Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Új személyiség - Szállító (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3897)

Remedy 11-07-2009 23:08

Új személyiség - Szállító
 
Sziasztok!

Egyik szovetsegesem adta az otletet, en meg kiegeszitettem, igy a nagyerdemu ele tarom vitara. A szovim neve Siq, es egyelore meg nem tud uj temat nyitni, mert tul "fiatal" hozza. :)

A szemelyiseg egyszeru (es nagyszeru): aki ezt felveszi, legyen 2 db karavanja.

En ezt azzal egeszitenem ki, hogy mondjuk feleannyi hulljon le, amikor karavanoz, azaz koronkent 2,5%. Szerintem ez egy igen hasznos, es jatekmenetet nem befolyasolo szemelyiseg lenne. :) Torpicsekeknek idealis, de masoknak is az lehet, esetleg tolvajoknak ha gyorsan kell ellatni a szoviket, vagy epp gyorsan kellene karavant kuldeni, de a sajatod epp uton van...

Szerintem jo kis otlet... :)

Varom a velemenyeket... :)

Dus 11-07-2009 23:10

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 228267)
Sziasztok!

Egyik szovetsegesem adta az otletet, en meg kiegeszitettem, igy a nagyerdemu ele tarom vitara. A szovim neve Siq, es egyelore meg nem tud uj temat nyitni, mert tul "fiatal" hozza. :)

A szemelyiseg egyszeru (es nagyszeru): aki ezt felveszi, legyen 2 db karavanja.

En ezt azzal egeszitenem ki, hogy mondjuk feleannyi hulljon le, amikor karavanoz, azaz koronkent 2,5%. Szerintem ez egy igen hasznos, es jatekmenetet nem befolyasolo szemelyiseg lenne. :) Torpicsekeknek idealis, de masoknak is az lehet, esetleg tolvajoknak ha gyorsan kell ellatni a szoviket, vagy epp gyorsan kellene karavant kuldeni, de a sajatod epp uton van...

Szerintem jo kis otlet... :)

Varom a velemenyeket... :)

Nekem így elsőre tetszik, a 2,5%-os elhullással. Tényleg nem épp 1. személyiség, de többediknek ideális, és nem erősíti a több szemest... Jónak tűnik. :)

Von 11-07-2009 23:13

Azzal kell kezdeni, hogy visszaélhetnek-e vele, lehet-e szabálytalanul vagy szabályokat kijátszva használni. Első blikkre semmiképp nem úgy tűnik, mintha lehetne. Bocs, hogy ezt így felbüfiztem, de ez szerintem nagyon fontos küszöbe akármilyen újításnak, új személyiségnek.

Dynosaur 11-07-2009 23:29

nekem is tetszik az ötlet! :) mindig is sokaltam azt a 10%ot ami eltűnik, mire odaér (összesen)... :p

Tsobi 11-08-2009 07:57

Ez a személyiség nem adna több bónuszt,mint mondjuk a Tábornok vagy a Vándor,így megmaradna a kényes egyensúly is. Köszönjük SiQ.. én támogatom! :)

Debilke 11-08-2009 08:09

hasznos szem lehet, jó ötlet.. én is támogatom :)

BigPi2 11-08-2009 08:26

Nem támogatom, mert ez egy Vip-hez kötött személyiség lenne.

Hol marad, akkor az esélyegyenlőség?


Ui. mert, hogy a karaván alapból, csak Vip tagoknak elérhető.

Kutyuleee 11-08-2009 09:45

Quote:

Originally Posted by BigPi2 (Post 228317)
Nem támogatom, mert ez egy Vip-hez kötött személyiség lenne.

Hol marad, akkor az esélyegyenlőség?


Ui. mert, hogy a karaván alapból, csak Vip tagoknak elérhető.

vagyis ha 0karavánod van, és 1-el több lesz, akkor lesz nekik is egy.

Sztem jó ötlet lenne,ha ez így lehetne:)

Remedy 11-08-2009 10:06

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 228319)
vagyis ha 0karavánod van, és 1-el több lesz, akkor lesz nekik is egy.

Sztem jó ötlet lenne,ha ez így lehetne:)

Ha igy veted fel, szerintem Ati rogton kukazza az otletet, szoval ezzel csak ovatosan... :)

Remedy 11-08-2009 10:07

Quote:

Originally Posted by BigPi2 (Post 228317)
Nem támogatom, mert ez egy Vip-hez kötött személyiség lenne.

Hol marad, akkor az esélyegyenlőség?


Ui. mert, hogy a karaván alapból, csak Vip tagoknak elérhető.

Ez meg egy eleg buta elleneverv. Ha nem akarsz vipet fizetni, ezt a szemelyiseget sem fogod felvenni, senki nem kenyszerit ra... :)


All times are GMT +1. The time now is 03:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu