Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   10. TESZT: Indulás, második felvonás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3514)

Ati 06-08-2009 12:45

10. TESZT: Indulás, második felvonás
 
Megtörtént a karakterek nullázása. Remélem sikerült tényleg mindent kisöpörnöm, ami nem odavaló... :) Ha valamit nem, akkor sikítsatok, aztán írjátok meg. :)

Két lényeges változás történt:

  1. A küldetések az eddiginél sokkal több tapasztalati pontot adnak (kivéve a legelső küldetést).
  2. A tanulási szükséglet, és a szintlépés növekedésének mértéke lejjebb lett szorítva, az eddigi 1.5-ös szorzó helyett 1.3-as szorzóval növekszik a szükséglet.
A mostani teszt lényege, hogy a terepet ismerve mennyire tudsz rendesen elindulni, mennyire hamar tudsz eljutni távoli helyekre, legyőzni olyan ellenfeleket, amiket az eddigi -- gyakorlatilag halhatatlan -- karakterekkel nem volt gond.

Ez még mindig nem az az állapot, ahogyan a játék indulni fog, ott mégtöbb küldetés lesz az elején, hogy hamar lehessen fejlődni, és mégtöbb egybefüggő terület lesz, hogy ne kelljen hajózni.

Ez NEM egy egynapos teszt. Tehát ha nem jutez el első nap az 50. szintre, akkor az NEM BAJ. :)

Az se baj, ha meghalsz, lesz még karakternullázás.

Jöhetnek az észrevételek!

Köszi.

Ati 06-08-2009 12:54

Nekem első reakcióm, hogy túl gyorsan eljutottatok túl magasra. :) A második küldetés lehet kevesebbet kell, hogy adjon. :)

Dus 06-08-2009 12:55

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 214168)
Nekem első reakcióm, hogy túl gyorsan eljutottatok túl magasra. :) A második küldetés lehet kevesebbet kell, hogy adjon. :)

Az első 2 küldi sokkal kevesebbet kéne hogy adjon. 50 és 100 tp szerintem :)

Toto 06-08-2009 13:39

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 214169)
Az első 2 küldi sokkal kevesebbet kéne hogy adjon. 50 és 100 tp szerintem :)

Azok pont 2 tanulást eredményeznek most a 10 egérrel együtt, úgyhogy az szerintem maradhat.

Ati 06-08-2009 13:40

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 214170)
Azok pont 2 tanulást eredményeznek most a 10 egérrel együtt, úgyhogy az szerintem maradhat.

Már levettem őket, mert hirtelen nagyon sokat ugrottatok az elején, az nem jó. Semmit nem kell csinálni azokhoz a küldetésekhez, úgyhogy nem reális, hogy azonnal ilyen magas szintre hozzon.

Toto 06-08-2009 13:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 214171)
Már levettem őket, mert hirtelen nagyon sokat ugrottatok az elején, az nem jó. Semmit nem kell csinálni azokhoz a küldetésekhez, úgyhogy nem reális, hogy azonnal ilyen magas szintre hozzon.

Akkor lehet, hogy a pékes küldiért nem TP-t kellene adni, hanem valamilyen képességet bónuszba. (Mezőgazdaság vagy nem tudom)

Ildee 06-08-2009 13:48

Két karimat összekötöttem, de az egyikkel elmászkáltam másfele, és a vezérrel támadtam. Teljesen máshol állt a két kari a térképen mégis a követő kari is csatlakozott a csatához.

Ati 06-08-2009 13:50

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 214172)
Akkor lehet, hogy a pékes küldiért nem TP-t kellene adni, hanem valamilyen képességet bónuszba. (Mezőgazdaság vagy nem tudom)

Kapsz érte egy rakat kenyeret, amivel nem halsz éhen egy ideig. Az elég hasznos. :)

Toto 06-08-2009 13:54

Játék lassításán az is segítene, ha a magasabb karik a kisebb mobokért már csak jelképes TP-t kapnának. Kénytelen lenne menni más nagyobb mobokat keresni. Tehát ne takarítózzon már a játékos az első 10-15 szinten. Pl. 15-ös kari macskáért kutyáért már csak 1-2 Tp-t kapna, Takarítóért is csak max. 10-et.

Mondjuk már meg is vétóznám ezt a hozzászólást, mert a játékosok fejlődésével később egyre csak újabb és újabb mobokat kellene kitalálni :D

Ati 06-08-2009 13:54

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 214173)
Két karimat összekötöttem, de az egyikkel elmászkáltam másfele, és a vezérrel támadtam. Teljesen máshol állt a két kari a térképen mégis a követő kari is csatlakozott a csatához.

Hmm, ez másnál? Próbáltam ugyanezt, de nem sikerült.


All times are GMT +1. The time now is 16:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu