Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Hulla (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1696)

Anonymus 04-19-2007 16:15

Hulla
 
Most 5 szintű az orim és hulla vagyok. A hullák még föntebbi szinteken is jók? Mert nincs kedvem váltani és jól megvagyok. Bár elején volt 2-szer 3-szor rabblás.
Lehetőlegg olyanok irjanak akik kiprobálták már.:confused:

Massza Rex 04-19-2007 16:20

Van erről a témáról egy topic, ahol ki lett vesézve alaposan...ha nem akarsz olvasni, akkor röviden a válasz: NEM. Ha szeretsz olvasni, a részleteket ott megtalálod.

Ati 04-19-2007 16:22

Én az első szinten (1/A) is imádtam hullával lenni, nekem tetszett nagyon. :)

Top1 sose leszel vele azért. :)

Lustaság 04-19-2007 16:29

,,A hullák még föntebbi szinteken is jók mert nincs kedvem váltani és jól megvagyok."

Ez elég meggyôzô érvelés :D
5-ösön én is szerettem hullával lenni. Aztán eluntam, s váltottam.

Steve 04-19-2007 16:32

Quote:

Originally Posted by Anonymus (Post 88787)
Most 5 szintű az orim és hulla vagyok. A hullák még föntebbi szinteken is jók mert nincs kedvem váltani és jól megvagyok. Bár elején volt 2-szer 3-szor rabblás.
Lehetőlegg olyanok irjanak akik kiprobálták már.:confused:

Nem gondolod hogy valahol titokban bepötyöghettél volna egy kérdőjelet is?

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 88790)
Én az első szinten (1/A) is imádtam hullával lenni, nekem tetszett nagyon. :)

Gáspár nem jönnél fel a félelfeddel Aba Zombinak? mondjuk ide mellém, úgyis kell a föld:)

Ati 04-19-2007 16:32

Quote:

Originally Posted by Lustaság (Post 88793)
,,A hullák még föntebbi szinteken is jók mert nincs kedvem váltani és jól megvagyok."

Ez elég meggyôzô érvelés :D

Ez gondolom kérdés akart lenni. :)

Bár bevallom, hogy köztes szinteken (4-3-2) nem voltam sose hulla, csak lent és fent. :)

Steve 04-19-2007 16:34

mellesleg a hulla az egy játékos neve, te élőhalottal játszol;)

Anonymus 04-19-2007 16:34

"Nem gondolod hogy valahol titokban bepötyöghettél volna egy kérdőjelet is?"

Igen bepötyögtem mert a téma inditásakor elgépeltem.:)

laci 04-19-2007 16:40

Quote:

Originally Posted by Massza Rex (Post 88789)
Van erről a témáról egy topic, ahol ki lett vesézve alaposan...ha nem akarsz olvasni, akkor röviden a válasz: NEM. Ha szeretsz olvasni, a részleteket ott megtalálod.

Egy?! Egy csomó hullás topic van :)

Amúgy szerintem nem érdemes fentebb élőhalottal menned. De egy próbát megér, én anno, amikor bejött az élőhalott, azonnal átváltottam rá, amint szintet léptem (asszem a 2-es szint volt, de lehet hogy a 3-as). Még csak azt sem mondhatom, hogy bántottak volna, de rettentően untam. Most viszont ha hódítani akarok, először mindig élőhalottakat keresek, azokat a legkönnyebb beütni...

Pepa 04-19-2007 18:13

Akkor elmondom az én álláspontomat: én voltam hullával 5.-ik szinten ( utánna megtanultam játszani- ez nem bántás, csak magánvélemény). A hulla életképtelen más szinten, kívéve egy esetett: ha nagyon aktív vagy és folyamatosan ütsz földre. egy hullát, csak a betegség védi, semmi más és minnél nagyobb hekin vagy, annál inkább békénhagynak. Igaz A-ban én is vállaltam be hullát 1700 hekin. Mf-be semmiképp nem ajánlom: nincs távol, teljes, esélyed sincs látni, hogy ki lop, vagy varizik. Mielőtt az okosok közbeszólnak, hullát csak akkor variznak ha szöviháború van, vagy benne van a teljesbe.


All times are GMT +1. The time now is 15:21.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu