Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Az unokatesóm bűnei. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4419)

Pali papa 11-04-2010 21:11

Az unokatesóm bűnei.
 
Sziasztok!
Ezt a topicot azért hoztam létre, mert szerintem mindenkinek van egy unokatesója, aki különböző vicces bűnöket követ el. Olykor a mi nevünkben.
Például az én unokatesóm egyszer nyakon hányta magát és a rendőröknek az én nevemet és adataimat adta meg. Én éppen külföldön voltam, anyám nem kisit döbbent meg a fia bűnein. Viszont mikor előállították a bűnöst és rájőtt ki az elkövető nagyon megkönnyebbült...

Redback 11-04-2010 21:15

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 270005)
Sziasztok!
Ezt a topicot azért hoztam létre, mert szerintem mindenkinek van egy unokatesója, aki különböző vicces bűnöket követ el. Olykor a mi nevünkben.
Például az én unokatesóm egyszer nyakon hányta magát és a rendőröknek az én nevemet és adataimat adta meg. Én éppen külföldön voltam, anyám nem kisit döbbent meg a fia bűnein. Viszont mikor előállították a bűnöst és rájőtt ki az elkövető nagyon megkönnyebbült...

Nekem az unokatestvéremék Pesten csináltak egy képet, amikor 5-en fehérbálnáznak... (letolják a nadrágjukat, és a seggüket fényképezik le ). Szerencsétlenségükre pont arra ment két rendőr. Semmi komoly nem lett belőle, talán valami figyelmeztetés vagy mi lett belőle. Azért kíváncsi vagyok, mit írhattak a jegyzőkönyvbe a rendőrök... :D

Rheia 11-05-2010 17:31

Kiskoromban az unokatesóm mindig kihúzta tesóm alól a széket aztán folyton rám fogta..
Hiába, az unokatesók már csak ilyenek. :)

[HTPA]GeeForce 11-05-2010 21:40

Az unokatesóim mindig elvertek Mortal Kombat 1-ben.... Idősebbek nálam, és pesze számítógépük is előbb volt, mindig sokat gyakoroltak. Sose hagytak nyerni...

Aztán sok évvel később Quake-ben bosszút álltam... :D

BimmBimm 11-05-2010 21:59

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 270117)
Az unokatesóim mindig elvertek Mortal Kombat 1-ben.... Idősebbek nálam, és pesze számítógépük is előbb volt, mindig sokat gyakoroltak. Sose hagytak nyerni...

Aztán sok évvel később Quake-ben bosszút álltam... :D

INB :):)
(Igazán Nagyon Bravo)

Pali papa 11-06-2010 11:17

Szeptuzek
Ès a Te unokatesód?

BimmBimm 11-06-2010 11:23

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 270141)
Szeptuzek
Ès a Te unokatesód?

Kocsma ablakánál a két üveg közötti ablakkeretbe dobálták 2-3 méterről a bicskát, jobb esetben a az ablakkeretet találta el... :D

Érdekes figura volt ő anno, van cimborám azon a lakótelepen ahol unokabátyám is felnőtt, ismerte őt, kb úgy jellemezte, hogy "örültünk ha köszönhettünk" :D

Pali papa 11-06-2010 11:26

Quote:

Originally Posted by BimmBimm (Post 270142)
"örültünk ha köszönhettünk" :D

Egy ilyen tesó nekem is kellett volna, hogy néha megvédjen a nagy szám miatt.

BimmBimm 11-06-2010 11:33

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 270144)
Egy ilyen tesó nekem is kellett volna, hogy néha megvédjen a nagy szám miatt.

Nekem túl nagy hasznom nem volt belőle, mert amikor csak találkoztunk, mindig harcban álltunk, így vagy úgy:D És mivel 9 évvel idősebb, így mindig ő nyert:D

Pali papa 11-06-2010 11:55

Akkor jelenleg öt nevezzük ki föbünösnek...
:)


All times are GMT +1. The time now is 21:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu