Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Remedy 12-18-2010 19:38

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273488)
Úgy értettem, hogy a játékban...

O is ugy ertette. Vagy szerinted szabadsagon szoktak muszakokat vallalni? :)

Serg 12-18-2010 19:53

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273488)
Úgy értettem, hogy a játékban...

én is arra válaszoltam igen szabin vagyok:D

Killer 12-18-2010 20:32

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 273485)
Bocs de tragikusan röhögnöm kell mert ebben az olvasatban ez azt jelenti pl hogy te termelted ki azt a mennyiséget amit esetleg elfokozol pedig ez nagyon nem így volt: beültél a készbe...
A másik ugye a Big elfokoz 1 millió egységet esetleges földszerzés veszélye esetén és aki foglalni akar tőlük akkor az szintén fokozzon el 1 millát majd ha esetleg támadják akkor is 1 milliót ez 3db csatára kivetítve 3 millió egység 1 országnak tehát ha vagyunk 8-10 fős klánnal akkor ez 24-30 millió egység 3 csatára.
Szóval szerinted mindenki megengedheti magának ezt a luxust csak egy "kicsit" melózni kell érte...
Hol élsz te ember???

aha magyarázd félre nyugodtan ha ettől jobb neked:)

Serg 12-18-2010 20:42

Quote:

Originally Posted by Killer (Post 273492)
aha magyarázd félre nyugodtan ha ettől jobb neked:)

Hát ez viszont nem válasz csak a szokásos mellébeszélés...

Killer 12-18-2010 20:50

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 273495)
Hát ez viszont nem válasz csak a szokásos mellébeszélés...


blablablablabla......
azért ne várjatok már teljeskörű csataleírást tőlem:)
érdekes hogy nekem sikerült beverni Jacket meg a bunkerelfet is.szerinted ültem a gép előtt és pénzfeldobással döntöttem el mit csinálok kv előtt??

Hex 12-18-2010 20:55

Ati, megint nem lehet vipelni pannon felől smsben? :(

u.i: a vipek megérkeztek, viszont smt olyat kaptam, hogy technikai probléma miatt nem elérhető a szolgáltatás és McManusra (323232) kétszer jött vip. Rátudsz nézni, hogy jogos-e? mert szerintem én csak egy smst küldtem, csak nem voltam olyan hülye, hogy kettőt küldjek

Serg 12-18-2010 20:59

Quote:

Originally Posted by Killer (Post 273496)
blablablablabla......
azért ne várjatok már teljeskörű csataleírást tőlem:)
érdekes hogy nekem sikerült beverni Jacket meg a bunkerelfet is.szerinted ültem a gép előtt és pénzfeldobással döntöttem el mit csinálok kv előtt??

Hmmm: egy próba sereggel(fullon persze nem mertél kitámadni:D) bementél az elfbe és bevertél egy törpét és erre vagy büszke???Amúgy szerintem meg véletlen se te találtad ki a stratégiát az elfre ugyan is ezt pont Zoli vagy Remy szokta alkalmazni:)

Killer 12-18-2010 21:05

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 273499)
Hmmm: egy próba sereggel(fullon persze nem mertél kitámadni:D) bementél az elfbe és bevertél egy törpét és erre vagy büszke???Amúgy szerintem meg véletlen se te találtad ki a stratégiát az elfre ugyan is ezt pont Zoli vagy Remy szokta alkalmazni:)

elárulom hogy az elfnél morált akartam lengetni magamon,és csakis a ti hibáitoknak köszönhetem hogy bementem:) azt az elfet akkor talán még 100% barakkal se tudtam volna beverni:D
amúgy arra céloztam hogy ti is kapásból elfokoztatok én mégis tudtam értelmes földet ütni!!ráadásul ez nem is egyedi eset a Bignél;)
mellesleg Jack ellen mindkétszer full(80%!!!)barakkal támadtam szóval ne kamukázz itt nekem hogy mit merek és mit nem;)

Serg 12-18-2010 21:07

Quote:

Originally Posted by Killer (Post 273501)
elárulom hogy az elfnél morált akartam lengetni magamon,és csakis a ti hibáitoknak köszönhetem hogy bementem:) azt az elfet akkor talán még 100% barakkal se tudtam volna beverni:D
amúgy arra céloztam hogy ti is kapásból elfokoztatok én mégis tudtam értelmes földet ütni!!ráadásul ez nem is egyedi eset a Bignél;)
mellesleg Jack ellen mindkétszer full(80%!!!)barakkal támadtam szóval ne kamukázz itt nekem hogy mit merek és mit nem;)

De kis viccesek vagyunk:na szóval az elf mázli volt a törpe meg egyedül és úgy mentél ki hogy ha baj van elfokozol!Mi ebben a fene nagy bátorság???
Nem egyedi az tuti :Zoli nullára bontotta magát és újraépített fullosan Észak elől előlem elfokozott ő is meg Hege is aztán engem bevert Hege mert ő bontott 10k épületet én meg spóroltam 50k lovon (ez az én hibám volt,pedig jól indult mert kijött 3 körre amit akv előtti mozgással értem el)

Remedy 12-18-2010 21:11

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 273503)
De kis viccesek vagyunk:na szóval az elf mázli volt a törpe meg egyedül és úgy mentél ki hogy ha baj van elfokozol!Mi ebben a fene nagy bátorság???

Serg, ehhez igazabol csak annyit tennek hozza, hogy az elfokozas sem egy joker megoldas mindenre. Mi pl akkor utottuk a legnagyobbat egyszer 5 sereggel, amikor az ellen elfokozott. (siq egy peket). Csomo sereg alulrol ment es nem is kellett nagyon sokat utanafokozni.

Szoval meg a sok befektetett elfokozando egyseg is sulhet el balul.

De szerintem ezt Te tudod.


All times are GMT +1. The time now is 19:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu