Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Komikus sorozatok...avagy ki min kacag a legjobban :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=176)

Szigibabe 02-05-2006 19:13

Komikus sorozatok...avagy ki min kacag a legjobban :)
 
gondoltam inditok egy ilyen temat, mivel szemely szerint en mindig ezeket a sorozatokat vadaszom! :)

kedvencem a Friends, azaz Jobaratok... legjobban Joey-t szeretem kozuluk, a butasagan jokat lehet nevetni! :)

varok tovabbi otleteket :)

Ati 02-05-2006 19:16

- Vaczak Szálló
- Stargate Atlantis

Szigibabe 02-05-2006 19:18

a Vaczak Szallo isteni :) bar sokaig tartott, mire megszerettem az angol humort, de most mar a Fekete Viperat is imadom!!! :D

Ati 02-05-2006 19:22

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
a Vaczak Szallo isteni :) bar sokaig tartott, mire megszerettem az angol humort, de most mar a Fekete Viperat is imadom!!! :D

A Vaczak szállón szerintem vagy halálra röhögi magát valaki, vagy csak néz bambán, és nem érti, hogy ez miért vicces. Köztes variáció szerintem nincs. :)

Mike zoostorm 02-05-2006 19:24

A friends nekem is a kedvencem... Meg a Joey -t is szeretem.. nem tom hogy az megy e otthon..:)
Fekete vipera naggyon jo, bar Rowan Atkinson akar melyik filmjet megnezem..:)
Regebben a Folytassat is szerettem...

Szigibabe 02-05-2006 19:25

igazad lehet, Ati :)
en otthon lattam eloszor kabe... nem is tudom, rengeteg eve. Viszont egy eve megneztem angolul egy par reszet (videon, az angol nyelvsuliban) es ha lehet meg tizszer olyan jonak talaltam, mint magyarul!! :)

Mike zoostorm 02-05-2006 19:26

a spanyol csavo volt benne a legjobb:)

Ati 02-05-2006 19:39

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
igazad lehet, Ati :)
en otthon lattam eloszor kabe... nem is tudom, rengeteg eve. Viszont egy eve megneztem angolul egy par reszet (videon, az angol nyelvsuliban) es ha lehet meg tizszer olyan jonak talaltam, mint magyarul!! :)

Nekem még anno egy angoltanfolyam utolsó napján mutattak belőle egy részt, azóta sikerült Angliából a teljes sorozatot beszerezni. Adták aztán itthon is, de csak feliratosan láttam, úgy meg szerencsére a poénok nem tűntek el belőle. Szinkronosan ezt el se tudnám képzelni, ez annyira sajátos humor...

Fekete viperához sajnos nem volt még szerencsém.

Szigibabe 02-05-2006 19:44

Quote:

Originally Posted by Ati
Fekete viperához sajnos nem volt még szerencsém.

Talan az angol nevere emlekszel: Black Adder. Rowen Atkinson jatszik benne, abszolut angol humor, mondhatni az angol humor vegleteig elmegy!! Tudom neked ajanlani, biztos bejonne... :)

Ati 02-05-2006 19:47

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
Talan az angol nevere emlekszel: Black Adder. Rowen Atkinson jatszik benne, abszolut angol humor, mondhatni az angol humor vegleteig elmegy!! Tudom neked ajanlani, biztos bejonne... :)

Ez az, amikor egy lovagot játszik? Ettől még nem láttam sajnos. :)


All times are GMT +1. The time now is 10:23.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu