Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   X fórum (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1856)

Synkel 05-29-2007 19:16

X fórum
 
Ööö

Talán nem nekem kellene ilyennel előállni, elvégre az utóbbi időben erős inaktivitást mutattam fel, viszont annyiban aktuális, hogy ma visszahoztam szabiról egyik orimat.
Szal a magam részéről szeretném, ha újra lenne fórum az X-ben.
Megértem a fórum zárásának okait, elfogadom, hogy jogos volt, viszont úgy érzem, eléggé meg lettünk büntetve.
Ami zavar, hogy valójában nem azok szívtak ezzel nagyot, akik miatt a fórum be lett zárva, hanem mi többiek, akik igyekeztünk normálisan beszélgetni...

Szal rajta ifjak, akit érint, segítsetek, győzzük meg Atit!:)
A magam részéről benne lennék egy olyanban is, hogy újra minden tiltás 168 kör legyen, akár a legapróbb piaci infóért is. Anno ez egyszer már bejött, és sikerült is átmenetileg megregulázni vele az izésebbeket.

Zsáni 05-29-2007 19:18

Csatlakozok, szeretném vissza fórumunkat :)
kérlek Ati, kérlek, kérlek, kérlek, kérlek, kérlk, kérlek :)
csak egy próbát tegyünk :)

Ati 05-29-2007 19:18

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 99520)
A magam részéről benne lennék egy olyanban is, hogy újra minden tiltás 168 kör legyen, akár a legapróbb piaci infóért is. Anno ez egyszer már bejött, és sikerült is átmenetileg megregulázni vele az izésebbeket.


Nem sikerült, sokkal több kárt okozott ez, mint ami haszna volt. Miért akarsz valakit 168 körre eltiltani a játéktól, amikor a jelenlegi felállásban nem tud olyat csinálni, ami miatt eltiltást kapna? Melyik a jobb neki? Az, ha egy hétig nincs beengedve, vagy az, ha be van?

Steve 05-29-2007 19:18

egy kérés
 
Valaki elmesélné hogy anno hogy fajult L a dolog? pár konkrét dolog, ilyesmi. Zéróztam a volt Xes orim és a nagy durvulást már nem láthattam, csak hallottam hogy be kellett zárni.:o

Ne itt, priviben és őszintén:)

#Lopakodó# 05-29-2007 19:19

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 99520)
Ööö



Szal rajta ifjak, akit érint, segítsetek, győzzük meg Atit!:)

Hát győzködjük:-)
Én támogatom bár most egy orim sem tud ott beszélgetni....

Dragi 05-29-2007 19:21

Én is szeretném hogy visszakapjuk az X fórumot :) Már csak azért is mert nagyon hiányzik az X-es társaság :( és az X fórumnak különleges hangulata volt :) és ezt szeretnénk visszakapni szerintem :)

Synkel 05-29-2007 19:22

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 99526)
Nem sikerült, sokkal több kárt okozott ez, mint ami haszna volt. Miért akarsz valakit 168 körre eltiltani a játéktól, amikor a jelenlegi felállásban nem tud olyat csinálni, ami miatt eltiltást kapna? Melyik a jobb neki? Az, ha egy hétig nincs beengedve, vagy az, ha be van?

Lehet igazad van.
Akkor a látnivalóan kezdők, akik egyszerűen csak tévednek, de nem szándékosan feszegetik a pofonosládát, ne kapjanak 168 kört.

Synkel 05-29-2007 19:25

Sőt, ötletem támadt:D
Az izgágáknak bevezethetnél egy újfajta büntetést, ami nem jár kitiltással, hanem lényegesen hosszabb idejű írásjogmegvonást okoz.

Zsáni 05-29-2007 19:28

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 99534)
Sőt, ötletem támadt:D
Az izgágáknak bevezethetnél egy újfajta büntetést, ami nem jár kitiltással, hanem lényegesen hosszabb idejű írásjogmegvonást okoz.

ettől féltünk :)
csak az X-esek kedvéért nem fogja Ati bonyolítani a játékot.
De egy próbának örülnék :)
ha nem változott, akkor megint bezárhatod. de hátha...

Mona 05-29-2007 19:29

Nekem is hiányzik az X fóruma :)
Nagyon jó lenne, ha megint lenne :)
Sajna tényleg nem csak azoknak büntetés akik miatt bezárták, hanem azoknak is akik nem tettek semmit :)
Nem lehetne legalább próbaidőre felfüggeszteni a büntetést?
Akkor bizonyíthanánk, hogy megérdemeljük hogy legyen az X fórum :)


All times are GMT +1. The time now is 10:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu