Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Bajnokok Ligája (Foci BL) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=97)

lll 01-28-2006 16:21

2005/2006 Foci BL topic! Nyert: Fc Liverpool
 
Nah hello!
Akkor ez a Bl topicja lesz!!

Ki nyeri idén a Bl-t??? szavazást nem indítok, mert ez a topic jövőre is kell majd!

Utólag beírva

Megnyerte ezt az idényt: Fc Liverpool

Pool 01-28-2006 20:19

Juve, Barca, Milan az esélyes sztem, de a Barcának ehez át kell mennie a Chelsea-n, szóval nem is tudom :)
Mivel a Juvét szeretem, így nekik szurkolok és a Poolnak

lll 01-28-2006 21:10

én a Man UTD-nek drukkolok:) de nincs esélye

Pool 01-28-2006 21:36

Quote:

Originally Posted by lagen
én a Man UTD-nek drukkolok:) de nincs esélye


nem sok, mivel nem jutott tovább a csoportból :D

lll 01-28-2006 22:11

Quote:

Originally Posted by LiverPool
nem sok, mivel nem jutott tovább a csoportból :D

hát jah sajnos, demajd jövőre meglesz:)

lll 01-28-2006 23:05

Szavazás!
 
Nah mégis indítottam 1 szavazást:)

mindenki szavazzon!!

Fosztó 01-28-2006 23:27

Quote:

Originally Posted by LiverPool
Juve, Barca, Milan az esélyes sztem, de a Barcának ehez át kell mennie a Chelsea-n, szóval nem is tudom :)
Mivel a Juvét szeretem, így nekik szurkolok és a Poolnak

Szerintem meg eselyesek koze lehet sorolni a Bayert is nem rossz csapat az :)
A Milan szeintem most nem igazn eselyes mar idosek a vedok es mar reg tulleptek csucsformajukon (talan meg Nesta is). De Juve mindenkeppen egyik nagy eselyes es a masik a Chelsea es Barca parharc gyoztese.

lll 01-29-2006 01:41

Quote:

Originally Posted by Fosztó
Szerintem meg eselyesek koze lehet sorolni a Bayert is nem rossz csapat az :)
A Milan szeintem most nem igazn eselyes mar idosek a vedok es mar reg tulleptek csucsformajukon (talan meg Nesta is). De Juve mindenkeppen egyik nagy eselyes es a masik a Chelsea es Barca parharc gyoztese.

hát igen a Bayern is elég jó csapat, de ha azt vesszük, hogy 98-as Bl döntőben a MAN UTD az utolsó 2 percben verte el, akkor nem valami jó csapat, és ez bármikor újra meglehet:o kár, hogy akkor még nem néztem a focit, mert elég jó meccs lehetett

lll 01-29-2006 01:42

Quote:

Originally Posted by Fosztó
Szerintem meg eselyesek koze lehet sorolni a Bayert is nem rossz csapat az :)
A Milan szeintem most nem igazn eselyes mar idosek a vedok es mar reg tulleptek csucsformajukon (talan meg Nesta is). De Juve mindenkeppen egyik nagy eselyes es a masik a Chelsea es Barca parharc gyoztese.

hát igen a Bayern is elég jó csapat, de ha azt vesszük, hogy 98-as Bl döntőben a MAN UTD az utolsó 2 percben verte el, akkor nem valami jó csapat, és ez bármikor újra meglehet:o kár, hogy akkor még nem néztem a focit, mert elég jó meccs lehetett

lll 01-29-2006 01:42

Quote:

Originally Posted by Fosztó
Szerintem meg eselyesek koze lehet sorolni a Bayert is nem rossz csapat az :)
A Milan szeintem most nem igazn eselyes mar idosek a vedok es mar reg tulleptek csucsformajukon (talan meg Nesta is). De Juve mindenkeppen egyik nagy eselyes es a masik a Chelsea es Barca parharc gyoztese.

hát igen a Bayern is elég jó csapat, de ha azt vesszük, hogy 98-as Bl döntőben a MAN UTD az utolsó 2 percben verte el, akkor nem valami jó csapat, és ez bármikor újra meglehet:o kár, hogy akkor még nem néztem a focit, mert elég jó meccs lehetett


All times are GMT +1. The time now is 08:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu