Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Most van vagy nincs klán? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3750)

Az Egykorvolt 08-22-2009 10:34

Most van vagy nincs klán?
 
Felmerült egy másik kérdés is csak megvártam vele az UTC 0-s váltást hátha megoldódik de nem így lett.
Nem árulok el nagy titkot azzal, hogy a TP Vadászok (#2) klánról van szó. Az az érdekes helyzet állt elő, hogy a klán elviekben még létezik - azaz a jelentkezésnél megjelenik és enged is jelentkezni, a klánvárosa és a klánterülete megvan, tagokkal nem tudom mi a helyzet - gyakorlatban viszont eltűnt a klánpontlistáról mintha megszűnt volna.
A kérdés az, hogy ha létezik miért tűnt el a listáról? A gyűjtött tp (ami jelenlegi tudásunk alapján semmiképp nem vész el) és a klánterület pontjai alapján még bőven második helyezett a klán, ha csakugyan létezik.
Ha megszűnt, akkor pedig miért enged jelentkezni, miért van meg a klánváros + a klánterületek? Ez esetben egy nem létező klántól azért sajnálom a mezőnkénti egy aranyat is :)

Ati 08-22-2009 10:42

Quote:

Originally Posted by Az Egykorvolt (Post 221999)
Felmerült egy másik kérdés is csak megvártam vele az UTC 0-s váltást hátha megoldódik de nem így lett.
Nem árulok el nagy titkot azzal, hogy a TP Vadászok (#2) klánról van szó. Az az érdekes helyzet állt elő, hogy a klán elviekben még létezik - azaz a jelentkezésnél megjelenik és enged is jelentkezni, a klánvárosa és a klánterülete megvan, tagokkal nem tudom mi a helyzet - gyakorlatban viszont eltűnt a klánpontlistáról mintha megszűnt volna.
A kérdés az, hogy ha létezik miért tűnt el a listáról? A gyűjtött tp (ami jelenlegi tudásunk alapján semmiképp nem vész el) és a klánterület pontjai alapján még bőven második helyezett a klán, ha csakugyan létezik.
Ha megszűnt, akkor pedig miért enged jelentkezni, miért van meg a klánváros + a klánterületek? Ez esetben egy nem létező klántól azért sajnálom a mezőnkénti egy aranyat is :)

A klán (még) létezik, de a nagy tartozást felhalmozó klánok a pontlistából automatikusan kikerülnek, akkor is, ha amúgy az első helyen állnának.

Az Egykorvolt 08-22-2009 11:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 222000)
A klán (még) létezik, de a nagy tartozást felhalmozó klánok a pontlistából automatikusan kikerülnek, akkor is, ha amúgy az első helyen állnának.

Köszi a választ, kb ez volt az egyetlen logikus magyarázatom nekem is.
Így elég fura :)

u.i.: Esetleg meg lehet kérdezni mikor szűnik megy egy klán hasonló helyzetben vagy várjunk türelmesen és hamarosan kiderül? (klánok megszűnéséről, megszüntetéséről nem ír a kézikönyv)

Dus 08-22-2009 12:45

Quote:

Originally Posted by Az Egykorvolt (Post 221999)
Ez esetben egy nem létező klántól azért sajnálom a mezőnkénti egy aranyat is :)

Ha csak annyi lenne. :)


Igen, tényleg, hogyha tartozása van a klánnak, akkor kikerül a ponlistából...Úgyhogy Ati, nem is Ti törtetek fel a 2. helyre :p (lásd: Fehérmágusok topic)

Ati 08-22-2009 20:04

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 222017)
Úgyhogy Ati, nem is Ti törtetek fel a 2. helyre :p (lásd: Fehérmágusok topic)

Második a klán, eddig 3. volt. :D Egyéb kérdés? :D:D:D


All times are GMT +1. The time now is 07:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu