Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Azonosítás 2 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4577)

Rob 06-21-2011 06:49

Azonosítás 2
 
Nem találtam megfelelő topikot, így sajnos nyitnom kellett egyet egy kérdés miatt.
Nyári inaktivitásom miatt szabira teszek pár országot 1-2 hónapra. Van egy fagyasztott ország a B-ben amit úgy gondoltam, hogy már ősszel beazonosítottam, de mivel pár napja megjelent egy "azonosítatlan" felírat mellette nyilván tévedtem. A B-ben van még egy frissen fellépett országom amit pár napja szabiztattam le. A kérdésem az lenne, hogyan tudom megmenteni a fagyasztott orit anélkül, hogy a szabis országomat visszahoznám, letolnám vele a 2k kört és ellépnék?
kellene valami alternatív megoldás, mert régi ori és nem akarom elbukni:(

Ati 06-21-2011 07:17

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 289212)
Nem találtam megfelelő topikot, így sajnos nyitnom kellett egyet egy kérdés miatt.
Nyári inaktivitásom miatt szabira teszek pár országot 1-2 hónapra. Van egy fagyasztott ország a B-ben amit úgy gondoltam, hogy már ősszel beazonosítottam, de mivel pár napja megjelent egy "azonosítatlan" felírat mellette nyilván tévedtem. A B-ben van még egy frissen fellépett országom amit pár napja szabiztattam le. A kérdésem az lenne, hogyan tudom megmenteni a fagyasztott orit anélkül, hogy a szabis országomat visszahoznám, letolnám vele a 2k kört és ellépnék?
kellene valami alternatív megoldás, mert régi ori és nem akarom elbukni:(

Ha az "azonosítatlan" felirat megjelenése meglepett, akkor az első számú probléma az, hogy nem a Te e-mail címeden van az ország, vagy az e-mail címed nem működik. Néhány hete ugyanis ment már ki emlékeztető e-mail minden országnak, ami még nincs azonosítva, úgyhogy akkor értesülnöd kellett volna már arról, hogy van azonosítatlan országod.

Ebben az emlékeztetőben (és még a sok-sok emlékeztetőben, ami a törlésig kiküldésre kerül) le volt írva, hogy ha a fagyasztott országot nem fogod tudni az őszi törlésig azonosítani, akkor az ügyfélszolgálaton kérheted az azonosítást, mellékelve az érintett ország nevét és az azonosítókódját.

Ez a helyzet elég problémás, mivel ha nem a Te címeden van, akkor nem kapod meg az azonosítókódot, és ha fagyasztva van, akkor belépni se tudsz, hogy a saját címedre átírd az országot.

Ez így, ha valóban nem saját címen van az ország, sajnos recept az őszi törlésre, hacsak a most fellépett országgal tovább nem lépsz a B-ből, és még meglesz az egy hónapod, majd fagyasztásról visszahozva az országot átírd az e-mail címet. Ne feledd azonban, hogy az e-mail cím átírása 1 hónap várólista után történik meg, tehát ezt mindenképp számold be! Legkésőbb augusztus közepén kezdd meg az átírást!

Szerencsés esetben csak átmeneti gond volt az e-mail címeddel, és a többi azonosítási emlékeztetőt megkapod.

Rob 06-21-2011 08:23

Köszönöm a felvilágosítást. A freemail-es címem inaktiválta magát mivel nem voltam bent egy ideje. Beléptem, most újra éles. Várom az emlékeztetőket:)

Ati 06-21-2011 08:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 289213)
mellékelve az érintett ország nevét és az azonosítókódját.

... nem a nevét, hanem a sorszámát... :)


All times are GMT +1. The time now is 00:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu