Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   eRepublik (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3465)

Pali papa 07-29-2009 11:54

Quote:

Originally Posted by Bogár (Post 220198)
Lehet, hogy én vagyok a rövidlátó, de nem értem, hogy a magyaroknak milyen hasznuk fog származni abból, hogy a franciák, oroszok, indonézek és a portugálok támadják Kanadát illetve az Egyesült Államokat. :o

Az egészből csak annyi világos, hogy miért kellett visszafoglalni Podoliát. De azt a részt már nem értem, hogy jutottak el a románok addig... Kampec egy barom kommunista. :p

Bogár

Magyarország a Peace tagja, tehát az érdekeink közösek. Vázolnék néhány tényt ami indokolja az általad kritizált francia-orosz-indonéz hegemóniát a csatákban.
1 Jelenleg a Peace vezető hatalmaként egy olyan szövetséget teszünk teljesen tönkre, melynek azok a románok voltak a vezetői, azok a románok akik eMagyarországot két régióra verték vissza. Ugye nem kétséges, hogy jó, ha teljesen ellehetetlenítjük a römulánokat?
2 Ha magyarország indítana csatát az 1500 Goldba kerülne, ennyi pénzünk nincs ugye? Ellenben az ellenségeinknek iszonyúan sok pénze volt. A nekünk fontos területeket így is meg fogjuk kapni a III VH végén, mert az eJaltán mi döntünk majd Amerika sorsa felet...
3 Van egy terület (nevezzük Helokittynek) ami nekünk fontos, ezt a területet csak ezen világháború segítségével tudjuk megszerezni, úgy hogy a szövetségeseink is jól járjanak és ne bomoljon szét a szövetségi rendszer.
...
Vannak még stratégiai indokok, de azok jelenleg nem publikusak. Nézd el nekem hogy az eMagyar kormány tagjaként be kell tartanom bizonyos titoktartási szabályokat és így ezekről nem tájékoztathatlak. Hidd el nekem aki Shaok magánhadseregének tagja vagyok, tehát nem Kampecista, hogy Kampec kiváló stratéga, ezt nep mint nap megtapasztalom...

Itt is szeretnék meghívottamnak, eVonnak gratulálni, sok elismerő szót hallottam róla rlazoltól a hadügyminisztertől a kormányszobában!

Hai Harkonnen
eMagyarország Szociális minisztere

Von 07-29-2009 20:43

Update
 
Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy rövidesen békekötés várható az USA-val, mivel teljesen lemerültek, és beletörődtek a vereségbe.
A békejavaslat szerint Indonézia megkapná Hawaii-t és Kaliforniát, az oroszok és a portugálok teljesen kivonulnának az USA-ból, persze minden államért 300-300 goldot fizetnének az amerikaiak (mivel nincs pénzük így meglőné őket hosszabb távra is ez).
Jelenleg ennyit tudok, azt hiszem ezzel nem árultam el államtitkot, csak egy lehetséges megoldás vázoldódott fel, és azt tettem közzé :)
De közel a béke az USA-val.
Aki számára ez a béke nem tűnik elég szigorúnak a részünkről, azt ismét megkérem, hogy várja ki a végét :)

BimmBimm 07-29-2009 21:11

Valahol olvastam hogy érdemesebb meghívóval kezdeni és egy kicsit kezd érdekelni ez a játék. Szóval meg lehet hívni, de mivel nincs erőm ennyit olvasni, egy rövid összefoglalót is szeretnék kérni hogy kell ezt játszani, ha valaki vállalkozik erre annak megköszönöm. Többi pm-ben:)

Tsobi 07-29-2009 21:27

Quote:

Originally Posted by Von (Post 220354)
Aki számára ez a béke nem tűnik elég szigorúnak a részünkről, azt ismét megkérem, hogy várja ki a végét :)

Én megelégednék az országuk 2/3-ának elvételével :)

BimmBimm 07-29-2009 21:31

Köszönöm, regisztráció megtörtént :)

szamóka 07-29-2009 21:32

Na de kettő? Nem mintha bánnám :)

BimmBimm 07-29-2009 21:37

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 220366)
Na de kettő? Nem mintha bánnám :)

Rájöttem, hogy az első e-mail címe már nem él:S

Von 07-29-2009 22:06

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 220361)
Én megelégednék az országuk 2/3-ának elvételével :)

Ehh, Kanada így fog járni, megnyugodhatsz :) (szerencsétlenek)

szamóka 07-31-2009 12:30

http://kepfeltoltes.hu/090731/870043...toltes.hu_.jpg

Ezt se gondoltam volna, amikor 2 régiónk volt...

Bogár 08-01-2009 15:47

Q3 ház eladó. Összkomfort, felújított, csendes környezet.
15 arany.


All times are GMT +1. The time now is 00:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu