Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   E-mail értesítő (piac) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=908)

Szecsa 10-11-2006 09:01

E-mail értesítő (piac)
 
Sziasztok :)

Elsosorban Atinak szegeznem a kerdest, de kivancsi vagyok mas velemenyere is :) Mindenkeppen egy olyan kenyelmi kerdesem lenne, hogy az e-mail ertesitore nem e lehetne megadni egy erteket, miszerint csak az az ar felett eladott cucc eseten jojjon e-mail ertesito.

Valahogy igy kepzelnem el:

... piaci eseményekről ... ha több mint x

... = négyzet,amelybe pipa irhato :)

S az x helyere beirja pl.,hogy 10.000.000 , akkor jon neki ertesito, ha legalabb egy eladasi tetele 10 miliot meghaladta.
pl. A piacon eladtál 5.000 tolvajlási tudomány tekercset 2.500 arany áron, amely 12.5000.000 arany bevételt jelentett.

Velemeny?

Kubbi 10-12-2006 21:04

Szerintem jó ötlet. Tényleg idegesítő, amikok kapsz 21emailt... :)
Nekem a csúcs az volt, amikor valaki 1 gabonát vett, 5 aranyért.:(

Pool 10-12-2006 23:03

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 35141)
Szerintem jó ötlet. Tényleg idegesítő, amikok kapsz 21emailt... :)
Nekem a csúcs az volt, amikor valaki 1 gabonát vett, 5 aranyért.:(

főleg, ha ezt megteszi 200* :D
amúgy nekem mindegy, mert mindig elfelejtem beállítani, ha elmegyek pihire, de Szecsa ötlete teccik :)

vereslaszlo 10-21-2006 20:29

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 35150)
főleg, ha ezt megteszi 200* :D
amúgy nekem mindegy, mert mindig elfelejtem beállítani, ha elmegyek pihire, de Szecsa ötlete teccik :)

Nálam 250 volt a csúcs.
Tényleg jó lenne ezt megfékezni

Cece 10-21-2006 20:39

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 34680)
Sziasztok :)

Elsosorban Atinak szegeznem a kerdest, de kivancsi vagyok mas velemenyere is :) Mindenkeppen egy olyan kenyelmi kerdesem lenne, hogy az e-mail ertesitore nem e lehetne megadni egy erteket, miszerint csak az az ar felett eladott cucc eseten jojjon e-mail ertesito.

Valahogy igy kepzelnem el:

... piaci eseményekről ... ha több mint x

... = négyzet,amelybe pipa irhato :)

S az x helyere beirja pl.,hogy 10.000.000 , akkor jon neki ertesito, ha legalabb egy eladasi tetele 10 miliot meghaladta.
pl. A piacon eladtál 5.000 tolvajlási tudomány tekercset 2.500 arany áron, amely 12.5000.000 arany bevételt jelentett.

Velemeny?

Okéoké :)
Ezt az opciót én nem érzem szükségesnek.
DE...
Beismerem, hogy nem vagyok egy nagy piacimádó hódos és nem tudom átérezni a helyzetet. Álltalában csak tekercseim + katonáim vannak a piacon és nem igazán élltem még át olyat, hogy többszáz mailt keptam volna, mert egyessével vették meg a tekijeimet.
A másik + hogy kizárólag szabizáskor használom az értesítőt és csak 24órát van a cucc a piacon. Azt + kibirom, ha 500mélt kapok is :D
De ha neketek ez fontos, én semmi jónak nem szeretnék az elrontója lenni.
Minden esetre ártani nem árt :)

-Fegya- 08-05-2007 18:21

Az email értesítőben engem az zavar, hogy a fontos események között 2 körönként kapok üzit, hogy embereid éheznek.
Jó lenne szerintem olyan plusz opció, hogy fontos események, kivéve éhezés.

Ati 08-05-2007 18:23

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 115220)
Az email értesítőben engem az zavar, hogy a fontos események között 2 körönként kapok üzit, hogy embereid éheznek.
Jó lenne szerintem olyan plusz opció, hogy fontos események, kivéve éhezés.

Ez a legtöbb embernek fontos lehet... Szerintem ezt saját oldalon szűrd le a leveleződben, így mindenki azt szűri ki, amit csak akar.

Everlasting 08-05-2007 20:31

kimondottan jó ötlet.
Minden orimmal aktívan tőzsdézek, éppen az említett okok miatt vettem ki az értesítést. Pedig néha jó lenne tudni, hogy véletlen valaki felvásárolta a tartalékom és ott áll a cash az oriban...

Remedy 08-05-2007 20:34

Quote:

Originally Posted by Everlasting (Post 115249)
kimondottan jó ötlet.
Minden orimmal aktívan tőzsdézek, éppen az említett okok miatt vettem ki az értesítést. Pedig néha jó lenne tudni, hogy véletlen valaki felvásárolta a tartalékom és ott áll a cash az oriban...

En ezt azert nem ertem, mert ha emailt olvasok, akkor az orimba is benn vagyok..... :) Egyetlen kivetel ha az emailrol jon sms ertesito :)

Everlasting 08-05-2007 20:40

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 115250)
En ezt azert nem ertem, mert ha emailt olvasok, akkor az orimba is benn vagyok..... :) Egyetlen kivetel ha az emailrol jon sms ertesito :)

emailt kaphatok munkagépre is, de hódot nem mindegyiken lehet futatni... érds: csúnya gonoszok nem engedik rendszergazda meg ilyesmi a nevük


All times are GMT +1. The time now is 01:30.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu