Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   LOST - Eltűntek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=109)

TM Laci 01-28-2006 20:33

LOST - Eltűntek
 
Na ne már, hogy pont ez maradjon ki. Jöjjön az, hogy kinek ki a kedvence kit utál, és honnan lehet letölteni az első meg a második évadot:)

Ati 01-28-2006 20:38

A második évad is még csak most megy "odakint" a tv-ben, nem? :)

Nekem különben nem tetszett a sorozat az rtl bemutatói alapján, mert olyan jeleneteket mutattak be, amik a lehető legerőszakosabb, legdurvább részek voltak, és azt hittem, hogy az egész sorozat erről szól. Kellemes csalódás volt ténylegesen megnéznem a sorozatot, és rájönni, hogy nem. :)

lll 01-29-2006 01:21

nah ezt a sorozatot tényleg nem szoktam nézni, mert szerintem nagyon rossz sorozat:)

director 01-29-2006 02:52

lost-ról annyit tudok elmondani, hogy szobatársaimmal gyakorlatilag egyhuzamban néztük végig az egész első évadot.
tehát erősen addiktív:) majd ha lesz időm szerintem hasonlóan fogom látni a második évadot is:D

Remedy 01-29-2006 03:02

Quote:

Originally Posted by Ati
A második évad is még csak most megy "odakint" a tv-ben, nem? :)

Nekem különben nem tetszett a sorozat az rtl bemutatói alapján, mert olyan jeleneteket mutattak be, amik a lehető legerőszakosabb, legdurvább részek voltak, és azt hittem, hogy az egész sorozat erről szól. Kellemes csalódás volt ténylegesen megnéznem a sorozatot, és rájönni, hogy nem. :)

A masodik resz most megy kinn, talan 13as resznel tart. En az elsot eredeti hanggal neztem vegig, egybe beleneztem a magyarban es be kell valljam nagyon rossz a magyar. Nincs akcentus, a Sawyernek egyszeruen nagyon jo az eredeti hangja ahogy csipkelodik a Kate-tel... szoval aki akarja nezni, mindenkeppen angolul, felirattal tegye!

lll 01-29-2006 04:07

Quote:

Originally Posted by director
lost-ról annyit tudok elmondani, hogy szobatársaimmal gyakorlatilag egyhuzamban néztük végig az egész első évadot.
tehát erősen addiktív:) majd ha lesz időm szerintem hasonlóan fogom látni a második évadot is:D

eléggé szeretheted akkor a sorozatot:D
és mennyi idő volt ez??

director 01-29-2006 04:21

jah, de nem mondom h a kedvenc sorozatom, mert már csináltam ilyet máskor is:D rám alapból jellemző h szeretek egybe nézni több részes filmeket is, sorozatokat is, szünet nélkül.. na jó, lehet tartani pizzarendelési, és sörvásárlási szüneteket:D
öö, hát megszorzod a részek számát egy rész idejével, és rászámolsz 10% plusz időt, akkor kb kijön h mennyi idő volt:D

godgod2 01-29-2006 07:56

Vártam már,hogy valaki felhozza!:D

godgod2 01-29-2006 07:57

És a klaszikusok? Shogun?

lll 01-29-2006 12:51

Quote:

Originally Posted by director
jah, de nem mondom h a kedvenc sorozatom, mert már csináltam ilyet máskor is:D rám alapból jellemző h szeretek egybe nézni több részes filmeket is, sorozatokat is, szünet nélkül.. na jó, lehet tartani pizzarendelési, és sörvásárlási szüneteket:D
öö, hát megszorzod a részek számát egy rész idejével, és rászámolsz 10% plusz időt, akkor kb kijön h mennyi idő volt:D

jó de én nem tudom milyen hosszú 1 rész, és hogy hány részes az évad:)


All times are GMT +1. The time now is 15:21.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu