Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   A fórumról... :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Akinek már nincs országa... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1560)

Ati 03-12-2007 19:34

Akinek már nincs országa...
 
Sziasztok!

A fórum-takarítás jegyében azok a becenevek is törlésre kerülnek a fórumról, akinek nincs már országa a Hódítóban.

Ha van országod, de időközben az e-mail címed megváltozott, akkor ne feledd el a napokban átírni a fórumos címedet arra, amit a Hódítóban is használsz.

ro-bo-goo 03-13-2007 06:19

Ati, változás közben van az e-mail címem, most írjam át itt , vagy amikor a hódban is átírodik?

Ati 03-13-2007 08:13

Quote:

Originally Posted by ro-bo-goo (Post 79838)
Ati, változás közben van az e-mail címem, most írjam át itt , vagy amikor a hódban is átírodik?

Amikor a Hódban átíródott.

Ati 04-05-2007 11:54

Akiket érint ez a jelenség (126 ember!!!), azok kaptak egy-egy privát üzenetet. Kérlek, hogy tényleg írjátok át a címeteket, Húsvét után törlésre kerülnek azok, akiknek a regisztrációja nem Hódító-beli, visszaigazolt címen van.

Köszönöm.

Arwyl szelleme 04-06-2007 17:03

Én is kaptam ilyen üzit, és át akarom írni a vezérlőpultnál az emailcímemet olyanra amin van orim. (Beírom a jelszavamat a folytatáshoz majd az új emailcímet.) Ezt írja ki:

The password you have entered does not match your current one. Please press the back button, enter the correct details and try again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!

Valaki fordítsa le, mert nem tok angolul. Mi a gyíkja?

Ati 04-06-2007 17:56

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 85463)
Én is kaptam ilyen üzit, és át akarom írni a vezérlőpultnál az emailcímemet olyanra amin van orim. (Beírom a jelszavamat a folytatáshoz majd az új emailcímet.) Ezt írja ki:

The password you have entered does not match your current one. Please press the back button, enter the correct details and try again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!

Valaki fordítsa le, mert nem tok angolul. Mi a gyíkja?

Rossz jelszót adtál meg.

bitboss 04-07-2007 00:04

"A jelszó amit megadtál nem egyezik az aktuálissal. Kérlek nyomd meg a vissza gombot, és add meg a pontosat ujra. Ne feledd, hogy a jelszó kis-nagybetü érzékeny. Elfelejtetted a jelszót? Kattints ide!"

Ati 04-12-2007 16:34

Időközben ment mégegy figyelmeztető privát üzenet minden érintettnek.

Akiknek a fórumos regisztrációja még holnap is olyan címen van, ami már nem Hódítóban (vagy Queosiában) használt aktív cím, azoknak a fórumos regisztrációja holnap törlésre kerül. Ilyenkor megfelelő címmel újra kell regisztrálni, ha az így törölt emberek ismét írni szeretnének a fórumra.

Szecsa 04-12-2007 21:28

A nem magyarokat is figyelmeztetted? :)
Bar, nem tudom, hogy mennyi van.

Ati 04-12-2007 21:29

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 87342)
A nem magyarokat is figyelmeztetted? :)
Bar, nem tudom, hogy mennyi van.

Igen, külön script van, ami kigyűjti nekem ezeket a neveket, hogy egyszerűbb legyen.


All times are GMT +1. The time now is 06:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu