Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   állandó újra és újra indít a gépem (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1727)

Massza Rex 04-25-2007 17:34

állandó újra és újra indít a gépem
 
Az a bajom, hogy a gépem teljesen rabszódikusan újra indítja magát, néha egymást után többször (3-5x) is látszólag függetlenül a terheléstől. Van, hogy 4-5 óráig is oké minden, mehet rajta legvadabb game is, de van, hogy excel tábla írás közben száll el.

Cseréltem benne már alaplap gomb elemet, a proceszor hőmérséklete a gyár által megadott értéken van, volt több újra isntall is. A gépen nem volt 2 éve semmilyen bővítés, változás, minden alkatrész régi benne, és tavaly még minden ok volt.

Tipp???

Andrew 04-25-2007 17:37

Quote:

Originally Posted by Massza Rex (Post 90622)
Az a bajom, hogy a gépem teljesen rabszódikusan újra indítja magát, néha egymást után többször (3-5x) is látszólag függetlenül a terheléstől. Van, hogy 4-5 óráig is oké minden, mehet rajta legvadabb game is, de van, hogy excel tábla írás közben száll el.

Cseréltem benne már alaplap gomb elemet, a proceszor hőmérséklete a gyár által megadott értéken van, volt több újra isntall is. A gépen nem volt 2 éve semmilyen bővítés, változás, minden alkatrész régi benne, és tavaly még minden ok volt.

Tipp???

nekem csinált már ilyet akkor is, amikor a videókártya döglött megfele, meg akkor is, amikor a memóriák fosták össze magukat:D
azért egy teljeskörű géptisztogatást még megkockáztatnék mielőtt elvinném a dokihoz;) - vagy egyesével kicserélnék mindent

Lustaság 04-25-2007 17:40

Velem sokszor elôfordult régebben. Darabokra szedtem, takarítás, kontaktspray, gyakran bevált.

Croissant 04-25-2007 18:33

Nálam is volt már hasonló hibajelenség... A memóriacsere segített végül, pedig közben volt a gépben sok egységcsere...

Remedy 04-25-2007 18:55

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 90641)
Nálam is volt már hasonló hibajelenség... A memóriacsere segített végül, pedig közben volt a gépben sok egységcsere...

Mi az az egyseg? :)

Kubbi 04-25-2007 18:58

Táp tud ilyet csinálni. Ha már száradóban van pár kondi benne. Milyen a táp típusa?
Egy tipp. :)

Croissant 04-25-2007 18:58

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 90648)
Mi az az egyseg? :)

Pl. tápegység (mint a neve is mutatja :):) ). De ezenkívül volt alaplapcsere is :)

Gyula 04-25-2007 22:02

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 90649)
Táp tud ilyet csinálni. Ha már száradóban van pár kondi benne. Milyen a táp típusa?
Egy tipp. :)

Akkor csak bele kell meriteni egy vödör vizbe és már nem is lesz száraz az a kondi.

Kubbi 04-25-2007 22:04

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 90722)
Akkor csak bele kell meriteni egy vödör vizbe és már nem is lesz száraz az a kondi.

Pontosan. :D
De tegyük hozzá, hogy ez Gyula tippje. :D

Xeper 04-25-2007 23:16

Ha gyenge a tápod a gépedhez képest, akkor is előfordulhat, hogy nagy terhelés alatt újraindul.. nekem legalábbis ilyen problémám van mostanában :)


All times are GMT +1. The time now is 20:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu