Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Napi chat (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4332)

Ati 09-05-2010 10:31

Napi chat
 
Sziasztok!

Nem volt régen valami ilyen chat téma? Vagy most is van, csak letiltottam? :D

No mindegy, ha van, akkor majd összevonom vele... :)

Ki mi jót csinál ezen a kora-őszi hétvégén? :)

Pool 09-05-2010 10:57

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262740)
Sziasztok!

Nem volt régen valami ilyen chat téma? Vagy most is van, csak letiltottam? :D

No mindegy, ha van, akkor majd összevonom vele... :)

Ki mi jót csinál ezen a kora-őszi hétvégén? :)

pokerezek.

Redback 09-05-2010 11:00

tegnap délig aludtam, utána kertben dolgoztam, majd egy barátomnak a falára fújtuk fel a Depresszió Birth DayVD-nek a logóját :D:D Ma csak 11:45-ig aludtam, délután még nem tudom mit teszek :)

J.Ati 09-05-2010 11:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262740)
Ki mi jót csinál ezen a kora-őszi hétvégén? :)

Betegeskedem:(

Ati 09-05-2010 11:02

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 262741)
pokerezek.

verseny ?

Ati 09-05-2010 11:03

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 262742)
délután még nem tudom mit teszek :)

Már délután van. :D Mit teszel? :D

Ati 09-05-2010 11:03

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 262743)
Betegeskedem:(

Ehh, az nem jó. Influ, vagy leestél valahonnan? Jobbulást mindenesetre!

Tsobi 09-05-2010 11:06

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262740)
Sziasztok!

Nem volt régen valami ilyen chat téma? Vagy most is van, csak letiltottam? :D

No mindegy, ha van, akkor majd összevonom vele... :)

Ki mi jót csinál ezen a kora-őszi hétvégén? :)

Nem akarod tudni. :p
Te micsi?

Redback 09-05-2010 11:07

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262745)
Már délután van. :D Mit teszel? :D

ülök a gép előtt :D:D amúgy mindjárt elkezdjük átpakolni a szobámat, utána meg tanulhatok :mad::mad:

Ati 09-05-2010 11:09

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 262749)
utána meg tanulhatok :mad::mad:

Örülj neki! Tanulni jó!

Ati 09-05-2010 11:10

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 262748)
Nem akarod tudni. :p
Te micsi?

Tényleg nem, arra külön, zárt fórumrész van. :D

Én rohanás közepette vagyok, és nem teljesen értem miért pont most indítottam ezt a témát, amikor nem is érek rá chatelgetni, de néha benézek azért. :):):)

Pool 09-05-2010 11:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262744)
verseny ?

csak többasztalos (3) Sit&Go
nincs most kedvem 4-5 órát végigülni (persze, ha úgy alakulna)

Pool 09-05-2010 11:12

Holnap rakják a házamra a cserepet :)
Leier Toscana Palazzot. Nagyon szép :)

Tsobi 09-05-2010 11:17

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 262752)
csak többasztalos (3) Sit&Go
nincs most kedvem 4-5 órát végigülni (persze, ha úgy alakulna)

Két napja, hosszú idő után végre eljutottam egy pókerterembe s beültem egy versenyre. Szerencsétlenségemre 0+500 Unlimited Rebuy volt az első órában, így a sok kis vakarék* mindenre All in-t tolt, hisz mindössze öcá forintért vissza tudott jönni. Mikor az egyik ment a tesójához, aki aznap este szabadult, megpróbálták átjátszani ezzel a módszerrel a zsetonjaikat, ám igencsak meg lehetett kopasztani őket. Egy sráccal mentem, aki az első félórában kiesett. Én 5 órát ültem ott és a már félig üres döntőasztaltól kellett felállnom (a nagy semmire kellett All in-t tolnom), mert az már rágta a fülem, hogy menne haza.. szóval 5. lettem, de meg volt az esélyem a jobbra is.

Csak egy sztori volt :)

vakarék*= erre is van külön, zárolt fórumrész :D

J.Ati 09-05-2010 11:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262747)
Ehh, az nem jó. Influ, vagy leestél valahonnan? Jobbulást mindenesetre!

Elvileg van valami járvány. Köszi :)

Pool 09-05-2010 11:38

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 262754)
Két napja, hosszú idő után végre eljutottam egy pókerterembe s beültem egy versenyre. Szerencsétlenségemre 0+500 Unlimited Rebuy volt az első órában, így a sok kis vakarék* mindenre All in-t tolt, hisz mindössze öcá forintért vissza tudott jönni. Mikor az egyik ment a tesójához, aki aznap este szabadult, megpróbálták átjátszani ezzel a módszerrel a zsetonjaikat, ám igencsak meg lehetett kopasztani őket. Egy sráccal mentem, aki az első félórában kiesett. Én 5 órát ültem ott és a már félig üres döntőasztaltól kellett felállnom (a nagy semmire kellett All in-t tolnom), mert az már rágta a fülem, hogy menne haza.. szóval 5. lettem, de meg volt az esélyem a jobbra is.

Csak egy sztori volt :)

vakarék*= erre is van külön, zárolt fórumrész :D

errefelé ritkán vannak élő versenyek
sajnos...

Ati 09-05-2010 12:18

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 262753)
Holnap rakják a házamra a cserepet :)
Leier Toscana Palazzot. Nagyon szép :)

Most mondanám, hogy mutass róla képet (nem a cserépről, hanem a házról :P), hogy milyen lett, de nem vagyok benne biztos, hogy nem lennének belőle visszaélések, úgyhogy marad részemről a kíváncsiság... :)

Ati 09-05-2010 12:19

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 262755)
Elvileg van valami járvány. Köszi :)

És sorban esnek le az emberek? :D

Hex 09-05-2010 12:22

dolgozom. Fa anyagból szedem ki a szögeket és elpakolom egy esőtől védett helyre, plusz Matyi keneljére új ajtót fogok csinálni fából. Szépen le vannak már gyalulva a fák, most már csak össze kell rakni és beállítani

Ati 09-05-2010 12:24

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 262762)
dolgozom. Fa anyagból szedem ki a szögeket és elpakolom egy esőtől védett helyre, plusz Matyi keneljére új ajtót fogok csinálni fából. Szépen le vannak már gyalulva a fák, most már csak össze kell rakni és beállítani

Szegény kint fog télen fagyoskodni? :(

Tsobi 09-05-2010 12:31

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262763)
Szegény kint fog télen fagyoskodni? :(

Matyi egy kutya. :)

Ati 09-05-2010 12:32

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 262764)
Matyi egy kutya. :)

De még pici kutya. :p Vagyis kutyuska. :P

Redback 09-05-2010 12:38

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262765)
De még pici kutya. :p Vagyis kutyuska. :P

nem hiszem, hogy olyan kicsi kutya lenne. Ahogy a videókból is látszik, már szép nagy kutya :D

Hex 09-05-2010 12:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262765)
De még pici kutya. :p Vagyis kutyuska. :P

Matyi a kenelbe csak akkor van bezárva, ha éppen permetezek, vagy virágot locsolunk ilyen tápoldattal, vagy ha olyan munkát csinálunk, ahol ő csak lábatlankodna, amúgy sosem zárjuk be és sosincs láncon :) ő szabad kutya. Télire meg megvan neki a jó kényelmes párnákkal kibélelt helye, ahová bármikor betud menni ;)

Ati 09-05-2010 13:14

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 262768)
Matyi a kenelbe csak akkor van bezárva, ha éppen permetezek, vagy virágot locsolunk ilyen tápoldattal, vagy ha olyan munkát csinálunk, ahol ő csak lábatlankodna, amúgy sosem zárjuk be és sosincs láncon :) ő szabad kutya. Télire meg megvan neki a jó kényelmes párnákkal kibélelt helye, ahová bármikor betud menni ;)

Akkor jó. :) A mostani minusz sokfokos téli hidegekben kell is! :)

Bár én kibékülnék egy +10 fokos téllel is. :D Karácsonykor lehet pár fok minusz, hogy megmaradjon a hó, de aztán újra vissza a melegbe! :D

Pool 09-05-2010 14:44

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262759)
Most mondanám, hogy mutass róla képet (nem a cserépről, hanem a házról :P), hogy milyen lett, de nem vagyok benne biztos, hogy nem lennének belőle visszaélések, úgyhogy marad részemről a kíváncsiság... :)

Még nincsenek se ajtól, se ablakok, se kivülről kivakolva, se se se...
De ha fenn lesz a tető, akkor majd megírom neked, hogy iwiw-en hol találsz róla képeket
Ha vmi változás történik (falazás-tető-cserép), akkor fényképezzük, majd a házavatón vetítés lesz :)

csabi 09-05-2010 15:19

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 262762)
dolgozom. Fa anyagból szedem ki a szögeket és elpakolom egy esőtől védett helyre, plusz Matyi keneljére új ajtót fogok csinálni fából. Szépen le vannak már gyalulva a fák, most már csak össze kell rakni és beállítani

fákba verek szögeket és rakom ki az esőre.. mi lenne, ha abbahagynánk? :)

Redback 09-05-2010 15:31

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 262772)
fákba verek szögeket és rakom ki az esőre.. mi lenne, ha abbahagynánk? :)

cseréljetek :D:D :p:p

Ati 09-05-2010 15:43

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 262771)
De ha fenn lesz a tető, akkor majd megírom neked, hogy iwiw-en hol találsz róla képeket

iwiw-re olyan két és fél éve nem léptem be, úgyhogy ez azt hiszem felejtős... :) Kéne már törölnöm magam onnen... :D

Ati 09-05-2010 16:15

Hogy kell helyesen elválasztani azt a szót, hogy "legfrissebb"? Találtam az utcán egy széttépett füzetet, az egyik oldalon szavak elválasztását gyakorolták, és szerintem nem úgy kell, ahogy ott ki volt pipálva, mint helyes elválasztás.

Redback 09-05-2010 16:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262777)
Hogy kell helyesen elválasztani azt a szót, hogy "legfrissebb"? Találtam az utcán egy széttépett füzetet, az egyik oldalon szavak elválasztását gyakorolták, és szerintem nem úgy kell, ahogy ott ki volt pipálva, mint helyes elválasztás.

szerintem legf-ris-sebb. Bár inkább úgy jön a számra hogy leg-fris-sebb, de ez hülyeség.

szerk: hülyeséget beszélek.... leg-fris-sebb a jó...
Nemtudom felfogni hogy írtam ekkore hülyeséget.

Dus 09-05-2010 16:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262777)
Hogy kell helyesen elválasztani azt a szót, hogy "legfrissebb"? Találtam az utcán egy széttépett füzetet, az egyik oldalon szavak elválasztását gyakorolták, és szerintem nem úgy kell, ahogy ott ki volt pipálva, mint helyes elválasztás.

Komoly, hogy az utcán talált széttépett füzeteket tanulmányozod?? :) Nagyon unatkozhatsz. :)

Valezius 09-05-2010 17:15

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262777)
Hogy kell helyesen elválasztani azt a szót, hogy "legfrissebb"? Találtam az utcán egy széttépett füzetet, az egyik oldalon szavak elválasztását gyakorolták, és szerintem nem úgy kell, ahogy ott ki volt pipálva, mint helyes elválasztás.

Rákerestem neked google-el az elválasztásra:
Az elválasztás élményét minden szoptató édesanya átéli. :D:D:D

Ati 09-05-2010 17:15

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 262780)
Komoly, hogy az utcán talált széttépett füzeteket tanulmányozod?? :) Nagyon unatkozhatsz. :)

Igen, mert feltűnt, hogy sokkal több benne a piros javítás, mint a fekete írás. :) És hát igen... szóval már értem, hogy a Hódban mitől lehet az, hogy van, aki egyetlen szót sem tud helyesen leírni... Gyakorlatilag nem volt a fogalmazásban (nem tollbamondás, hanem saját maga által írt szöveg!) egyetlen helyesen leírt szó sem. Ahol hosszú mássalhangzó kellett volna, ott rövid volt, és fordítva. Ahol hosszú magánhangzó kellett volna, ott rövid volt. A szóelválasztások hibásak. A névelőkkel is problémák voltak (kisbetű a mondat elején). Tipikusan az, amit néha Hód fórumon látni.

Ati 09-05-2010 17:16

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 262783)
Rákerestem neked google-el az elválasztásra:
Az elválasztás élményét minden szoptató édesanya átéli. :D:D:D

Nem csak a legfrissebb édesanyák? :D

Pool 09-05-2010 18:23

leg-fris-sebb

Ati 09-05-2010 18:55

Köszi, akkor ezt az egyet én néztem volna be. Mégis jó volt akkor mellette a pipa... :) Én a "friss" szótövet biztos nem választottam volna ott el, hogy "fris-s".

Remedy 09-05-2010 19:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262805)
Köszi, akkor ezt az egyet én néztem volna be. Mégis jó volt akkor mellette a pipa... :) Én a "friss" szótövet biztos nem választottam volna ott el, hogy "fris-s".

Pedig nyelverzek szerint is adja magat.

leg-friss-ebb hogy nez mar ki? leg-fri-ssebb ez meg aztan plane csunya.

Marad a leg-fris-sebb. :)

Pool 09-05-2010 19:20

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262805)
Köszi, akkor ezt az egyet én néztem volna be. Mégis jó volt akkor mellette a pipa... :) Én a "friss" szótövet biztos nem választottam volna ott el, hogy "fris-s".

a friss szó nem is szótagolható :)
itt nem a szótövet kell nézni, hanem az egész szót...

Andrew 09-05-2010 19:45

Tegnap 3 vindózt és egy linux mintet telepítettem, ma pedig beköltöztem a koliba... Mozgalmas hétvége :D


All times are GMT +1. The time now is 14:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu