Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2763)

vityu 02-15-2008 13:47

Úgy látom elég népszerűtlen az óriás... ez elgondolkodtató....

Rebellis 02-15-2008 13:58

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 158745)
Úgy látom elég népszerűtlen az óriás... ez elgondolkodtató....

El bizony:-)))

( Rebi az örök mf-gnóm )

Zsáni 02-15-2008 14:59

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 158745)
Úgy látom elég népszerűtlen az óriás... ez elgondolkodtató....

talán mert varázslónak jobb :)
szerintem

BlackGhost 02-15-2008 15:08

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 158760)
talán mert varázslónak jobb :)
szerintem

Szerintem semmivel sem roszabb hadi mint vari.....:p de en a gnomot reszesitem elonyben ha hadirol van szo...mert en is az vagyok:D

Rebellis 02-15-2008 15:15

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 158760)
talán mert varázslónak jobb :)
szerintem

Csillag boginak igaza van mint mindig:-)

tdomo 02-15-2008 15:32

Az, hogy melyik faj a legjobb hadi sokmindentol fugg. Az orknak kellenek a szovik, de amikor mindenkitol elviszi a helpet a tamadashoz egy ork tabornok, az eleg utos tud lenni.

Pepa 02-15-2008 18:12

Én azért szót emelnék az óriás melett. Mert egy hadi esetén nem csak azt kell figyelni, hogy mekkorát üt, hanem azt se árt, hogy visszaütésnél mekkorát kap. Mint mondtátok egy orkot nem nehéz szívatni tolikkal varikkal, egy gnómot, vagy tolikkal, vagy varikkal. Egy hadivarira kimaxolt óriást csak a szövi varisa látja és tud ártani, a tolinak meg csak készülipocsékolás.

Grabi 02-15-2008 18:18

ha hadi akkor ork. szavaztam is :) indokolnom nem kell ;)

BlackGhost 02-15-2008 18:21

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 158787)
Én azért szót emelnék az óriás melett. Mert egy hadi esetén nem csak azt kell figyelni, hogy mekkorát üt, hanem azt se árt, hogy visszaütésnél mekkorát kap. Mint mondtátok egy orkot nem nehéz szívatni tolikkal varikkal, egy gnómot, vagy tolikkal, vagy varikkal. Egy hadivarira kimaxolt óriást csak a szövi varisa látja és tud ártani, a tolinak meg csak készülipocsékolás.

A hadivarira kimaxolt óriást szerintem a szövi hadijai is tudjak ártani...:p

Kós00792 02-15-2008 20:29

Én 3 fajjal voltam hadik közül:gnóm, törpe, óriás (csak alsóbb szinteken). Gnóm: tekivédett és jól lehet vele haladni de nekem nem tetszik a vari készülije miatt. Törpe: nem gondoltam, hogy ien jó hadis, nekem tetszik csak könnyen tekizik ez már kevésbé. Óriás: jó hadis, tekivédett naggyából és tolikkal ártani nehéz neki. Tehát az én választásom az óriás.
(Az orkot nem merem egyenlőre bevállalni, mert (még:D) nem tudok sokat gép előtt ülni.)


All times are GMT +1. The time now is 05:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu