Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Pontlista vs szabadság (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4563)

Zoli 05-22-2011 22:07

Pontlista vs szabadság
 
Sziasztok!

Engem eléggé zavar a pontlistában, hogy csak 200 országot lehet látni.
Különösen Y-ban zavaró, ahol 200 helyen túl is vannak még 2 körös országok, de egyszerűen nem látom őket, hacsak nincs előszedve még pár ország. Azért zavaró ez a helyzet, mert 400 körülöttem levő oriból jó, ha 8-10 nincs szabin, de olyan is előfordul, hogy egyedül vagyok a pontlistában, ahogy eltüntetem a szabis orikat.
A javaslatom az lenne, hogy a pontlistában megjelenő országok számába ne tartozzanak bele a szabis országok, tehát ugyanúgy 200 országot látnék maximum, de ilyen esetben látnám a sokkal távolabbiakat is adott esetben.
Mivel lehet választani, hogy a szabadságon levő országokat látni szeretném-e, vagy nem, jó lenne, ha a "ne jelenjenek meg"-re állítva ez a beállítás lépne érvénybe.
Nem tudom mekkora erőforrás- igénye van, hátrányát nem látom.
Vélemények?

vityu 05-22-2011 22:23

Quote:

Originally Posted by Zoli (Post 287561)
Sziasztok!

Engem eléggé zavar a pontlistában, hogy csak 200 országot lehet látni.
Különösen Y-ban zavaró, ahol 200 helyen túl is vannak még 2 körös országok, de egyszerűen nem látom őket, hacsak nincs előszedve még pár ország. Azért zavaró ez a helyzet, mert 400 körülöttem levő oriból jó, ha 8-10 nincs szabin, de olyan is előfordul, hogy egyedül vagyok a pontlistában, ahogy eltüntetem a szabis orikat.
A javaslatom az lenne, hogy a pontlistában megjelenő országok számába ne tartozzanak bele a szabis országok, tehát ugyanúgy 200 országot látnék maximum, de ilyen esetben látnám a sokkal távolabbiakat is adott esetben.
Mivel lehet választani, hogy a szabadságon levő országokat látni szeretném-e, vagy nem, jó lenne, ha a "ne jelenjenek meg"-re állítva ez a beállítás lépne érvénybe.
Nem tudom mekkora erőforrás- igénye van, hátrányát nem látom.
Vélemények?

Nekem ez semleges. Anarchban nem vagyok, a többinél meg majdnem mindegy, mert 200 helyezés igen messze van.

Ati 05-23-2011 08:48

Aki látta az előző válaszomat, az ignorálja, délután erre visszatérek, amikor fejlesztői gép közelében leszek.

Zoli 05-23-2011 16:30

huhh. ez gyors volt, köszi :)
így is marad, vagy még teszt? :)

Ati 05-23-2011 16:37

Quote:

Originally Posted by Zoli (Post 287605)
huhh. ez gyors volt, köszi :)
így is marad, vagy még teszt? :)

Még megírni se volt időm, hogy változtattam rajta, máris észrevetted. :) Ez aztán a szemfülesség. :)

Hogy így marad-e, az majd idővel eldől, most csak próba, hogy milyen.

Zoli 05-23-2011 16:40

eddig nagyon jó :D

Merengő 05-23-2011 16:44

nekem sem lassab mint máskor, bár telóról lehet megtréfál

vityu 05-23-2011 17:02

Nálam működik!

J.Ati 05-23-2011 17:08

Nálam is működik.

Pumi 05-23-2011 17:14

Nálam valami nem klappol, tök mindegy akarom e látni a szabisokat vagy nem, mindkét esetben a pontlistában vannak az SZK-n lévő orik. Mit mondjak, nem kevés...


All times are GMT +1. The time now is 19:34.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu