Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megfontolás alatt álló javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Szövetségek együtt haladásának könnyítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=5055)

J.Ati 06-10-2020 19:55

Szövetségek együtt haladásának könnyítése
 
A javaslat annyi lenne, hogy azon szövetségekhez hasonlóan, ahol több országnak kell a top 1, azok a szövetségek is együtt tudjanak haladni, ahol a tagok top %-os követelménye miatt kell az első hely. Tehát ne vegye figyelembe a rendszer a szövetségeseket ezekben az esetekben (akár plusz vip-körök árán).

Rynok 06-12-2020 16:13

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 310313)
A javaslat annyi lenne, hogy azon szövetségekhez hasonlóan, ahol több országnak kell a top 1, azok a szövetségek is együtt tudjanak haladni, ahol a tagok top %-os követelménye miatt kell az első hely. Tehát ne vegye figyelembe a rendszer a szövetségeseket ezekben az esetekben (akár plusz vip-körök árán).


9+ szemeseknél sem kell plusz vip-et fizetni, ezt a részét nem támogatom, a többi részét viszont maximálisan.

milanvik 06-12-2020 16:52

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 310313)
A javaslat annyi lenne, hogy azon szövetségekhez hasonlóan, ahol több országnak kell a top 1, azok a szövetségek is együtt tudjanak haladni, ahol a tagok top %-os követelménye miatt kell az első hely. Tehát ne vegye figyelembe a rendszer a szövetségeseket ezekben az esetekben (akár plusz vip-körök árán).


Én támogatom.
Akár plusz VIP köröket is hajlandó vagyok áldozni a topban való együtt haladás érdekében.
Régóta játszom és nekem megér ennyit ez a játék. :D:o

Pool 06-12-2020 17:18

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 310313)
A javaslat annyi lenne, hogy azon szövetségekhez hasonlóan, ahol több országnak kell a top 1, azok a szövetségek is együtt tudjanak haladni, ahol a tagok top %-os követelménye miatt kell az első hely. Tehát ne vegye figyelembe a rendszer a szövetségeseket ezekben az esetekben (akár plusz vip-körök árán).

Lehetne annyi könnyítés, hogy menjen a top kör, de ezeknek az országoknak szintenként plusz top kör szükséges.
5. 336
4. 436
3. 536
2. 636
Vagy hasonló. Meg mindig gyorsabb a haladás mint 336 336 336 körrel.

Pool 06-12-2020 17:22

Quote:

Originally Posted by milanvik (Post 310315)
Én támogatom.
Akár plusz VIP köröket is hajlandó vagyok áldozni a topban való együtt haladás érdekében.
Régóta játszom és nekem megér ennyit ez a játék. :D:o

Én nem. Ne menjünk el arra amikor vki azért élvez előnyt mert több pénze van a játékra. Van ilyen játék már bőven nem kell még egy a gazdag hülyéknek....

milanvik 06-12-2020 17:47

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 310317)
Én nem. Ne menjünk el arra amikor vki azért élvez előnyt mert több pénze van a játékra. Van ilyen játék már bőven nem kell még egy a gazdag hülyéknek....


Én nem vagyok gazdag hülye ! Csak nagyon szeretem ezt a játékot! :)
És támogatnám a javaslat minél előbbi pozitív elbírálását!

J.Ati 06-12-2020 17:52

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 310316)
Lehetne annyi könnyítés, hogy menjen a top kör, de ezeknek az országoknak szintenként plusz top kör szükséges.
5. 336
4. 436
3. 536
2. 636
Vagy hasonló. Meg mindig gyorsabb a haladás mint 336 336 336 körrel.

Így kb. ott vagyunk amit én javasoltam. Plusz körök eltöltése szóval akár plusz vip köröket is levehetne a rendszer azzal a szisztémával amit te írtál.
A topban eltöltött időn nem változtatnék.

Rynok 06-12-2020 18:07

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 310319)
Így kb. ott vagyunk amit én javasoltam. Plusz körök eltöltése szóval akár plusz vip köröket is levehetne a rendszer azzal a szisztémával amit te írtál.
A topban eltöltött időn nem változtatnék.


A mostani helyzethez képest az is előrelépés lenne. De akár plusz vippel, akár plusz vip nélkül, akár plusz topban töltött idővel lenne megoldva, legyen ugyanez a 9+ szemeseknél is. Gondoljátok el, 8. szemig fizetsz/több időt töltesz el top-ban, 9. szemtől meg könnyítés van ehhez képest? Ez lenne az a bizonyos "megnyertem a játékot"?

Rheia 06-12-2020 18:07

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 310319)
Így kb. ott vagyunk amit én javasoltam. Plusz körök eltöltése szóval akár plusz vip köröket is levehetne a rendszer azzal a szisztémával amit te írtál.
A topban eltöltött időn nem változtatnék.

Nem egészen ott vagyunk, mert ha már nem vonja le a rendszer a köröket a kiesés miatt, úgyis bentebb vagyunk. Szóval nekem Pool javaslata is megfelelne, kis finomítással. :)

Ati 06-13-2020 01:54

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 310313)
(akár plusz vip-körök árán).

Nem gondolnám ezt VIP-hez kötni.


All times are GMT +1. The time now is 22:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu