Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Íjászos tali (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1308)

Arrakis 01-13-2007 20:40

Íjászos tali
 
Fú, hát topicot még nem csináltam, de hát csak nem bonyolultabb ez sem, mint a gyerekszülés... bár még azt sem csináltam.. s ha nem változik nagyot a genetika mai állása, nem is fogom:D Hállelúja;) Nah, mind1:rolleyes:

Egy szó mint száz, szeretnélek összehívni Benneteket egy kellemes, péntek esti sörözgetésre, csocsózásra, beszélgetésre, február 2 - ára az Íjászba!

Szerintem nagyon sokan tudjátok hol ez a hely, aki nem, az a Nyugatihoz, bízom benne, hogy eltalál, s onnan rácsörög vkire, legrosszabb esetben rám. Telszámom nem titkos, de azért az 166350 sorszámú oriból egy zöld hatására szívesebben adom meg. Keressetek bátran, csak páros órákban harapok, meg néha páratlanban;)

Helyszín: Íjász Söröző, Váci út

Kezdés: 19:00:01:)

A helyről: "Budapest egyik legnagyobb csocsós mekkája. 4 Garlando, 1 FAS és 1 Sardi asztal található. Szinte minden este van ellenfél. Az asztalok 50 Ft-os érmével működnek (10 labda). Nemrég nagyon szépen felújították."

De nem csak csocsózni lehet ám ott, van biliárd, meg ha találok még vmit a neten, akkor azt is ideírom.

Mindenkit sok szeretettel várunk! :)

Arrakis 01-13-2007 20:48

Kérnék mindenkit, aki úgy gondolja, hogy eljön, hogy tegyen ide egy xet, +t, vagy bármiféle jelet, annak érdekében, hogy sacc/kb lehessen tudni kire lehet számítani majd febr 2-án:rolleyes:

Köszi! :)

Eddig aki nem zárta ki felbukkanása lehetőségét.. Kb... és mint szokott lenni, sorrendiség nem számít, blablabla... akit kifelejtek csak kicsit haragudjon, etc.

Arden(tuti), Peti(nyűgös, asszem Ardit ráküldjük;)), Xeper(tuti), Bubba(tuti), Linka és Kovi(remélem), Kami(remélem), Móni és párja(természetesen;)), Grabi(tuti), Serg(merjen nem jönni), Ildi és Reactor(remélem, még szólok újra), Remy(tuti), Szecsa(tuti), Steve(tuti), Méri és Wand(még rájukszólok, de eddig jönnek), Piktek(tuti), LotR(tuti), Teddy(tuti), ATOM(tuti), Puma(tuti), tdomo, Teácska(tuti), Hami(tuti), Vad, Dragi, Biglander, Sirenar, Devil(tuti), Monro(még szólok újra, eddig igen), Deni (tuti), belas, PoC(tuti), Fubu, Edu, Skiti, Seldon, Cleptomania(Tomi)(tuti), Zsáni(tuti), Cassy(lehet)

Hát eddig kb így állunk.

Arden 01-13-2007 21:03

mér nem elseje? :P
amugy mint tudod,én valszeg megyek ha minden igaz,és remélhetőleg elrángatom magammal Petit meg Devilt is.
pont :)

Arrakis 01-13-2007 21:25

mert az csüt, s kevesebbeknek lenne jó.. meg mert a csocsó topicban nem volt rá reakció, s csak mesin kérdezősködtem, ott meg mindenki hétvége közeli időpontra tippelt.

Szecsa 01-13-2007 22:11

nekem nem jo :(
síelek majd :) már ha lesz hó...

Bubba 01-14-2007 11:51

X
próbáltam, de aszonta h rövid 1 X

Grabi 01-14-2007 15:15

én is bekukkantok

Zsáni 01-14-2007 15:41

meg lehet, hogy a Boszi is benéz, de nem mondja tutira :D

Grabi 01-14-2007 15:47

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 65753)
meg lehet, hogy a Boszi is benéz, de nem mondja tutira :D


huuuh most jöttem rá, nem érek rá :):)

Arrakis 01-14-2007 17:32

Az tuti, mert mindenhol Te fogsz figyelni:cool: S majd mikor koccintunk egy korsó gyönyörűen gyöngyöző sörrel a Zsánival az egészségedre, akkor felhívlak telon, hogy szenvedj.... :p :p :p


All times are GMT +1. The time now is 15:03.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu