Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Asztali PC vásárlásához tanácsok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3462)

Phoenix 04-29-2009 08:53

Asztali PC vásárlásához tanácsok
 
Üdv :)

Valaki hozzáértőt keresnék! Az ebay-en láttam ezt a gépet: Link

Eddig notebook-ot kerestem volna, de egy ilyen teljesítményű kb 2szer ennyibe kerül, úgyhogy rászántam magam, hogy jó lesz az asztali is. Nethasználatra, videókonvertálásra és játékra lenne, plusz valszeg nonstop menne. Játék: pl.: Fallout 3

Szerintetek ez a linkben szereplő gép megfelelő lenne?

Előre is köszi a segítséget!

Ati 04-29-2009 08:58

Árban korrekt, de ma már kapni ennél erősebb gépeket is. Játékhoz a lehető legerősebbet venném. (Ennél valamivel erősebb gépem van, 1 éves, csak fejlesztésre használom, és hát néha bizony ahhoz a német kisfiúhoz hasonlítok, aki üvöltözik a filmen a gépével, hogy gyorsabban, gyorsabban... :D)

Phoenix 04-29-2009 09:00

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209701)
Árban korrekt, de ma már kapni ennél erősebb gépeket is. Játékhoz a lehető legerősebbet venném. (Ennél valamivel erősebb gépem van, 1 éves, csak fejlesztésre használom, és hát néha bizony ahhoz a német kisfiúhoz hasonlítok, aki üvöltözik a filmen a gépével, hogy gyorsabban, gyorsabban... :D)

LoL :)))

Akkor mit ajánlanál? Milyen procit? Milyen videókártyát, stb... :)

Ati 04-29-2009 09:09

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 209702)
LoL :)))

Akkor mit ajánlanál? Milyen procit? Milyen videókártyát, stb... :)

Most nem tervezek gépvásárlást, úgyhogy nem vagyok teljesen képben, hogy ma éppen mi az, ami nem aranyárban van, de azt szoktam, hogy a maximum, ami kapható, minusz kettő. :) A maximum ugye megfizethetetlen, a picit rosszabb is, és ami alatta van, az már normál árban is van, és azon a napon még jónak számít. Fél év múlva már persze nem...

Ildee 04-29-2009 09:47

Nekem tudna valaki ajánlani jó laptopot nem túl drágán? Ilyenekben nem vagyok járatos :mad:

Phoenix 04-29-2009 10:17

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 209709)
Nekem tudna valaki ajánlani jó laptopot nem túl drágán? Ilyenekben nem vagyok járatos :mad:

Kb mekkora kereted lenne rá, mire használnád? Használt vagy új?

laci 04-29-2009 10:21

Mondjuk nekem ez a gép tetszik, Phoenix. Többszörösét tudja az enyémnek, amelyikkel pedig már jó ideje vígan elvagyok, bár igaz hogy nagyon csilivili játékokat nem játszom.

Phoenix 04-29-2009 10:25

Quote:

Originally Posted by laci (Post 209714)
Mondjuk nekem ez a gép tetszik, Phoenix. Többszörösét tudja az enyémnek, amelyikkel pedig már jó ideje vígan elvagyok, bár igaz hogy nagyon csilivili játékokat nem játszom.

Nekem főleg az ár-érték arány miatt tetszik, meg azért, hogy a mostani gépem egy celeron noti, 1giga rammal, meg 32megás videókártyával. Ahhoz képest ez már az űrkorszak :)
Ja meg vennék hozzá egy 19" vagy egy 21" lcd-t is.

Ati 04-29-2009 10:30

A Fallout 1-et biztos bírni fogja a kinézett gép. :) Azt én is kipróbáltam. :) Tovább nem jutottam a történetben. :)

Ildee 04-29-2009 10:32

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 209713)
Kb mekkora kereted lenne rá, mire használnád? Használt vagy új?

Mindenképpen új :)
Használnám netelésre, meg filmnézésre, meg diplomamunkaírásra (arra sztem bármi jó), játszani csak hódot játszok, meg majd Mudot szeretnék nagyon :) de azt sem bánnám ha az aksija is bírná, a jelenleginek kezdetben is csak 30 percig bírta :( mára kb 2 percet bír ki :)

Keret: Nem tudom a mai laptop árakat, a mostani laptopom 3 éve volt 150000, de 100-120nál többet nem adnék ki egy új laptopra.


All times are GMT +1. The time now is 20:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu