Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Foci (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=51)

szamóka 04-19-2012 00:14

20 éves a Premier League, lehet szavazni meccsre, gólra, védésre, gólörömre és össze lehet állítani egy álomcsapatot. Nálam így néz ki:

Meccs: Spurs-MU 3-5.(Szerk.: esetleg az Arsenal-Csirkék 4-4) Mondjuk a MU-Arsenal 8-2 helyett én az idei Chelsea-Arsenalt pakoltam volna a listára, mert ott is sok gól esett (3-5), ellenben az legalább jó meccs volt...
Gól: Bergkamp. Innen meg ezt hiányolom, Cantona helyett simán befért volna.
Gólöröm: Ferguson :)
Védés: Jaaskelainen Itt azon tűnődtem, hogy ez hogy a csudába maradt le, de rájöttem, hogy kupameccs volt...
Csapat: Schmeichel - Dixon, Ferdinand, Adams, Pearce - Ronaldo, Gerrard, Vieira, Giggs - Henry, Shearer Kispadon: Seaman, G. Neville, Evra, Beckham, Scholes, Fabregas, Overmars, Bergkamp, Wright, Rooney

Szavazzatok Ti is, elvileg lehet nyerni egy tökjó valamit (ezt a részt nem olvastam...)

szamóka 05-02-2012 22:38



(Ha már törölték, akkor innen tölthető)

Vent 07-20-2012 23:28

2012. augusztus 15-én Magyarország - Izrael mérkőzés.

:)

Bukta 07-21-2012 04:32

Csapat: Schmeichel - Dixon, Ferdinand, Adams, Pearce - Ronaldo, Gerrard, Vieira, Giggs - Henry, Shearer Kispadon: Seaman, G. Neville, Evra, Beckham, Scholes, Fabregas, Overmars, Bergkamp, Wright, Rooney


Csak Arsenal, és MU, meg Gerrard és Shearer... Kicsit sem elfogult...
Tény, hogy jó csapat, de...

szamóka 07-21-2012 09:58

Quote:

Originally Posted by Bukta (Post 298327)
Csapat: Schmeichel - Dixon, Ferdinand, Adams, Pearce - Ronaldo, Gerrard, Vieira, Giggs - Henry, Shearer Kispadon: Seaman, G. Neville, Evra, Beckham, Scholes, Fabregas, Overmars, Bergkamp, Wright, Rooney


Csak Arsenal, és MU, meg Gerrard és Shearer... Kicsit sem elfogult...
Tény, hogy jó csapat, de...

De... posztonként fel volt sorolva 8 játékos, kiválasztottam a szerintem legjobbakat. Arról nem tehetek, hogy a 97-98-as illetve a 2004-es Arsenal, valamint a közelmúltbeli MU (akik nem épp a kedvenceim...) játékosai sokkal többet nyújtottak a pályán, mint a lehetséges alternatívák.

(Szerk.: Mellesleg Pearce PL pályafutása így néz ki: 1985–1997 Nottingham Forest, 1997–1999 Newcastle, 1999–2001 West Ham, 2001–2002 Manchester City)

Vent 08-15-2012 08:57

Szlovák játékvezetői hármas fújja a meccset a ma esti Magyarország-Izrael felkészülési meccsen... Mi ez már?! :D

szamóka 11-07-2012 02:06

Az ördög mocsarában :)

BeeLord 05-12-2013 06:55

NBII-es bajnok a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia

Vajon július végéig elkészül a felcsúti stadion?

Pool 05-12-2013 08:16

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 303417)
NBII-es bajnok a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia

Vajon július végéig elkészül a felcsúti stadion?

biztos nem, de licensz szempontjából mindegy, nekik lehet majd a munkagépek között is játszani
ez nem az Eger...

Von 05-12-2013 10:11

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 303417)
NBII-es bajnok a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia

Vajon július végéig elkészül a felcsúti stadion?

Egy újabb hosszú távú siker van kilátásban, mint anno Akasztón a Stadler FC. Van értelme háromszor akkora stadiont tartani, mint amekkora a település, milyen jól hasznosítja évek óta a gaz meg a gyom a lelátókat Akasztón is!

Durva, hogy mint az ország életének több másik aspektusában, így a fociban is a '90-es évek jönnek vissza.


All times are GMT +1. The time now is 19:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu