Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Best of elvetett javaslatok. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1307)

karesz6 01-13-2007 14:26

Best of elvetett javaslatok.
 
Ide lehetne betenni a legviccesebb/lrgborzasztóbb javaslatokat amik felmerültek.
Hogy kellő önkritikát gyakoroljak kezdeném egy régi javaslatommal.

Az én javaslatom (bár kicsit a valóságtól elrugaszkodott de nekem tetszik az ötlet).
A JKSZ ellenörzött keretek között történő korlátozott mértékű legaliálása.
Arra gondoltam konkrétan hogy bizonyos országok akiknek meggyült a bajuk eggy másik országgal de nincs elegendő katonai erejük a védekezéshez viszont elő tudnak teremteni nagyobb összegeket (min 20 milkára gondoltam) felbérelhessenek másik országokat a célpont lerohanására. Természetesen a vérdijj meg a zsákmány is a felbérelt országé a megbizo csak azt kapja hogy megvédik. Ha jol tudom van valami ehhez hasonló az anarchos csoportban de mégsem ugyanaz. Ennyi lenne. Lehet lehurrogni :cool: :cool:

Remedy 01-13-2007 15:15

Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 65533)
Ide lehetne betenni a legviccesebb/lrgborzasztóbb javaslatokat amik felmerültek.
Hogy kellő önkritikát gyakoroljak kezdeném egy régi javaslatommal.

Az én javaslatom (bár kicsit a valóságtól elrugaszkodott de nekem tetszik az ötlet).
A JKSZ ellenörzött keretek között történő korlátozott mértékű legaliálása.
Arra gondoltam konkrétan hogy bizonyos országok akiknek meggyült a bajuk eggy másik országgal de nincs elegendő katonai erejük a védekezéshez viszont elő tudnak teremteni nagyobb összegeket (min 20 milkára gondoltam) felbérelhessenek másik országokat a célpont lerohanására. Természetesen a vérdijj meg a zsákmány is a felbérelt országé a megbizo csak azt kapja hogy megvédik. Ha jol tudom van valami ehhez hasonló az anarchos csoportban de mégsem ugyanaz. Ennyi lenne. Lehet lehurrogni :cool: :cool:

Igazad van, ennel nagyobb baromsagot meg nem is hallottam, gratulalok.

Jksz legalizalasa, nagyszeru. A jatekot legjobban tonkretevo dolgot akarod megengedni, mintha szabadon lehetne gyilkolni a valo vilagban. Kerlek gondolkodj egy piciket, meg ha nehezen is megy....
Elnezest a nyers modorert, de ez egy eleg felhaborito javaslat....

Kubbi 01-13-2007 15:17

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 65538)
Igazad van, ennel nagyobb baromsagot meg nem is hallottam, gratulalok.

Jksz legalizalasa, nagyszeru. A jatekot legjobban tonkretevo dolgot akarod megengedni, mintha szabadon lehetne gyilkolni a valo vilagban. Kerlek gondolkodj egy piciket, meg ha nehezen is megy....
Elnezest a nyers modorert, de ez egy eleg felhaborito javaslat....

Ez nem javaslatnak szánta.
Nézd meg a téma címét is ;) :D

Békés 01-13-2007 15:19

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 65538)
Igazad van, ennel nagyobb baromsagot meg nem is hallottam, gratulalok.

Jksz legalizalasa, nagyszeru. A jatekot legjobban tonkretevo dolgot akarod megengedni, mintha szabadon lehetne gyilkolni a valo vilagban. Kerlek gondolkodj egy piciket, meg ha nehezen is megy....
Elnezest a nyers modorert, de ez egy eleg felhaborito javaslat....


Remy:)

Legalább a címét olvasd el a topicnak:)
Ez egy kinek milyen hülyeség jutott az eszébe topic, mielött megeszed szerény önkritikát gyakorló topic inditót:)

karesz6 01-13-2007 15:22

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 65538)
Igazad van, ennel nagyobb baromsagot meg nem is hallottam, gratulalok.

Jksz legalizalasa, nagyszeru. A jatekot legjobban tonkretevo dolgot akarod megengedni, mintha szabadon lehetne gyilkolni a valo vilagban. Kerlek gondolkodj egy piciket, meg ha nehezen is megy....
Elnezest a nyers modorert, de ez egy eleg felhaborito javaslat....

Bocs de ezt nem ujrafelvetős topicnak nyitottam hanem a régi viccesebb javaslatokon egy kicsit nevetni kb hasonlónak szántam ezt a topicot mint a Dipis szösszenetek címűt. Aki akarta annó jól leoltott már miatta. Másrészről ez nem épp egy mostani agyszüleményem. Azóta már sokat fejlődtem ezen a téren (remélem :cool: ) és már százszor meggondolom hogy egy csodálatos agyszüleményemet leírjam e a megbeszélések témába.

Csokibácsi 01-13-2007 15:38

Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 65543)
Másrészről ez nem épp egy mostani agyszüleményem. Azóta már sokat fejlődtem ezen a téren (remélem :cool: ) és már százszor meggondolom hogy egy csodálatos agyszüleményemet leírjam e a megbeszélések témába.

http://forum.queosia.com/showthread....4760#post64760

Az a 100x meggondolás úgy érzem kevés lesz.

karesz6 01-13-2007 15:43

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 65550)
http://forum.queosia.com/showthread....4760#post64760

Az a 100x meggondolás úgy érzem kevés lesz.

Én ezt nem érzem egy brutál kész javaslatnak. Mellesleg eredetileg nem is oda akartam nyitni mert tudtam hogy perceken belül átkerül csak nem találtam neki jobb helyet. Egy beszélgetést akrtam róla elindítani csak mert azért sztem érdekes gondolat egy térkép. :cool:

Remedy 01-13-2007 15:45

Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 65533)
Hogy kellő önkritikát gyakoroljak kezdeném egy régi javaslatommal.

Az én javaslatom (bár kicsit a valóságtól elrugaszkodott de nekem tetszik az ötlet).

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 65539)
Ez nem javaslatnak szánta.
Nézd meg a téma címét is ;) :D

Nem? Nekem ebbol ugy tunik, hogy igen. Hogy mikor, az teljesen lenyegtelen szamomra.... Ez meg viccnek is rossz :P

Csokibácsi 01-13-2007 15:46

You made my day
 
Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 65556)
Mellesleg eredetileg nem is oda akartam nyitni mert tudtam hogy perceken belül átkerül csak nem találtam neki jobb helyet. Egy beszélgetést akrtam róla elindítani csak mert azért sztem érdekes gondolat egy térkép. :cool:

Úgy érzem, nem is kell hozzáfűznöm semmit :)

BeeLord 01-13-2007 15:46

Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 65556)
Én ezt nem érzem egy brutál kész javaslatnak. Mellesleg eredetileg nem is oda akartam nyitni mert tudtam hogy perceken belül átkerül csak nem találtam neki jobb helyet. Egy beszélgetést akrtam róla elindítani csak mert azért sztem érdekes gondolat egy térkép. :cool:

De nem is ez a félelemetes, hanem például egy medve.

Na de most őszintén: egy olyan térképet akarsz, ami óránként változna, ráadásul meg se lehetne rajzolni? A vándorok tudod hogy belezavarnának a képbe?


All times are GMT +1. The time now is 16:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu