megmondom én sem erre az eredményre számítottam.
Most nem ezért vagy azért, de szerény véleményem szerint a magyar focistáknak kicsit nagyobb az arcuk mint kéne, ami a médián keresztüli nyilatkozatokból is észrevehető. A média ezt még jobban felfújja így a magyar fociközönség előtt szupercsapatként álítódnak be. Logikus, hogy ezek után az elvárások is megnőnek és ilyenkor lehet jóóó nagyot a földre huppanni, amikor a közönséggel együtt maguk a focisták is elhiszik magukról, hogy félistenek és legyőzhetetlenek. Lehet, hogy ezért a véleményezésért most pár magyar focidrukker nem fog szeretni, de sajnos ez az igazság.
Hasonló cipőben járt a Szerb válogatott is a VB-n. Mást sem írt a média, csak hogy nehéz csopi + minden, de tovább lehet jutni... mit nekünk Hollandia + Argentína... és a végén úgy elhúzták a nótánkat, hogy csak na!
Pölö egy ellenpélda: Az ifi válogatott múlt héten fogadta a Svéd válogatottat. Az U21 EB-re való kijutásért játszották az első meccset Újvidéken. Minden újság EB bajnokság-esélyesként beszélt a válogatottról, majd jött egy 3:0ás Zakó hazai pályán :eek: Nem hogy EB bajnokság esélye, hanem maga a kijutás esélye is elszállt. A média istenítette a Svédeket, főleg egy szerb származású Svédországban élő csatárt (aki 2gólt is lőtt), a hazai fiataljainkat + a sárba döngölte.
Az ifi csapat megfogadta, hogy ha törik ha szakad, de nem hoz szégyent a nemzetre és ha az esélyek már el is szálltak a továbbjutásra a svédországi visszavágón megmutatják, hogy érnek valamit.
És lám csoda történt. A nagyképű fiatalok elkeztek azzal foglalkozni amivel egy válogatott szineiben fellépő játékosnak kell és eljutott a kobakjukig, hogy nem csupán magukért, hanem a hazájuk becsületéért is pályár lépnek. Puff neki Svédország - Szerbia 0:5 :)

Szal kicsit most elragadtattam magam, de a lényeg benne van.
Egy profi focista ne a fellegekben, hanem a földön illetve a füvön próbáljon meg járni és játszani... talán akkor elkerülhetők a tegnapihoz hasonló csalódások :)

BeeLord 11-09-2006 19:57

Javaslom mindenkinek, nézze végig Várhidi névsorát a Kanada elleni meccsre. Ha a koma odafent is úgy akarja, és a vezetőknek se sikerül eszúrniuk, akkor a jövő csapatát láthatjuk. Régi nagy vágyam teljesítette Várhidi azzal, hogy 7 MTK-st is behívott, közülük 6 fiatalt.

Persze lehet, hogy rövidtávon nem lesz túl sikeres ez a csapat, de pár év alatt elérhet egy olyan szintet, amit a Bozsik-féle bagázs 20 év alatt se ért volna el.

Mindenestre, ha a következő tizenegy játékos kezd a meccsen, akkor maradéktalanul elégedett leszek: Fülöp-Bodnár,Juhász,Rodenbücher,Vanczák-Sándor Gy.,Gera,Huszti,Kanta-Hrepka és a kimaradhatatlan, aki nélkül nem lenne magyar válogatott - Torghelle Sándor.

Még ha csak a TV-ben is, de én mindenféleképp megnézem a meccset, és hajrá magyarok!

laci 11-09-2006 21:31

Legyen neked igazad... De Bozsiknál is mindenki a jövő csapatát látta :(

BeeLord 11-10-2006 15:10

Quote:

Originally Posted by laci (Post 42234)
Legyen neked igazad... De Bozsiknál is mindenki a jövő csapatát látta :(


Hát azért ez nem egészen így volt. Ilyen téren Bozsik csak visszalépést jelentett. Nem sok fiatalt vett számításba. Míg ez a mostani keret elég gyökeres változást hozott.

Dragi 06-22-2007 05:26

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20070621anap2.html

:D:D

Kós00792 06-23-2007 18:57

Látom jó sokan szeretik a focit a hódítósok közül vagy csak nem néznek errefel. Én viszont szeressem ! Hajrá ARSENAL!

laci 06-23-2007 19:09

Quote:

Originally Posted by Kós00792 (Post 104962)
Látom jó sokan szeretik a focit a hódítósok közül vagy csak nem néznek errefel. Én viszont szeressem ! Hajrá ARSENAL!

Na ez az, ha Anglia, akkor Arsenal!! :D
Bár nem kellett volna eladniuk Henryt, nagyon nehéz lesz pótolni :(

Kill 06-23-2007 19:36

Hajrá DVSC!

Henry hova igazolt?

Kós00792 06-23-2007 19:36

Hát ez az most mit fog ott kezdeni 4 évig :D:D

Kós00792 06-23-2007 19:37

Barcelona
:S:S

Kill 06-23-2007 19:38

Quote:

Originally Posted by Kós00792 (Post 104968)
Barcelona
:S:S

Régen az volt a kedvenc csapatom, de már utálom őket.

Kós00792 06-23-2007 19:40

Hát én se szeretem igazán de még mindig jobb mint a Real, a Depor meg ezek.


All times are GMT +1. The time now is 10:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu