Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Eltévedt sereg? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=327)

Petya 03-12-2006 13:34

Eltévedt sereg?
 
Üdv
Nemrég meginditottam egy támadást elörefelé, egy tölem sok 6 körre(vagy 4? nem emléxem pontosan...), és másnap amikor megnéztem ez várt:

"Egyik kiküldött sereged teljesen eltévedt. A legfrissebb hírek szerint hazaindult."

Máskor is inditottam már ilyan messzire támadást, de ilyen még sosem volt... Hogy lehetséges ez? :confused: És a soguben miért nem lehet erröl semmit olvasni? Engem kb a szivroham kerülgetett amikor megláttam. Késöbb érdeklödtem másoknál is (más hoditosok, barátok, szövitársak), és velük sem történt még soha ilyen, először engem néztek tök hülyének... :mad:
Ki tud erről vmit? Kivel történt már ilyen? És mi határozza meg, hogy célbaérnek e egyáltalán a seregek?

Milán™ 03-12-2006 13:46

Az illető akit támadni akartál törölte az oriját:)ennyi.

Senki 03-12-2006 15:56

Akit támadtál vagy szintet lépett, vagy törölte magát, vagy törölték mint nem kívánatos játékost, vagy áthelyezték anarchista csoportba. azaz a célpont sereged megérkezése előtt megszűnt létezni a te csoportodban.
Ilyenkor a sereeged meg "eltéved" és nem találja meg a célt és hazaindul. Terjesszed bátran ismerőseidnek! :)

Petya 03-13-2006 15:50

jajj, már azt hittem, hogy én bénáztam el vmit.:rolleyes:
de ha szintet lép, akkor nem ugy van, hogy az ellene elinditott támadások még megérkeznek hozzá a szintlépés után is(vhol a sugoban olvastam)?

Milán™ 03-13-2006 16:33

sztem kevered a szabadsággal:)

-Fegya- 03-13-2006 16:33

Quote:

Originally Posted by Petya
de ha szintet lép, akkor nem ugy van, hogy az ellene elinditott támadások még megérkeznek hozzá a szintlépés után is(vhol a sugoban olvastam)?

Szintlépés után nem érkeznek meg. Ha szabira mész, akkor megérkeznek.

Petya 03-13-2006 16:53

Quote:

Originally Posted by Milán™
sztem kevered a szabadsággal:)

előfordulhat...:)

Római 03-24-2006 18:31

Hehe..ez a fajta eltévedés a jobbik eset :P
Én 1x indítottam sereget 2 körre felettem levő orira..
Aztán 8 óra volt az oda vissza út...ráadásul gyors csopiban :D
Igaz nem bántam,mert közben megúsztam,hogy egy másik elites legyilkolja a pacikat közben XD

Ati 03-24-2006 19:51

Quote:

Originally Posted by Római
Hehe..ez a fajta eltévedés a jobbik eset :P
Én 1x indítottam sereget 2 körre felettem levő orira..
Aztán 8 óra volt az oda vissza út...ráadásul gyors csopiban :D
Igaz nem bántam,mert közben megúsztam,hogy egy másik elites legyilkolja a pacikat közben XD

No igen, támadásnál arra azért figyelni kell, hogy ne vidd a szövidet, ha irdatlan messze van. :)

Milán™ 03-25-2006 09:49

jah ilyen eset volt már velem is, szövimet leütötték és amikor támadni akartam véletlen bepipálva hagytam azt a szövit is azt a sereg ki ment 12körre:)


All times are GMT +1. The time now is 09:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu