Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Klántámadáskor kedvezményes felfedezés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3055)

Hunor a sirály 06-20-2008 19:39

Klántámadáskor kedvezményes felfedezés
 
Felvetésem az lenne, hogy ha a klántámadás sikeres volt , akkor is kapjanak a klántagok kedvezményesesn felfedezhető hektárokat, a kapott föld arányában. Eddigi tapasztalatom alapján nem jár kedvezményes hektár, ha szövetségi támadásba megyünk.

Kutyuleee 06-20-2008 20:51

Tévedni emberi dolog:) tuti,hogy jár, különben nem lehetne több mint 1k kedvezményes hekim:)

vityu 06-20-2008 22:33

Jaja, jogos a 2 pont kutyunak, én is kaptam nem is olyan régen! :)

Synkel 06-20-2008 22:39

Most is jár:)

Hunor a sirály 06-21-2008 06:04

Akkor vmit nem vettem észre:mad:, mert nekem nem járt.

csabi 06-21-2008 10:26

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 181228)
Akkor vmit nem vettem észre:mad:, mert nekem nem járt.

lehet, h minuszban voltál és azért nem, ha egyszer elhasználtad, akkor nulla ugye és ha utánna beütöttek, akkor minusz, de nullának látod.

vityu 06-21-2008 10:38

Pontosabban megfogalmazva, vesztes csata során csökken a kedvezményes felfedezés. Ha a kedvezményes felfedezési lehetőséget elhasználtad, és beütnek, akkor bizony lemegy mínuszba. Ezt nem látod, csak abban, hogy ha megint ütsz, akkor először a mínusz töltődik fel 0-ra, és ha még maradt, akkor lesz kedvezményes fedezésed megint.

Hunor a sirály 06-21-2008 11:21

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 181250)
Pontosabban megfogalmazva, vesztes csata során csökken a kedvezményes felfedezés. Ha a kedvezményes felfedezési lehetőséget elhasználtad, és beütnek, akkor bizony lemegy mínuszba. Ezt nem látod, csak abban, hogy ha megint ütsz, akkor először a mínusz töltődik fel 0-ra, és ha még maradt, akkor lesz kedvezményes fedezésed megint.


Akkor megvan a problémám, egypárszor beütöttek és akkor lemehettem minuszba. Köszi a választ.

Bár akkor nem lehetne vmi figyelmeztetést kirakni, ha minuszba lementél, például: *x hektár felfedezési hátrányban vagy.

Valezius 06-21-2008 11:34

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 181260)
Akkor megvan a problémám, egypárszor beütöttek és akkor lemehettem minuszba. Köszi a választ.

Bár akkor nem lehetne vmi figyelmeztetést kirakni, ha minuszba lementél, például: *x hektár felfedezési hátrányban vagy.

Mert ha tudod, hogy -500-ban vagy, akkor többet fogsz ütni, mintha nem tudnád?
Semmi értelme szerintem egy ilyen infót berakni.

Ati 12-04-2008 11:26

Úgy látom itt fel lett vetve egy olyan javaslat, ami már eleve a játékban van... Ilyenkor kicsit nehéz a dolgom, hogy ezt hova is tegyem át, de most marad a megvalósult javaslatok téma... Még ha ez már a felvetés előtt meg is valósult... :)


All times are GMT +1. The time now is 15:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu