Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Új op-rendszer telepítés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3173)

Tsobi 09-08-2008 18:39

Új op-rendszer telepítés
 
Sziasztok!


Tegnap súlyos pénzért vettem egy új Windows Xp Pro -t és megpróbáltam telepíteni. követtem az utasításokat s minden ment is flottul .. írta ki,hogy még 50 perc,még 40,39... egészen 33-ig,ahol is megállt az élet. Előszür csak azthittem valami katyvaszt talált és nehézségekbe ütközik a javítása,de 30 órája áll 33 percen és nem mozdul.

Újraindítom,akkor ugyanott folytatja,33-nál megint megáll...
Eddig minden próbálkozom kudarcba fulladt,segítsetek!!!! :(:(:(:(:(

Druida 09-08-2008 18:41

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 190042)
Sziasztok!


Tegnap súlyos pénzért vettem egy új Windows Xp Pro -t és megpróbáltam telepíteni. követtem az utasításokat s minden ment is flottul .. írta ki,hogy még 50 perc,még 40,39... egészen 33-ig,ahol is megállt az élet. Előszür csak azthittem valami katyvaszt talált és nehézségekbe ütközik a javítása,de 30 órája áll 33 percen és nem mozdul.

Újraindítom,akkor ugyanott folytatja,33-nál megint megáll...
Eddig minden próbálkozom kudarcba fulladt,segítsetek!!!! :(:(:(:(:(

:S
csak egy jó tanácsot adhatok... ne vegyél eredeti windows-t :D
amugy szerintem hívj vmi felsőbb segítséget, vagy vidd vissza a boltba...

Tsobi 09-08-2008 18:43

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 190043)
:S
csak egy jó tanácsot adhatok... ne vegyél eredeti windows-t :D
amugy szerintem hívj vmi felsőbb segítséget, vagy vidd vissza a boltba...

A Media Markt-ban csak nem árulnak kamut :) Valakiiiiiii

Redback 09-08-2008 18:49

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 190045)
A Media Markt-ban csak nem árulnak kamut :) Valakiiiiiii

hmmm...igazából ilyen problémával még nem találkoztam...

richardka 09-08-2008 19:26

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 190042)
Sziasztok!


Tegnap súlyos pénzért vettem egy új Windows Xp Pro -t és megpróbáltam telepíteni. követtem az utasításokat s minden ment is flottul .. írta ki,hogy még 50 perc,még 40,39... egészen 33-ig,ahol is megállt az élet. Előszür csak azthittem valami katyvaszt talált és nehézségekbe ütközik a javítása,de 30 órája áll 33 percen és nem mozdul.

Újraindítom,akkor ugyanott folytatja,33-nál megint megáll...
Eddig minden próbálkozom kudarcba fulladt,segítsetek!!!! :(:(:(:(:(

Tsobi

Türelmes ember vagy:))) 30 orát várni:) gondolom a proba windows pöpeccül felment, igy a hardver hibát ki lehet zárni.

Én egy másik gépen egy cd tesztelő progit rátennék, hátha hibás a windows xp-é amit vettél:) előfordul. Illetve mégegy proba megprobálnám egy másik gépre felnyomni. Ha ott megy akkor a cd-dvd olvasod már kehes egy kevesett, cserére szorul:) vagy a gépedbe cserélném a olvasot

Alaplapi cd lemezeknél szoktam ugy járni hogy nehezen olvassa be a gyári lemezt, ilyenre tippelek itt is
33 az kb merre van??. Ritkán telepitek, Ghosttal melozom az gyorsabb

nehéz megmondani hol a hiba. De ezen a vonalon indulnák el amit fentebb irtam

laci 09-08-2008 20:34

Szerintem meg fogd meg az egészet, és vidd viszla a számlával együtt, 100% hogy kicserélik. Ha a cserewindóz is kiakad, akkor meg a te készülékedben van a hiba :)

[HTPA]GeeForce 09-08-2008 22:17

Fogd, és telepítsd fel a Windows XP PRO SP2 EE Reborn (én ezt használom, lassan 1 éve van a gépen, úgy, hogy 3x cseréltem alatta teljes számítógépkonfigurációt, meg Isten tudja hány lan-partyba kötöttem be a gépeket...) -t vagy a Windows XP PRO SP2 PE Daytona 2008 (haveromnak ez van fent, tulajdonképpen egy újabb EE verzió, csak épp másik fejlesztővel... Mellesleg Reborn alapú az egész, mondhatni Reborn 2.0. Ő erre esküszik.) -at... Pár évig nem lesz problémád.
Ha meg jön a BSA, akkor meg fejbe dobod az eredeti Windows CD-vel.
Ennyi.

[HTPA]GeeForce 09-08-2008 22:18

Ja, és ahogy Laci mondta.... Ha amiket javasoltam, szintén leakadnak...
Akkor jön a FORMAT C: /U /Q... xD

richardka 09-09-2008 07:10

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 190075)
Fogd, és telepítsd fel a Windows XP PRO SP2 EE Reborn (én ezt használom, lassan 1 éve van a gépen, úgy, hogy 3x cseréltem alatta teljes számítógépkonfigurációt, meg Isten tudja hány lan-partyba kötöttem be a gépeket...) -t vagy a Windows XP PRO SP2 PE Daytona 2008 (haveromnak ez van fent, tulajdonképpen egy újabb EE verzió, csak épp másik fejlesztővel... Mellesleg Reborn alapú az egész, mondhatni Reborn 2.0. Ő erre esküszik.) -at... Pár évig nem lesz problémád.
Ha meg jön a BSA, akkor meg fejbe dobod az eredeti Windows CD-vel.
Ennyi.

A BSA-ra reagálnák,

ha a gépen nem az eredeti win van fel, hiába dobod fejbe a BSA-t. Cd kulcs nem jo oszt innentől kezdve tökmindegy hogy neked van eredeti Xp-éd

Személyes tapasztalat, megbüntetnek

nekem eredeti win van fel, nem is tudom mikor tettem fel már, de semmi bajom nincs vele

Betelgeuse 09-09-2008 07:43

Ha végre valaki rászánja magát eredeti xp vásárlására nem kellene csalásra bíztatni.... Melyik műveletnél akadt ki? Ha nem megy fel egy teljes formázás után tényleg csak az a megoldás, hogy egy másik gépen ki kell próbálni, hogy a progi-e a hibás és utána lehet okoskodni.


All times are GMT +1. The time now is 07:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu