Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Aréna - Felfedezés nélkül (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3206)

Elfi 10-03-2008 08:09

Aréna - Felfedezés nélkül
 
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek javítana-e az Aréna érdekességén, népszerűségén, ha nem lehetne felfedezni, csak kizárólag harccal szerezhetnénk hekit?

Pool 10-03-2008 22:22

Quote:

Originally Posted by Elfi (Post 192554)
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek javítana-e az Aréna érdekességén, népszerűségén, ha nem lehetne felfedezni, csak kizárólag harccal szerezhetnénk hekit?

Nem, mert nem mindenki olyan országgal játszik, ami ütni is bír, így azoknak semmi esélyük játszani.

csabi 10-03-2008 22:27

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 192664)
Nem, mert nem mindenki olyan országgal játszik, ami ütni is bír, így azoknak semmi esélyük játszani.

pl mostani aréna.. :) és Elfi! Fülessel mi lesz akkor? :)

csabi 10-03-2008 22:31

Quote:

Originally Posted by Elfi (Post 192554)
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek javítana-e az Aréna érdekességén, népszerűségén, ha nem lehetne felfedezni, csak kizárólag harccal szerezhetnénk hekit?

valamit tényleg ki kellene találni, pl az első három a köv arénában 2szemes, v akármi, ami miatt megéri ujra és ujra előről építeni 2havonta az orit.

Elfi 10-03-2008 23:12

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 192664)
Nem, mert nem mindenki olyan országgal játszik, ami ütni is bír, így azoknak semmi esélyük játszani.

Ez igaz, de akik így játszanak, azoknak amúgy sincs semmi esélyük, hogy nyerjenek szerintem, és mindenki érdekelt lenne abban, hogy támadóbb felfogásban játszon.

Elfi 10-03-2008 23:16

Quote:

Originally Posted by oh-ogo (Post 192665)
pl mostani aréna.. :) és Elfi! Fülessel mi lesz akkor? :)

Fülest nem kell félteni, megoldaná!:D

csabi 10-03-2008 23:20

az aréna jelentkezésének lényege:
"Ha az Arénában legyőznek, az a rendes játékodra nincs kihatással, csak az Arénában levő országra, ami a forduló végeztével megszűnik, ezért sokkal bátrabban harcolhatsz, ha kedved tartja."

csabi 10-31-2008 09:33

Ati szeretnénk egy olyat kérni, ha lehetséges, h 10k pont különbségnél ne legyen foglalás földből, meg lehetne oldani?

Elfi 10-31-2008 09:56

Quote:

Originally Posted by oh-ogo (Post 195011)
Ati szeretnénk egy olyat kérni, ha lehetséges, h 10k pont különbségnél ne legyen foglalás földből, meg lehetne oldani?

Szerintem az ötlet jó, de pár órával az Aréna mostani fordulójának vége előtt ez a 10k soknak tűnik, most 30 körre tudnék kimenni az 5. helyről, én ezt is soknak találom. .

Simán meg lehetne felezni, vagy egyszerűen nem értékhez kötni, mert szerintem pár hét után se menjen ki senki 30-40 körös támadásra, csak mert még nincs akkora értékkülönbség az orik között. .

Mi lenne, ha az Arénában is bevezetésre kerülne, a gyors csoporthoz hasonlóan, hogy ha pl. 10 napig nem lép be valaki akkor kikerül az Arénából. .

csabi 10-31-2008 10:03

Quote:

Originally Posted by Elfi (Post 195014)
Szerintem az ötlet jó, de pár órával az Aréna mostani fordulójának vége előtt ez a 10k soknak tűnik, most 30 körre tudnék kimenni az 5. helyről, én ezt is soknak találom. .

Simán meg lehetne felezni, vagy egyszerűen nem értékhez kötni, mert szerintem pár hét után se menjen ki senki 30-40 körös támadásra, csak mert még nincs akkora értékkülönbség az orik között. .

Mi lenne, ha az Arénában is bevezetésre kerülne, a gyors csoporthoz hasonlóan, hogy ha pl. 10 napig nem lép be valaki akkor kikerül az Arénából. .

az csak 5 nap volt nem? :) és már az sincs.. :) de jó 5let.. :) mi lenne, ha mind a 2 lenne? mármint az 5(10) nap után kiesik és 10k pont felett 0hekis ütés van. tényleg csak a "tiszta(?)" harc maradna..


All times are GMT +1. The time now is 09:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu