Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Szabadsaghoz apro kiegeszites (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3430)

Remedy 04-09-2009 12:15

Szabadsaghoz apro kiegeszites
 
Sziasztok!

Ez csak egy apro kenyelmi modositasi otlet lenne. Tobbszor megesett mar velem, hogy veletlen hoztam vissza orszagot szabirol, amikor 1 nap mulva szerettem volna mondjuk, es ezzel keresztulhuztam a sajat szamitasom, vagy csak siman megszerettem volna nezni, mikor tudok vele visszajonni, de mivel mar visszatudott, vissza is jott.

Olyasmi lenne a javaslatom, hogy ha belepsz egy olyan orszagba, ami szabadsagon van, de mar vissza tudna jonni, legyen egy megerosites, hogy biztos hogy vissza akarod-e hozni.

Nem olyan fontos, de nagy neha jol jonne. Kivancsi vagyok ki mit gondol. :)

vityu 04-09-2009 12:17

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 207047)
Sziasztok!

Ez csak egy apro kenyelmi modositasi otlet lenne. Tobbszor megesett mar velem, hogy veletlen hoztam vissza orszagot szabirol, amikor 1 nap mulva szerettem volna mondjuk, es ezzel keresztulhuztam a sajat szamitasom, vagy csak siman megszerettem volna nezni, mikor tudok vele visszajonni, de mivel mar visszatudott, vissza is jott.

Olyasmi lenne a javaslatom, hogy ha belepsz egy olyan orszagba, ami szabadsagon van, de mar vissza tudna jonni, legyen egy megerosites, hogy biztos hogy vissza akarod-e hozni.

Nem olyan fontos, de nagy neha jol jonne. Kivancsi vagyok ki mit gondol. :)

Egyetértek, nekem meg olyan volt, hogy véletlenül nem abba léptem be, amelyikbe akartam, és úgy hoztam vissza, mikor még nem volt tervben, de másnap már lett volna!

Eke 04-09-2009 12:28

Egyértelmüen okos gondolat,szinte olyan jó mintha én találtam volna ki.:D
Támogatom
Persze egy annyit még hozzáfüznék hogy jó volna minden verzióban .

Dus 04-09-2009 12:30

Tetszik, jó ötlet, támogatom :)
És csak 1 kattintás, semmit és senkit ne zavarna :)

Hex 04-09-2009 13:32

Kb. 60 országom van, ez jó lenne, m-ben pl. tegnap hoztam vissza az orkom, pedig nem is akartam :D de ha már elővettem, nem volt szívem eltenni.

Tsobi 04-09-2009 15:01

Így a gazdinak sem kerülné el a figyelmét az,hogy hahó,már nincs szabin az ori így az ellenségek sem mondhatnák nagy arccal,hogy sikerült leverni Téged,hisz nem voltál szabin!!!

Támogatom! :)

Fefe013 04-09-2009 15:06

Támogatom...

Én is hasonló okokból, mint a többiek, főleg anarchban szoktam bekavarodni a visszahozataloknál...

Redback 04-09-2009 15:35

Röviden, tömören:
Támogatom

J.Ati 04-09-2009 15:42

Engem se zavarna:)

Támogatom!

Princ 04-09-2009 16:00

Eddig sikerült elkerülnöm ezt a bakit, de jó lenne ha tovább már nem kéne gondolni rá. VIPtől remélem független lesz.


All times are GMT +1. The time now is 22:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu