Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   "Szövetségi történet" visszaolvasása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4322)

-Ricsi- 08-27-2010 11:35

"Szövetségi történet" visszaolvasása
 
Egy rövidke is javaslat, mint a címben is olvasható.

Ha valakire "szövetségi történet" varázslatot varázsolunk, akkor az utolsó klánját a mágikus eseményekben visszalehessen nézni (hasamra ütök) 3 napig.

Egyszerű, hátrányát nem látom és számomra már többször is hasznos funkció lett volna.

szerk:
nem csak a mágikus eseményekbe raknám be, hanem a saját pontlistánkba, mint információ

monro 08-30-2010 14:34

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261662)
Egy rövidke is javaslat, mint a címben is olvasható.

Ha valakire "szövetségi történet" varázslatot varázsolunk, akkor az utolsó klánját a mágikus eseményekben visszalehessen nézni (hasamra ütök) 3 napig.

Egyszerű, hátrányát nem látom és számomra már többször is hasznos funkció lett volna.

szerk:
nem csak a mágikus eseményekbe raknám be, hanem a saját pontlistánkba, mint információ

Ati ebből lehet valami?(mert tényleg nagyon jó lenne!)
Nem is értettem soha hogy ez miért nem "megmaradó" infó valakiről...

Ati 08-30-2010 14:37

Quote:

Originally Posted by monro (Post 262176)
Ati ebből lehet valami?(mert tényleg nagyon jó lenne!)
Nem is értettem soha hogy ez miért nem "megmaradó" infó valakiről...

Egyelőre nem tudom miről van szó, az aktuális témák lekötik a figyelmem, újakat csak azok után kezdek érdemben követni.

vityu 08-30-2010 14:40

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262179)
Egyelőre nem tudom miről van szó, az aktuális témák lekötik a figyelmem, újakat csak azok után kezdek érdemben követni.

Ha nem tudod, hogy miről van szó, akkor elmesélem! :)

1/A : szövetségi történet varázslat.

A hatására láthatsz egy szövetségek listákját, ahol az emberke járt, és egy leadási kedvezményt.
Ez vissza nem kereshető infó. Ha megcsináltad, eltűnik, mint szürke szamár a ködben.

Támogatom, hogy megmaradjon egy darabig.

Merengő 08-31-2010 20:20

én is jártam már úgy, hogy újra kellett csinálnom a varázslatot... én is támogatnám

NewJackCity 09-01-2010 04:16

jó otlet :)

-Ricsi- 09-17-2010 19:29

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262179)
Egyelőre nem tudom miről van szó, az aktuális témák lekötik a figyelmem, újakat csak azok után kezdek érdemben követni.

Ez mikor válik "aktuálissá"?

Ati 09-17-2010 19:30

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 264248)
Ez mikor válik "aktuálissá"?

Jelenleg nincs ez a téma az aktuálisok között. Az aktuális témákat a megfontolás alatt álló javaslatok között olvashatod. Jelenleg mással nem foglalkozom érdemben, így ezt a javaslatot továbbra se tudom, hogy miről szól. Jelenleg bőven elegendő nagy volumenű javaslat áll megfontolás alatt, újakkal ezek lezártáig egyelőre nem foglalkozom.

-Ricsi- 09-17-2010 19:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 264249)
ezt a javaslatot továbbra se tudom, hogy miről szól.

nem akarásnak, nyögés a vége

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 264249)
Jelenleg bőven elegendő nagy volumenű javaslat áll megfontolás alatt, újakkal ezek lezártáig egyelőre nem foglalkozom.

ühüm, akkor a wap bővítése micsoda? :confused:

ami TÉGED érdekel, azzal foglalkozol, ami nem, azt meg le.....od

pont azért lehetne elfogadni vagy elvetni az ilyen javaslatokat, mert nem nagy volumenű és nem húzódik el hónapokig a döntés...

Ati 09-17-2010 19:53

A saját időmet én osztom be, nem Te. Köszönöm a megértésed.


All times are GMT +1. The time now is 11:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu